دانلود نسخه هک شده بازی Dissidia Final Fantasy NT برای PS4

در بازی Dissidia Final Fantasy NT شما باید در قالب یکی از آنتاگونیست‌ها و یا پروتاگونیست‌های اصلی سری فاینال به مبارزه در یک تیم سه نفره و در برابر تیمی دیگر بپردازید. در ابتدا شاید به‌نظر آید که بازی یک عنوان دیگر مبارزه‌ای است با شکل و شمایلی متفاوت، اما باید به عرض‌تان برسانیم که این بازی یکی از متفاوت‌ترین عناوین در میان عناوین مبارزه‌ای است. مهم‌ترین تفاوت در بازی Dissidia Final Fantasy NT فضا و میدان بسیار بزرگ‌تر مبارزه است؛ فضایی که به شما آزادی عمل بسیاری می‌دهد. همین بزرگی میدان مبارزه در کنار تیمی بودن هر مبارزه بازی را به‌شدت از هر عنوان دیگر مبارزه‌ای تاکتیک‌پذیرتر می‌کند.

در کنار این مسأله، RPG بودن بازی Dissidia Final Fantasy NT نیز در این تاکتیک‌پذیر شدن دخالت بسیاری دارد. برای شما به‌عنوان یک بازیکن یک سطح (Level) و برای هر شخصیتی که در بازی می‌توانید بردارید، یک سطح معرفی شده است. هم‌چنین، یک رتبه‌ برای بازی آنلاین و یک رتبه برای بازی آفلاین برای شما در نظر گرفته شده است. با پیشرفت در هر‌کدام از این قسمت‌ها، پاداش‌هایی برای شما در نظر گرفته شده است. این پاداش‌ها معمولا یا توانایی خاص (EX skills) جدیدی است یا ضربه‌فنی (HP attacks) جدید است و یا آیتم جدیدی است.

Dissidia Final Fantasy NT (CUSA-09244) PS4-HOODLUM

قابل اجرا بر روی Exploit 5.05 و اکسپلویت های بالاتر

دانلود-بازی-Dissidia-Final-Fantasy-NT

همین مسأله، موجب می‌شود توانایی تشخیص این‌که در مبارزه‌ی بعدی به کدام یک از توانایی‌های خاص و یا کدام ضربه‌فنی خاص‌تان نیاز پیدا می‌کنید، بسیار اهمیت یابد؛ چراکه در هر نبرد، شما مجبورید از میان چند توانایی خاص‌تان تنها دو عدد از آن‌ها را انتخاب کنید و از میان ضربات فنی‌تان یکی را انتخاب کنید. هم‌چنین، شما باید از میان چند گزینه‌ی موجود برای احضار در میدان نبرد به یکی رای دهید و در پایان گزینه‌ای که بیشترین رای را بیاورد، در میدان نبرد می‌تواند به کمک‌تان آید. همه‌ی موارد گفته شده در بالا موجب این می‌شود که با یک بازی کاملا RPG و در عین حال مبارزه‌ای روبه‌رو شوید؛ در ضمن، این مهم به نوع خود با توجه به گستردگی و بزرگی خوب میدان نبرد، کاملا خوب از آب در‌ آمده و راضی‌تان می‌کند، البته اگر این گونه تلفیق‌ها با سلیقه‌تان جور باشد.

اما یکی از اساسی‌ترین مشکلات بازی Dissidia Final Fantasy NT، زمان مبارزه است. با وجود تمام ویژگی‌های بالا، کم بودن زمان یک مبارزه نسبت به بزرگی میدان و حجم تاکتیک‌های قابل اجرا در بازی موجب شده مبارزات کمی گیج‌کننده و مبهم به نظر برسند که این مطلب در حالت چندنفره بازی، به‌دلیل روبه‌رو شدن با هوش انسانی و تنوع تاکتیک‌ها بیشتر به‌چشم می‌خورد و کمی آزار‌دهنده‌تر است. تصور کنید شش نفر در یک مبارزه قرار می‌گیرند و با توجه به طیف گسترده ضربات، ضربات فنی و استعدادهای خاص با طیف عظیمی روبه‌رو هستید که خود به‌تنهایی گیج‌کننده و مبهم می‌باشد و حالا این ابهام با وجود زمان کم برای هماهنگی با این طیف، دوچندان هم می‌شود.

