دانلود بازی DERU The Art of Cooperation + Update v1.1.0 برای کامپیوتر

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

با تجربه بازی DERU The Art of Cooperation می توانید با یک نفر دیگر تیم شوید و برعلیه های نیروهای روشنایی و تاریکی برخیزید. این بازی شما را تاکتیک آشنا می کند و باید بتوانید از بین این روشنایی های سفید و تاریکی های سیاه عبور کنید و در نهایت مراحل پازل مانند را به پایان برسانید. چون بازی دونفره است، می تواند حس و حال خوبی به شما منتقل کند و در نهایت به شکل اعتیادآوری شما را با بازی آشنا کند. برای موفقیت شما باید با دوست خود ارتباط برقرار کنید و با برنامه ریزی به پیش ببرید. باید با هماهنگی نقاط را عبور کنید و زمانبندی مناسبی هم برای عبور داشته باشید. باید هوش خود را با هم ترکیب کنید تا در نهایت به یک روش مناسب برای رسیدن به موفقیت برسید. مهارت های شما با کنار هم دیگر قرار گرفتن شکوفا می شود و مطمئن باشید که به شکل تک نفره، کاری از پیش نخواهید برد.

DERU The Art of Cooperation PC-PLAZA

آپدیت بازی Update v1.1.0-PLAZA اضافه شد

دانلود-بازی-DERU-The-Art-of-Cooperation

با دانلود بازی DERU The Art of Cooperation در نهایت دقت می توانید به تجربه بازی بپردازید و آرامش خود را بیشتر کنید. این یک اثر استراتژیک است و در صورت نداشتن برنامه ریزی، توفیقی در بازی کسب نخواهید کرد. پازل های بازی را درک کنید و در نهایت با مکانیسم ساده بازی به پیش بروید. بخش کوآپ بازی واقعا جذاب است و البته اصلی ترین بخش بازی نیز محسوب می شود. چالش های زیادی در انتظار شما و دوستتان است و باید برای مقابله با این نیروها به پا خیزید. جریان های زیادی در بازی وجود دارند و می توانید دنیاهای چندگانه بازی را با دوست خود تجربه کنید. محیط بازی بسیار زیباست و یقینا سیستم جدیدی از یک بازی معمایی را در بازی تجربه خواهید کرد. تجربه ای که بسیار اعتیادآور است و سرگرم می شوید.

info

In this couch co-op experience two players team up to overcome the boundaries of shadow and light and succeed through teamwork, timing and tactics. Block streams for your partner, juggle your mass to make each other huge for traversing big streams. To succeed you have to communicate and plan together, fuse your brains and bring your co-op gaming skills on the next level.

Deru is more than your usual puzzle game, you need to have dexterity, precision and use strategic planning to reach the exit of each level.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows Vista®, Windows® 7, Windows® 8, Windows® 10
Processor: 2 GHz Dual Core
Memory: 4 GB RAM
Graphics: nVidia® 8800 GT / AMD® 4670 or faster
DirectX: Version 9.0c
Storage: 750 MB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه PLAZA را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com