دانلود بازی Emberlight برای کامپیوتر

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (1رای)
Loading...

بازی Emberlight یک اکشن تمام عیار در سیاه چالی مخوف است و قرار است که نیروهایی از جنس شخصیت های مختلف داشته باشید. بازی شما را وارد سرزمین های مختلف می کند و باید باس هر سیاه چال را نابود کنید. هدیه ای گران بها برای هر برد شما داده می شود و باید خلاقیت خود را کنترل کنید. شما باید برای حفاظت از مردم خود تلاش کنید و در برابر خطرات ایستادگی کنید. فتوحات شما روز به روز گسترش می یابد و به خاطر هر فساد در سرزمین خود جریمه می شوید. شما قادر به استفاده از توانایی های مختلفی هستید و می توانید پیشرفت خود را با پیروزی بر موجودات شیطانی بدست آورید. هر نبرد بازی چیزی حدود نیم ساعت طول می کشد و باید به صورت نوبتی روی دشمنان خود تاثیر بگذارید و در نهایت برنده خارج شوید.

Emberlight PC-HOODLUM

دانلود-بازی-Emberlight

هرکدام از توانایی های شما در بازی Emberlight قابل ارتقا دارد و حتی می توانید با تلاش خود صفات دیگری از ویژگی ها را فعال کنید. شما باید در گروه های مختلف عضو شوید و با اتحاد ها وارد نبردهای چندنفره شوید. در آینده چالش های بیشتری را خواهید دید که جوایز خاصی دارد و می توانید با شکست باس های مختلف به آنها برسید. این چالش ها آنلاین و هفتگی هستند و نفوذ و قدرت بسیاری را در بین نیروهای شما ایجاد می کنند. گرافیک بازی عالی است و روی انیمیشن های آن به خوبی کار شده است. استراتژی در بازی حرف اول را می زند و حتی باید روی چیدمان نیروهای وخد هم دقت کنید. فاصله هم اهمیت دارد و باید مراقب جادوگرانی که از دور به شما ضربه می زنند باشید. پرتال ها هم کمک می کنند که راحت تر جا به شوید و اجازه رسیدن دشمنان را ندهید. بازی کمی در زمینه طراحی تنوع مبارزات کم کاری کرده است و بعد از کمی تکرار در آنها دیده می شود.

info

Emberlight is a true roguelike dungeon crawler, set in a world where the Gods have given you a great gift – and a great curse. Explore procedurally generated dungeons as a Knight of the Ember Order. Conquer the quests set out before your party, and uncover the lore of the land. Grow your strength by absorbing the abilities of your slain enemies and collecting the powerful traits of dungeon bosses.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 7+ (64-bit)

Processor: 2.0 Ghz

Memory: 4 GB RAM

Graphics: Open GL 3.2+ Compliant

Storage: 2 GB available space

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 10+ (64-bit)

Processor: 3.0 Ghz

Memory: 8 GB RAM

Graphics: Open GL 3.2+ Compliant

Storage: 4 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) محتوای موجود در پوشه HOODLUM را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Emberlight-HOODLUM با لینک مستقیم