دانلود نسخه هکی بازی Devil May Cry 4 Special Edition برای PS4 – ریلیز MarvTM

Devil May Cry نامی است که خون هر Hack & Slash باز کلاسیکی را به جوش می‌آورد! بدون هیچ اغراقی می‌توان گفت Devil May Cry یکی از ۵ بازی برتر در این سبک است. آخرین نسخه‌ی اصلی این سری در سال ۲۰۱۳ و با نام DMC منتشر شد که یک ریبوت کامل از بازی به حساب می‌آمد. از همان روز معرفی تا انتشار بازی، اکثریت طرفداران، به ظاهر جدید Dante – شخصیت اصلی سری – اعتراض کردند. اگرچه بازی از هر نظر یک Hack & Slash تراز اول به حساب می‌آمد، اما ظاهر افتضاح Dante به همراه داستان نه چندان دلچسب، انتقادات منتقدین و طرفداران را به همراه آورد.

Capcom به خاطر پایبند نبودن به ریشه‌ها، تقاص سنگینی پس داد. ۲ سال بعد، سازندگان برای دلجویی از هواداران و آشتی دادن دوباره‌ی آن‌ها با سری، تصمیم به عرضه‌ی یک نسخه‌ی مخصوص از قسمت چهارم یعنی بازی Devil May Cry 4 Special Edition گرفتند. نسخه‌ای که همیشه نزد طرفداران محبوب بوده‌است؛ به خصوص به خاطر معرفی کاراکتر جدیدی به نام Nero و جدال جذابش با دانته. همین حرکت نشان‌دهنده‌ی آن بود که سازندگان از اشتباه خود درس گرفته‌اند و امکان ندارد دوباره به سراغ دانته‌ی مو مشکی و بدترکیب نسخه‌ی پنجم بروند.

Devil May Cry 4 Special Edition (CUSA-01708) PS4-MarvTM

قابل اجرا بر روی Exploit 4.55 و اکسپلویت های بالاتر

دانلود-بازی-Devil-May-Cry-4-Special-Edition

مطالب مرتبط

بازی Devil May Cry 4 Special Edition چیزی فراتر از یک بازسازی (Remastering) معمولی است. سازندگان فقط به ارتقای کیفی گرافیک فنی بسنده نکرده‌اند و سه شخصیت قابل بازی جدید به این عنوان اضافه کرده‌اند. مهم‌ترین آن‌ها Virgil، برادر دانته، است. دو کاراکتر دیگر هم Lady و Trish نام دارند که دوستان دانته هستند. شاید فکر کنید این شخصیت ها فقط نقش Costumeهای جدید را برای بازی ایفا می‌کنند، اما این‌بار قضیه متفاوت است. هر شخصیت کمبوها و حرکات خاص خود را دارد که به بهترین شکل ممکن طراحی شده‌اند.

همین‌قدر کافیست که بدانید ورجیل در میدان مبارزه یک هیولای به تمام معناست و کنترل او یکی از بهترین تجربه‌های هر H&S بازی است. سازندگان حتی برای وی سه سلاح مختلف با کمبو های رویایی ترتیب داده‌اند که هر کدام حداقل ده کمبوی قابل ارتقا دارند! کمبوهایی که حتی ذره‌ای به حرکات دو کاراکتر اصلی بازی، شباهتی ندارند؛ دقیقا مشابه وضیعت دانته و نرو در نسخه‌ی عادی که تفاوتشان از زمین تا آسمان بود و عوض شدن شخصیت حس تغییر بازی را القا می‌کرد! اینجاست که باید کپکام را به خاطر این زحمات ستایش کرد.

منبع توضیحات: دانلودها و گیم فا

info

The smash-hit stylish action game DMC4 is back and better than ever, boasting new playable characters and game modes!

— Vergil is back and better than ever! Trish is easy to handle, but turns up the heat with her combos! And Lady is playable for the first time in the series!

— Take on hordes of enemies in Legendary Dark Knight Mode!

— Enjoy stunning 1080p visuals at 60FPS!

— Other improvements, including auto-save, to enhance your playing experience!

Video output in Full HD 1080p requires 1080p native display.

Additional hardware required for Remote Play.

سیستم مورد نیاز

For now, in order to play our rips you will need :

– a PS4 with Firmware 4.55 or upper

– a computer to run the PS4 Exploit Host

راهنمای نصب

آموزش نصب عناوین هک شده ی PS4 نیازمند دقت است. لطفا ابتدا جهت مشاهده ی روش جیلبریک کردن دستگاه خود، به پست ذیل مراجعه کنید:

آموزش نصب تصویری و قدم به قدم هک کردن کنسول PS4 به نسخه Exploit FW5.05

——

آموزش نصب بازی:

1) ابتدا تمامی فایل های فشرده دانلودشده را توسط آخرین نسخه نرم افزار WinRar اکسترکت کنید.

2) فایل pkg بدست آمده را بر روی هارد خود که به exFAT فرمت شده است، منتقل کنید. دقت داشته باشید که حتما در هیچ فولدری درون هارد اکسترنال خود کپی نکنید. بلکه فقط در آدرس اصلی هارد اکسترنال باشد نه هیچ زیرشاخه دیگری.

3) هارد خود را به کنسول PS4 متصل کنید. باتوجه به فعال بودن بخش Debug Settings بعد از هک شدن کنسول، وارد این بخش شوید. یعنی آدرس Settings => Debug Settings در کنسول.

4) به آدرس Debug Settings => Game => Package Installer مراجعه کنید. فایل دانلودی شما که در گام دوم بدست آمده، در اینجا نمایش داده خواهد شد.

5) با زدن کلید X نصب را شروع کنید. پس از اتمام نصب، بازی بر روی صفحه اصلی کنسول شما نمایش داده خواهد شد.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com