دانلود بازی Depth of Extinction v50.9.6 برای کامپیوتر – نسخه SiMPLEX

در دنیایی که خشونت در آن امری عادی و روزمره می باشد، حضور ماشین های کشتار جمعی بین مردم پخش شده و در سرتاسر دنیا فراگیر گردیده است. باتوجه به این که تعداد این گروه های کشتار جمعی در حال افزایش است، شما به عنوان تنها ناجی و مدافع آخرین دولت از بشریت حضور خواهید یافت. این شما هستید که می توانید ارتش نظامی بی نظیر خود را ایجاد نمایید و بشریت را نجات دهید. در داستانی که با وقایع تصادفی مملوء است وارد شوید و نبردهای تاکتیکال نوبتی را تجربه نمایید. شما به همراه سربازانی که دارید، باید در هرلحظه خود را برای نبردهای از پیش تعیین نشده آماده کنید و داستانی که در هریک از نبردهای شما می باشد را برملا سازید. دانلود بازی Depth of Extinction اثری موفق از استودیو HOF Studios می باشد که با حال و هوای تخیلی و دوبعدی خود در ۲۷م سپتامبر ۲۰۱۸ در شبکه استیم منتشر شده است.

بیش از ۱۰کلاس مختلف در اختیار شماست که هرکدام دارای مجموعه ای از مهارت های منحصر به فرد خود هستند و به سربازان شما چیزی فراتر از ۱۵۰ اسلحه مختلف را اهدا می کنند تا علیه دشمنان مبارزه کنند. دنیای دانلود بازی Depth of Extinction کاملا بی رحم است و مرگ به عنوان عضوی جاودانه در آن می باشد. هشت کلاس از کاراکترهای منحصر به فرد را می توانید آنلاک کنید. بیش از ۲۵گونه ی منحصر به فرد از دشمنان در پیش روی شماست که از ۵فرقه ی مختلف نشئت گرفته اند.

Depth of Extinction v50.9.6 PC-SiMPLEX

دانلود-بازی-Depth-of-Extinction

info

In a world rife with violence, rumors of killer machines have spread far and wide. As a number of factions emerge – violently vying for power – you become the sole defender of humanity’s last standing government. Only you can create the ultimate squad and save humanity!

Explore an emergent storyline filled with random encounters and turn-based tactical battles as you traverse an underwater world. With just yourself and your soldiers facing an unknown enemy, gear up and prepare to engage in combat at any any given moment – uncovering the deep storyline one battle at a time. Choose from 10 different classes, each with their own unique skill set, and give your soldiers a choice of more than 150 different weapons and armor to strike back at the enemy.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7 SP1+
Processor: Processor: 2.0 GHz or faster processor
Memory: 2 GB RAM
Graphics: Graphics: 3D graphics card with at least 256MB of addressable memory and DirectX 9.0c support
DirectX: Version 10
Storage: 600 MB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و با اجرای SiMPLEX.exe به نصب بازی بپردازید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Depth of Extinction v50.9.6-SiMPLEX با لینک مستقیم

ADs