دانلود بازی Detective Girl of the Steam City برای کامپیوتر

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

داستان بازی Detective Girl of the Steam City در مورد شخصیتی به نامو سوفی است که شباهتی به شرلوک هولمز ندارد، اما در شهر Steam جریان صنعتی ایجاد کرده است و در شهر خودش معروف است. این شهر با رشد جمعیت وافری روبرو است و انواع مختلفی از مردم در آن زندگی می کنند. صنعتگران، تجار و شهروندان عادی در شهر زندگی می کنند و شما به عنوان کاراگاه باید در برابر متهمین و مجرمین قرار بگیرید. سوفی به دنبال کشف اسرار شهر Steam است و باید تحقیقاتش را کامل کند. اسرار و فتنه هر لحظه در انتظار شما است و باید با داشتن دانش انگلیسی مناسب، دیالوگ های بازی را تحلیل کنید و به مانند یک کاراگاه ماهر تصمیم بگیرید. بازی تجربه ای کلاسیک در سبک RPG محسوب می شود و چندین شخصیت کم کم به داستان بازی اضافه می شود.

Detective Girl of the Steam City PC-DARKSiDERS

دانلود-بازی-Detective-Girl-of-the-Steam-City

بازی Detective Girl of the Steam City ماموریت های جانبی بسیاری دارد و شهری بزرگ برای کاوش روبروی تان قرار دارد. دشمنان شما هم متنوع هستند و باید با هوش و ذکاوت خود، حقیقت را از زیر زبان آنها بکشید. سوفی شخصیتی دوست داشتنی دارد و هر نکته ای برایش جالب است. او باید پول افراد را پیدا کند و با ایجاد افرادی مورداعتماد، کیس های خود را با موفقیت تمام کامل کند. گرافیک بازی ساده است و حتی گیم پلی بازی نیز شاید چنگی به دل نزند؛ اما شما باید صبور باشید و با غرق شدن در داستان بازی، کم کم از بازی لذت ببرید. این شهر از جزئیات زیادی برخوردار است و حتی با وارد شدن به مغازه های مختلف، صحنه های متفاوتی را خواهید دید. باید حواستان به همه چیز باشد و در پیدا کردن سرنخ ها کوشا باشید. پازل های بازی مینیمال هستند و با کمی فکر کردن به جواب آنها می رسید.

info

Sophie is a private investigator not unlike Sherlock Holmes. She resides in the Steam City, a metropolis going through an industrial revolution. In this growing city with a huge population, there are many different kinds of people; industrialists, workers, merchants, and your average citizens. However, within any big city, there are always criminals and conspiracies. The Steam City will need a detective on the case!

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows® 7/8/8.1/10

Processor: Intel Core2 Duo or better

Memory: 4 GB RAM

Graphics: DirectX 9/OpenGL 4.1 capable GPU

DirectX: Version 9.0

Storage: 1 GB available space

Additional Notes: 1280×768 or better Display. Lag may occur from loading menus or maps. Turn off other programs before running the game.

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows® 7/8/8.1/10

Processor: 2+ GHz Processor

Memory: 4 GB RAM

Graphics: OpenGL ES 2.0 hardware driver support required for WebGL acceleration. (AMD Catalyst 10.9, nVidia 358.50)

DirectX: Version 9.0

Storage: 4 GB available space

Additional Notes: 1280×768 or better Display. Lag may occur from loading menus or maps. Turn off other programs before running the game.

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه DARKSiDERS را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Detective Girl of the Steam City-DARKSiDERS با لینک مستقیم