دانلود نسخه هک شده بازی Dreamfall Chapters برای PS4 – ریلیز BlaZe

بازی Dreamfall Chapters دقیقا حس یک بازی ماجرایی کلاسیک را تداعی می‌کند. از به تصویر کشیدن آینده‌ی خیالی گرفته (که بدون شک شما را به یاد عناوینی همچون Deus Ex خواهد انداخت) تا دنیای خیالی جادو و رویا، روند داستانی بسیار قوی و شخصیت‌هایی که آنقدر خوب طراحی و صداگذاری شده‌اند که بازی را به راحتی کاندیدای بهترین پرداخت شخصیت‌ها بین عناوین می‌کند. یکی دیگر از ویژگی‌های بازی، معماهای متعددی است که باوجود طراحی خوب، مشکلی بزرگ دارند: بازی به هیچ وجه گیمر را راهنمایی نمی کند. حتی اگر ساعت‌ها در یک معما گیر بیفتید و واقعا دیگر هیچ چیزی به ذهنتان نرسد، حتی یک hint ساده نیز دریافت نخواهید کرد. این حالت ممکن است عده‌ای را از تجربه‌ی بازی زده کند.

بازی Dreamfall Chapters از ۵ اپیزود تشکیل شده (که قبلا جداگانه و با فاصله‌ی زمانی برای PC عرضه شده بودند) اپیزودهای ابتدایی، روند بسیار کند و بدون هیجانی دارند و بیشتر مبتنی بر زندگی شخصی پروتاگونیست بازی هستند. درحالی که ۲ اپیزود پایانی روند سریع تر و هیجان انگیزتری به خود می‌گیرند و وقایع اصلی داستان نیز درآنها اتفاق می‌افتد.

Dreamfall Chapters (CUSA-07140) PS4-BlaZe

قابل اجرا بر روی Exploit 4.55 و اکسپلویت های بالاتر

دانلود-بازی-Dreamfall-Chapters

هنگامی که بازی Dreamfall Chapters به صورت اپیزودیک عرضه می‌شد، این تفاوت روند در اپیزودها آنچنان به چشم نمی آمد، زیرا پیچش‌ها و جذابیت‌های داستانی گیمر را برای تجربه‌ی اپیزودهای بعد و مشاهده سرانجام ماجرا مشتاق نگه می داشت. درحالی که تجربه ی یکجای همه‌ی اپیزودها، با روند کند بازی و مدت زمانی طولانی آن به سرعت خسته کننده می‌شود. و عدم آگاهی از نسخه‌های قبل را نیز به این شرایط اضافه کنید تا بتوانید تصور کنید که بازی چقدر می تواند زجرآور باشد! درحالی که برای افرادی که نسخه‌های قبل را تجربه کرده‌اند این روند دقیقا برعکس است: تجدید دیدار با شخصیت‌هایی که بیش از ۱۰ سال پیش ملاقات کرده بودیم و اشارات فراوان بازی به نسخه‌های قبل، بازی Dreamfall Chapters را به یک عنوان ایده آل برای طرفداران این سری تبدیل می‌کند.

روند بازی Dreamfall Chapters بیشتر بر مبنای گشت‌و‌گذار، تعامل با شخصیت‌های دیگر و حل‌کردن معماهاست. مشابه عناوین Telltale، تصمیم‌گیری‌های مختلف در بازی به چشم می‌خورد. اما سازندگان به جای قراردادن محدودیت‌های زمانی برای تصمیم‌گیری و انتخاب دیالوگ، دقیقا برعکس عمل کرده‌اند و هرچقدر دلتان بخواهد به شما فرصت می‌دهند تا فکر کنید و تصمیم بگیرید. یکی از جذابیت‌های بازی این است که هنگام انتخاب یک گزینه، شخصیت اصلی شروع به تفکر و بررسی تصمیم پیش‌رو می‌کند و ممکن است به چیزهایی فکر کند که شما درنظر نگرفته بودید و درنتیجه به تصمیم دیگری روی بیاورید! اما تصمیم گیری‌های مهم که در روند بازی تغییر ایجاد کنند زیاد نیستند و انتخاب دیالوگ‌های متفاوت صرفا به یک تفاوت کوتاه و کم اهمیت ختم می‌شوند.

منبع توضیحات: پردیس گیم

info

‘Dreamfall Chapters is a story about choices and consequences, dreams and reality, magic and science, chaos and order, and the broken heroes whose actions will shape the course of history in all worlds.

• A modern 3D Adventure lets you explore over 50 breathtaking locations across three unique worlds

• Experience a deep and emotional Story continuing the award winning “The Longest Journey” saga

• Far-reaching decisions will shape the course of your journey and lead to devastating consequences

• Including the official extended game soundtrack with 48 tracks as well as all 5 Episodes of the game

• Enjoy the definitive experience of Dreamfall Chapters on PlayStation 4 with reworked character models, improved animations, lightning and special effects ‘

سیستم مورد نیاز

For now, in order to play our rips you will need :

– a PS4 with Firmware 4.55 or upper

– a computer to run the PS4 Exploit Host

راهنمای نصب

آموزش نصب عناوین هک شده ی PS4 نیازمند دقت است. لطفا ابتدا جهت مشاهده ی روش جیلبریک کردن دستگاه خود، به پست ذیل مراجعه کنید:

آموزش نصب تصویری و قدم به قدم هک کردن کنسول PS4 به نسخه Exploit FW5.05

——

آموزش نصب بازی:

1) ابتدا تمامی فایل های فشرده دانلودشده را توسط آخرین نسخه نرم افزار WinRar اکسترکت کنید.

2) فایل pkg بدست آمده را بر روی هارد خود که به exFAT فرمت شده است، منتقل کنید. دقت داشته باشید که حتما در هیچ فولدری درون هارد اکسترنال خود کپی نکنید. بلکه فقط در آدرس اصلی هارد اکسترنال باشد نه هیچ زیرشاخه دیگری.

3) هارد خود را به کنسول PS4 متصل کنید. باتوجه به فعال بودن بخش Debug Settings بعد از هک شدن کنسول، وارد این بخش شوید. یعنی آدرس Settings => Debug Settings در کنسول.

4) به آدرس Debug Settings => Game => Package Installer مراجعه کنید. فایل دانلودی شما که در گام دوم بدست آمده، در اینجا نمایش داده خواهد شد.

5) با زدن کلید X نصب را شروع کنید. پس از اتمام نصب، بازی بر روی صفحه اصلی کنسول شما نمایش داده خواهد شد.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

محتوای محافظت شده!

لطفا برای مشاهده لینک های دانلود، عبارت عددی را در باکس زیر وارد کنید.