دانلود نسخه هک شده بازی Dragon Quest Heroes II برای PS4

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

بازی Dragon Quest Heroes II در سبک اکشن نقش آفرینی میباشد. این بازی که دنباله‌ای بر نسخه‌ی اول آن است، شما می‌توانید در نقش یکی از ۱۵ شخصیت بازی ظاهر شده و به انجام ماموریت‌ها بپردازید. روند داستانی بازی بدین صورت است که بازیکنان باید در یک ماجراجویی بزرگ قرار بگیرند تا بار دیگر بتوانند نظم صلح را به دنیای خود بازگردانند. بازیبازان مبارزات بسیار هیجان انگیزی را در طی این ماجراجویی تجربه خواهند کرد. در بازی دراگون کوئست هیروز ۲ قابلیت چندنفره نیز اضافه شده است، بازیبازان می‌توانند یک تیم چهارنفره ایجاد کنند و به سمت گروه‌های دشمنان حمله‌ور شوند و در نهایت غول‌ها و هیولاهای بسیار بزرگ را شکست دهند.

Dragon Quest Heroes II PS4-P2P

Update v1.06; ID: CUSA-06740

قابل اجرا بر روی Exploit 4.55 و اکسپلویت های بالاتر

دانلود-بازی-Dragon-Quest-Heroes-II

اسکوئر اینکس در مورد داستان بازی Dragon Quest Heroes II این چنین توضیح می‌دهد: در روزگار قدیم، جنگی بسیار طولانی و وحشتناک رخ داده است. پس از این که جنگ سرانجام به پایان می‌رسد، مردم دنیا با یکدیگر پیمان می‌بندند که هیچ گاه دوباره با هم جنگ نکنند. دنیا بین هفت فرمانروایی تقسیم شد و صلح و آرامش برای هزاران سال در دنیا حاکم بود. یک روز دو عمو زاده و شوالیه‌های در حال آموزش، یعنی Lazarel و Teresa در سرزمین Harba، دور از سرزمین‌های خانگی خود با یکدیگر هم پیمان می‌شوند.

کمی بعد این دو متوجه می‌شوند که ارتش Dunisian به همراه دوست قدیمی آن‌ها، یعنی شاهزاده Cesar، قصد حمله دارد. این صلح و دوستی طولانی مدت و قدیمی از بین می‌رود و تمام دنیا در آشوب و هرج و مرج فرو می‌رود. حال، با کمک والای پادشاه، این دو عمو زاده باید به سراسر هفت فرمانروایی سفر کنند تا راه حلی بیابند و صلح و آرامش گذشته را به دنیا بازگردانند.

info

A NEW ADVENTURE BEGINS!

DRAGON QUEST HEROES II™ is a hack-and-slash, field-roaming Action RPG that sends players on a new adventure to restore order in a once peaceful world filled with hordes of monsters and battles of epic proportions. Up to 4 players can band together in cooperative multiplayer to conquer swarms of enemies and defeat challenging boss monsters. There is also a cast of many playable characters each with unique moves and abilities – including a host of familiar faces from the DRAGON QUEST® series and four brand new heroes that must team up to defeat an unknown threat looming over the Seven Realms!

The DRAGON QUEST HEROES II™ Explorer’s Edition includes 15 downloadable bonus items:

• Archdemon Arcs

• Drackerang

• Gem Slime Sword

• Golem Gauntlets

• Goodybag Abacus

• Great Sabreclaws

• Imp’s Fork

• Night Club

• Plat o’ One Tails

• Robo-Bow

• Robo-Razor

• Royal Flush

• Shadowblade

• Slime Knight’s Shield

• Slime Stack Stick

سیستم مورد نیاز

For now, in order to play our rips you will need :

– a PS4 with Firmware 4.55

– a computer to run the PS4 Exploit Host

راهنمای نصب

آموزش نصب عناوین هک شده ی PS4 نیازمند دقت است. لطفا ابتدا جهت مشاهده ی روش جیلبریک کردن دستگاه خود، به پست ذیل مراجعه کنید:

آموزش نصب تصویری و قدم به قدم هک کردن کنسول PS4 به نسخه Exploit FW5.05

——

آموزش نصب بازی:

1) ابتدا تمامی فایل های فشرده دانلودشده را توسط آخرین نسخه نرم افزار WinRar اکسترکت کنید.

2) فایل pkg بدست آمده را بر روی هارد خود که به exFAT فرمت شده است، منتقل کنید. دقت داشته باشید که حتما در هیچ فولدری درون هارد اکسترنال خود کپی نکنید. بلکه فقط در آدرس اصلی هارد اکسترنال باشد نه هیچ زیرشاخه دیگری.

3) هارد خود را به کنسول PS4 متصل کنید. باتوجه به فعال بودن بخش Debug Settings بعد از هک شدن کنسول، وارد این بخش شوید. یعنی آدرس Settings => Debug Settings در کنسول.

4) به آدرس Debug Settings => Game => Package Installer مراجعه کنید. فایل دانلودی شما که در گام دوم بدست آمده، در اینجا نمایش داده خواهد شد.

5) با زدن کلید X نصب را شروع کنید. پس از اتمام نصب، بازی بر روی صفحه اصلی کنسول شما نمایش داده خواهد شد.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

محتوای محافظت شده

لطفا برای مشاهده لینک های دانلود، عبارت عددی را در باکس مربوطه وارد کرده و تایید را بزنید.