دانلود بازی Dragon Cliff – Build 20190214 برای کامپیوتر

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

Dragon Cliff یک بازی RPG متفاوت است که بازیکنان باید ماجراجویان را جمع آوری کنند و هیولاها را بکشند. اسلحه سازی و پیشبرد منطقی درخت مهارت از دیگر وظایف شما است و باید بتوانید اسرار جذاب و پرتعداد بازی را کشف کنید. نکته پیروزی است است که ماجراجویان بسیاری را جمع آوری کنید و مهارت هر کدام را بشناسید. این بازی از سبک semi-idle هم برخودار است که دارای سیستم پیچیده و عمیق از شخصیت های بی پایان است. بیش از ۲۵ کلاس ماجراجویی برای بازی تعریف شده است و هرکدام از کلاس ها هم دارای قدرت های منحصربفرد در زمینه نبردها و حرکت هستند. می توانید از جادوگران جوان، خواننده ها و یا دزد و ارواح استفاده کنید و هرکدام از تاکتیک های حرکتی شان را یاد بگیرید. در واقع شما هستید که با کاراکترهای خود می توانید استراتژی های حمله را تعیین کنید و سیستم های جنگ مختلفی را در میدان نبرد پیاده سازی کنید.

Dragon Cliff Build 20190214 PC-SiMPLEX

دانلود-بازی-Dragon-Cliff

بازی Dragon Cliff از یک سیستم نبرد خاص پیروی می کند و آن هم به دو صورت زمان محور و نبردهای بی پایان تقسیم شده است. بازیکنان باید دستورات خود را به شخصیت ها بدهند و به صورت نوبتی بازی را تجربه کنند. تفکرات مثبت و منفی شما در بازی تاثیر دارد و بیش از ۱۰۰ حالت داستانی هم برای بازی پیش بینی شده است. سیستم بازی به شما اجازه می دهد که استراتژی حمله خود را گسترش دهید و با نیروهای بیشتری انها را امتحان کنید. باید بازیکنان خود را شارژ کنید و سعی کنید که جنگجویان بیشتری به تیم خود بیاورید، تا در صورت نیاز از آنها در میدان نبرد استفاده کنید. هرکدام از ابزارهای بازی دارای لول بندی هستند و همین موجب سیستم سفارشی سازی پیچیده ای می شود که تنها بازیکنان حرفه ای می توانند بهترین استفاده را از آن ببرند.

info

Dragon Cliff is a Semi-Idle RPG game. Players are to collect adventurers, kill monsters, craft armories, advance talent trees, enchant/reforge equipment, discover mysterious scrolls and finally assemble the most powerful adventure team!

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows Vista, 7 or 10

Processor: 1 Ghz or faster processor

Memory: 512 MB RAM

Graphics: 1GB VRAM

DirectX: Version 9.0

Storage: 1 GB available space

Additional Notes: Keyboard and Mouse

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و با اجرای SiMPLEX.exe به نصب بازی بپردازید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Dragon Cliff Build 20190214-SiMPLEX با لینک مستقیم