دانلود نسخه هک شده بازی Ether One برای PS4 – ریلیز PRELUDE

«بازیابنده» ها افرادی هستند که هویتشان گم شده و باید به ذهن بیماران ذهنی وارد شوند و حافظه آنها را بازسازی کنند. شما هم یک بازیابنده هستید و در طول بازی وظیفه دارید ذهن بیمار «جین» را بگردید و حافظه سست شده او را دوباره بازسازی کنید. در صفحه اصلی سایت بازی نوشته ای به چشم میخورد که میگوید: «حافظه جین را بازسازی کنید. حافظه خودتان را بازسازی کنید!». این یعنی چه؟ جین و ما چه ارتباطی با هم داریم؟ آیا اتفاقات مشترکی باعث بیمار شدن ذهن ماها شده است؟ هنوز چیزی معلوم نیست.

بازی Ether One عنوانی از استودیوی ناشناخته‌ی White Paper Games است که بازیکنان را به اعماق ذهن انسان می برد. یک لحظه فکر کنید چه صحنه های خارق العاده ای که در خواب ندیده اید! چه صحنه های بعضا آشفته ای که از خاطرتان نگذشته است. بازی Ether One این صحنه های هیجان انگیز را که معمولا فقط در رویاها به وجود می آیند را با گیم پلی معمایی ترکیب کرده و ایده فوق العاده ای را به وجود آورده است. بازی Ether One یک بازی در سبک adventure اول شخص است و بازی بیشتر روی محور حل پازل است و شما را در ذهن مردمان برای تغییر اتفاقات گذشته آنان قرار می دهد.

Ether One PS4-PRELUDE

Update v1.06; ID: CUSA-02502

قابل اجرا بر روی Exploit 4.55 و اکسپلویت های بالاتر

دانلود-بازی-Ether-One

ویژگی های بازی Ether One:

  • دنیای اطرافتان را با کمک نیروهای ماورایی بازسازی کنید.
  • در مناظر زیبای بازی که همه قسمت های آن با دست طراحی شده اند گردش کنید.
  • عشق، از دست دادن، امید و آزادی را تجربه کنید.
  • خلاقیت به خرج دهید و مسیرهای مخفی را باز کنید و ابزار اضافی پیدا کنید.
  • با دنیای اطراف خود فعل و انفعال داشته باشید، قفسه ها، میز و… را بگردید تا چیزهای جدید پیدا کنید.
info

Ether One is a first person adventure that deals with the fragility of the human mind.

There are two paths in the world you can choose from. At its core is a story exploration path free from puzzles where you can unfold the story at your own pace.

There is also a deeper, more adventurous path in which you can complete complex puzzles to restore life changing events of the patient’s history in order to help the validation of their life.

سیستم مورد نیاز

For now, in order to play our rips you will need :

– a PS4 with Firmware 4.55

– a computer to run the PS4 Exploit Host

راهنمای نصب

آموزش نصب عناوین هک شده ی PS4 نیازمند دقت است. لطفا ابتدا جهت مشاهده ی روش جیلبریک کردن دستگاه خود، به پست ذیل مراجعه کنید:

آموزش نصب تصویری و قدم به قدم هک کردن کنسول PS4 به نسخه Exploit FW5.05

——

آموزش نصب بازی:

1) ابتدا تمامی فایل های فشرده دانلودشده را توسط آخرین نسخه نرم افزار WinRar اکسترکت کنید.

2) فایل pkg بدست آمده را بر روی هارد خود که به exFAT فرمت شده است، منتقل کنید. دقت داشته باشید که حتما در هیچ فولدری درون هارد اکسترنال خود کپی نکنید. بلکه فقط در آدرس اصلی هارد اکسترنال باشد نه هیچ زیرشاخه دیگری.

3) هارد خود را به کنسول PS4 متصل کنید. باتوجه به فعال بودن بخش Debug Settings بعد از هک شدن کنسول، وارد این بخش شوید. یعنی آدرس Settings => Debug Settings در کنسول.

4) به آدرس Debug Settings => Game => Package Installer مراجعه کنید. فایل دانلودی شما که در گام دوم بدست آمده، در اینجا نمایش داده خواهد شد.

5) با زدن کلید X نصب را شروع کنید. پس از اتمام نصب، بازی بر روی صفحه اصلی کنسول شما نمایش داده خواهد شد.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود آپدیت بازی Update v1.06 PS4-PRELUDE با لینک مستقیم

————–

دانلود بازی Ether One v1.00 PS4-PRELUDE با لینک مستقیم