در سوی دیگر، قضیه هوش مصنوعی بد بازی به‌عنوان یکی دیگر از نکات منفی باعث می‌شود که بازی عملا به یک بازی چندنفره تبدیل شود. بازی چندنفره‌ای که با وجود سرور‌های نه‌چندان خوب، کاملا اعصاب خردکن و غیرقابل تحمل است. بازی دارای حالت داستانی، حالت آفلاین، حالت آنلاین فردی و حالت آنلاین تیمی است (تفاوت این دو در این است که در یکی شما با دوستان خود تیم تشکیل می‌دهید و در دیگری شما به صورت اتفاقی در یک تیم قرار می‌گیرید). در حالت داستانی با استفاده از خاطراتی که در بقیه حالات به‌دست آورده‌اید، صحنه‌هایی سینمایی (Cutscene) می‌بینید و در برخی موارد نیز به مبارزه می‌پردازید.

در صورتی که یکی از مبارزات حالت داستانی برای‌تان دشوار است، با همان تیم می‌توانید خود را در قسمت آفلاین تقویت کنید و مجدد تلاش کنید. پس از هر مبارزه، بسته به نوع مبارزه و نتیجه‌ی آن، شما علاوه بر به‌دست آوردن تجربه‌ای که موجب بالا بردن لول شما و همچنین تجربه‌ای که موجب بالا رفتن سطح شخصیت می‌شود، شما مقداری پول نیز به‌دست می‌آورید. یکی از کاربرد‌های این پول، خرید سلاح‌های جدید است، کاربرد دیگر آن آزاد کردن آلبوم‌های سری فاینال و یا خرید آواتار‌ شخصیت‌های سری فاینال است که یادآور تمام خاطرات فاینال می باشد.

منبع توضیحات : دنیای بازی

info

Choose from over 20 legendary FINAL FANTASY characters and battle in a unique 3vs3 arena. Call forth familiar summons like Ifrit, Shiva and Odin to dominate the opposing side or to turn the tide of the battle in each match in DISSIDIA® FINAL FANTASY® NT!

سیستم مورد نیاز

For now, in order to play our rips you will need :

– a PS4 with Firmware 5.05 or upper

– a computer to run the PS4 Exploit Host

راهنمای نصب

آموزش نصب عناوین هک شده ی PS4 نیازمند دقت است. لطفا ابتدا جهت مشاهده ی روش جیلبریک کردن دستگاه خود، به پست ذیل مراجعه کنید:

آموزش نصب تصویری و قدم به قدم هک کردن کنسول PS4 به نسخه Exploit FW5.05

——

آموزش نصب بازی:

1) ابتدا تمامی فایل های فشرده دانلودشده را توسط آخرین نسخه نرم افزار WinRar اکسترکت کنید.

2) فایل pkg بدست آمده را بر روی هارد خود که به exFAT فرمت شده است، منتقل کنید. دقت داشته باشید که حتما در هیچ فولدری درون هارد اکسترنال خود کپی نکنید. بلکه فقط در آدرس اصلی هارد اکسترنال باشد نه هیچ زیرشاخه دیگری.

3) هارد خود را به کنسول PS4 متصل کنید. باتوجه به فعال بودن بخش Debug Settings بعد از هک شدن کنسول، وارد این بخش شوید. یعنی آدرس Settings => Debug Settings در کنسول.

4) به آدرس Debug Settings => Game => Package Installer مراجعه کنید. فایل دانلودی شما که در گام دوم بدست آمده، در اینجا نمایش داده خواهد شد.

5) با زدن کلید X نصب را شروع کنید. پس از اتمام نصب، بازی بر روی صفحه اصلی کنسول شما نمایش داده خواهد شد.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com