دانلود بازی Donut County v1.0.4-GOG برای کامپیوتر

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

نسخه نهایی بازی Donut County با توده ای عظیم از امتیازات مثبت، منتشر شد. این بازی اثر استودیو Ben Esposito می باشد و Annapurna Interactive وظیفه ی انتشار آن را بدست گرفته است. دانلود بازی Donut County عنوانی ماجراجویی و فیزیک-محور است که در آن شما چاه‌ها یا حفره‌هایی در زمین را کنترل خواهید کرد! هر زمان که این حفره‌ها چیزی را ببلعند، کمی بزرگ‌تر خواهند شد. در این میان شما در نقش یک راکون با نام BK بازی خواهید کرد که از کارمندان جدید یک شرکت نوپا است؛ شرکتی که با استفاده از حفره‌های قابل هدایت از راه دور، زباله‌های مردم را، در کنار چیزهای دیگر، می‌دزدد. زمانی که BK خودش درون حفره‌ای می‌افتد، باید خود را برای روبه‌رو شدن با میرا، بهترین دوست‌اش و ساکنین Donut County که اکنون در عمق ۹۹۹ فوتی زیر خانه‌های‌شان گرفتار شده‌اند آماده کند.

در دانلود بازی Donut County امکانات بسیار جذابی در اختیار بازی‌کنندگان قرار می‌گیرد. شما در این بازی می‌توانید جهان زیرزمینی بازی را با کنترل کردن چاله‌های روی زمین، جستجو کنید. اشیا را درون چاله‌ها با یکدیگر تلفیق کنید تا اثرات شگفت‌انگیز آن را ببینید، سپس با بیرون پرت کردن آن‌ها معماها را حل کنید و با بلعیدن هرچیزی که در جلوی چشمانتان است، زندگی روزمره هر شخص را به تباهی بکشید. شما می توانید در ۲۲ سطح سوراخ هایی را درون زمین برای غرق شدن اشیا در نظر بگیرید. همچنین باید در ابتدا شروع به بلعیدن اشیا کوچک کنید از سنگ گرفته تا میوه ها و چیزهای غیرقابل پیش بینی را درون زمین می کشید. سپس بازی به شما اجازه دریافت اشیا بزرگتر را می دهد و در نهایت همه چیز در سطح درون زمین فرو می رود.

Donut County v1.0.4 (23159) PC-GOG

دانلود-بازی-Donut-County

info

Donut County is a story-based physics puzzle game where you play as an ever-growing hole in the ground. Meet cute characters, steal their trash, and throw them in a hole.

Raccoons have taken over Donut County with remote-controlled trash-stealing holes. You play as BK, a hole-driving raccoon who swallows up his friends and their homes to earn idiotic prizes. When BK falls into one of his own holes, he’s confronted by his best friend Mira and the residents of Donut County, who are all stuck 999 feet underground… and they demand answers!

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 7
Processor: Intel Core2 Duo E8400
Memory: 2 GB RAM
Graphics: Radeon HD 3870
DirectX: Version 9.0c
Storage: 500 MB available space

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 10
Processor: Intel Core i3-4170 or better
Memory: 4 GB RAM
Graphics: Nvidia GeForce GT 640 or better
DirectX: Version 11
Storage: 1 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و به نصب بازی بپردازید.

3) بازی به صورت DRM-Free می باشد و نیازی به کرک ندارد. پس از اتمام نصب می توانید بازی را اجرا کنید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Donut County (23159)-GOG با لینک مستقیم