دانلود بازی Ethereal Legends برای PC

بازی Ethereal Legends در سبک اکشن و ماجراجویی می باشد که توسط استودیو Soverance Studios طراحی و منتشر شده است. جهان Arcadia مورد حمله غیرمنتظره دشمنی ناشناخته قرار گرفته است و بسیاری از جنگجویان Ethereal که مراقب جهان بوده اند به قتل رسیده اند اما تنها یک مبارز باقی مانده است که تنها سپر بشر دربرابر دشمن بی رحم می باشد. در این بازی باید در شخصیت یکی از قهرمانان Ethereal نقش آفرینی کنید و به مبارزه و نبرد با دشمنان جهان بپردازید، لازم است بدانید وقایع بازی در مکانی جادویی و مملو از سحرهای خطرناک رخ می دهد و شما باید به کمک سلاح ها و زره های مخصوصی که در اختیار دارید با شرایط سخت و مرگبار روبرو شوید. امکانات و آیتم های فراوانی در بازی وجود دارد که می توانید در مراحل مختلف از سلاح های متفاوت استفاده کنید همچنین استفاده از جادو نیز یکی از توانایی های شما می باشد که شما را با سایر جنگجویان متفاوت کرده است. داستان هیجان انگیز و استفاده از موتور بازیسازی قدرتمند Unreal Engine 4 سبب شده تا این بازی به عنوانی جذاب نزد گیمرها تبدیل شود.

Ethereal Legends PC-PLAZA

Ethereal Legends-pc-cover

تصاویری از محیط بازی:

Ethereal Legends-screenshots Ethereal Legends-screenshots

Ethereal Legends-screenshots Ethereal Legends-screenshots

Ethereal Legends-screenshots

info

Ethereal Legends is a modern indie action RPG, built (mostly) by one person in Unreal Engine 4 for PC, PlayStation 4, and Xbox One. A powerful foe has descended upon the world of Arcadia. The Ethereal Knights, protectors of the realm, have nearly all been destroyed. Only you remain. Enter the portal and defend the Ethereal Realms from the evil which plagues them. Battle deadly monsters and huge bosses, wield numerous weapons, cast powerful spells, solve challenging puzzles, and use all the tools at your disposal to put an end to the madness.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7 (64-Bit Required)

Processor: Intel i5 or equivalent

Memory: 8 GB RAM

Graphics: Nvidia 700 Series

DirectX: Version 11

Storage: 8 GB available space

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 10 (64-Bit Required)

Processor: Intel i7 or better

Memory: 16 GB RAM

Graphics: Nvidia 10 series

DirectX: Version 11

Storage: 8 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه PLAZA را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

=========================================

PLAZA Release

 دانلود به صورت پارت های 2گیگابایتی:

دانلود پارت 1Direct Link

دانلود پارت 2Direct Link

ADs