دانلود نسخه هک شده بازی Divinity Original Sin Enhanced Edition برای PS4

بازی Divinity Original Sin Enhanced Edition موفق شد در سال ۲۰۱۴ و پس از عرضه نسخه PC میانگین نمره ۸۷ از ۱۰۰ را در سایت متاکریتیک کسب کند. در همان سال این بازی از نظر بسیاری از سایت‌ها به عنوان بهترین بازی نقش آفرینی و یا بهترین عنوان PC انتخاب شد. فروش بازی نیز به عنوان بازیی که فقط برای PC عرضه شده بود فوق‌العاده بود و در عرض حدوداً سه ماه، بیش از ۵۰۰ هزار نسخه از این بازی به فروش رسید. نسخه PS4 بازی هم که سال بعد عرضه شد، میانگین نمرات ۸۸ را از سایت متاکریتیک به دست آورد که نشان از این داشت که سازندگان به خوبی از پس پورت این بازی نقش آفرینی روی کنسول‌ها و مخصوصاً هماهنگ کردن کنترلر با بازی برآمده‌اند.

Divinity Original Sin Enhanced Edition-RESPAWN

Update v1.06; ID: CUSA-02762

قابل اجرا بر روی Exploit 5.05 و اکسپلویت های بالاتر

دانلود-بازی-Divinity-Original-Sin-Enhanced-Edition

طبیعتاً در یک بازی نقش آفرینی داستان درگیر کننده نقشی بسیار اساسی دارد و باید کشش لازم را برای ادامه بازی را فراهم کند. داستان بازی Divinity Original Sin Enhanced Edition با این پیش زمینه شروع می‌شود که در سرزمین بازی که ریولیون (Rivellion) نام دارد، سال‌ها پیش سر و کله جادویی خاص به نام Source پیدا شده است. این جادو در ابتدا به خوبی استفاده می‌شده ولی کم‌کم استفاده کنندگان از این جادو که Sourcerer نام دارند، شروع به استفاده‌های ویرانگر از آن می‌کنند؛

از این رو گروهی به نام Source Hunter تشکیل شده است که اقدام به نابودی بسیاری از افراد استفاده کننده از Source می‌کند. حال سال‌ها بعد، شما در نقش دو نفر از اعضای این گروه به منطقه‌ای به نام Cyseal اعزام شده‌اید تا قتل یکی از افراد مهم شهر را که ظاهراً Source در آن دخیل بوده را بررسی کنید.

همین موضوع باعث می‌شود شما وارد جریانات بسیار طولانی شوید که معلوم می‌کند پشت پرده این قتل و افرادی که در آن شرکت داشته‌اند، جریانات بسیار عظیم‌تر و پیچیده‌تری نهفته شده است و پای نیرو و موجودات مرموزی به نام Void هم در میان است. در این میان با افراد مختلفی برخورد خواهید کرد و به تدریج متوجه می‌شوید خود شما هم جایگاهی بالاتر از دو مأمور ساده Source Hunter دارید.

داستان بازی Divinity Original Sin Enhanced Edition شاید در ابتدای بازی کمی کند شروع شود ولی به مرور بخش‌های جذاب و فوق‌العاده‌ای به آن اضافه می‌شود که آن‌قدر خوب و مناسب به آن پرداخته شده است که شما را تا ادامه بازی به آن جذب می‌کند. نکته جالبی که در این میان وجود دارد این است که بازی بسته به انجام دادن مأموریت‌های فرعی، بین ۳۵ تا ۵۰ یا ۶۰ ساعت طول می‌کشد و در عین حال در تمام این مدت، بازی جذابیت خود را حفظ کرده و داستان بازی نیز همواره موارد جذابی برای رو کردن به شما دارد.

منبع توضیحات: گیمفا

info

Divinity: Original Sin – Enhanced Edition is a much lauded Role-Playing-Game that blends deep customization and humor with dynamic turn-based combat. As a Source Hunter, embark upon a journey with up to three companions either in online co-op, split-screen on your TV, or even alone. Take advantage of a classless RPG system to create your heroes and conquer the evils of Rivellon using the environment and magic in combat!

• Vibrant RPG with +100 hours of quests

• 150+ awards and nominations

• Play co-op online or local split-screen

سیستم مورد نیاز

For now, in order to play our rips you will need :

– a PS4 with Firmware 5.05 or upper

– a computer to run the PS4 Exploit Host

راهنمای نصب

آموزش نصب عناوین هک شده ی PS4 نیازمند دقت است. لطفا ابتدا جهت مشاهده ی روش جیلبریک کردن دستگاه خود، به پست ذیل مراجعه کنید:

آموزش نصب تصویری و قدم به قدم هک کردن کنسول PS4 به نسخه Exploit FW5.05

——

آموزش نصب بازی:

1) ابتدا تمامی فایل های فشرده دانلودشده را توسط آخرین نسخه نرم افزار WinRar اکسترکت کنید.

2) فایل pkg بدست آمده را بر روی هارد خود که به exFAT فرمت شده است، منتقل کنید. دقت داشته باشید که حتما در هیچ فولدری درون هارد اکسترنال خود کپی نکنید. بلکه فقط در آدرس اصلی هارد اکسترنال باشد نه هیچ زیرشاخه دیگری.

3) هارد خود را به کنسول PS4 متصل کنید. باتوجه به فعال بودن بخش Debug Settings بعد از هک شدن کنسول، وارد این بخش شوید. یعنی آدرس Settings => Debug Settings در کنسول.

4) به آدرس Debug Settings => Game => Package Installer مراجعه کنید. فایل دانلودی شما که در گام دوم بدست آمده، در اینجا نمایش داده خواهد شد.

5) با زدن کلید X نصب را شروع کنید. پس از اتمام نصب، بازی بر روی صفحه اصلی کنسول شما نمایش داده خواهد شد.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود آپدیت بازی Update v1.06 PS4-RESPAWN با لینک مستقیم

————–

دانلود بازی Divinity Original Sin Enhanced Edition v1.00 PS4-RESPAWN :

دانلود پارت 1 با لینک مستقیم

دانلود پارت 2 با لینک مستقیم

دانلود پارت 3 با لینک مستقیم

دانلود پارت 4 با لینک مستقیم