دانلود نسخه هک شده بازی Exist Archive The Other Side of the Sky برای PS4

داستان بازی Exist Archive The Other Side of the Sky بدین ترتیب روایت می شود … آن روز یک انفجار مهیب و مرموز در توکیو رخ داده بود. از آن فاجعه ۱۲نفر جان سالم به در می برند که شامل شخصیت های Kanata Kujo و نامزدش Ranze Miwakawa و ۲ دوست دیگرشان می شود. در نتیجه ی انفجار بزرگی که رخ داده سطح زمین برای زندگی دیگر مناسب نیست و از این رو آن ها به زیر زمین جایی که متروها تردد داشتند، پناه می برند. یکی از روزها شخصیت Kanata از خواب بیدار می شود و می بیند که در مکانی غریب حضور دارد و نه Ranze و نه دوستانش در کنارش هستند. برج بزرگی را می بینم که در بین درختان پنهان شده است. مطمئنم که اینجا توکیو نیست. نه نیست! بعید هم می دانم که این زمین خودمان باشد! آیا من مرده ام؟

بازی Exist Archive: The Other Side of Sky در انحصار کنسول‌های سونی (در سبک JRPG) می‌باشد که در تاریخ ۱۷ دسامبر ۲۰۱۵ (۲۶ آذر ۱۳۹۴) برای PS Vita و PS4 انتشار یافته است. اگزیست آرکایو، یک بازی دوبعدی جی.آر.پی.جی با حرکت جانبی و با خاتمه‌ی چندگانه است – طبق لیست جوایز بازی سه مسیر برای پیمودن وجود دارد، و هر مسیر بازی تقریبا ۴۰ تا ۵۰ ساعت طول دارد… و واکنش شما بر نتیجه‌ی هر بخش تاثیر می‌گذارد. محیط بازی شامل بیش از ۲۰ سیاه‌چاله بعلاوه‌ی ۱۵ چالش حرکت سریع در برابر اربابان و رازهای پنهان دیگر است. این بازی محتواهای بسیاری برای پیشنهاد دارد که ممکن است بیش از ۵۰ ساعت زمان ببرد، بخصوص اگر برای بدست آوردنجایزه‌ی پلاتینیوم برنامه‌ریزی کرده باشید.

Exist Archive The Other Side of the Sky PS4-P2P

Update v1.01; ID: CUSA-04726

قابل اجرا بر روی کنسول های هکی اکسپلویت ۵٫۰۵ و بالاتر

دانلود-بازی-Exist-Archive-Other-Side-of-Sky

در بازی Exist Archive The Other Side of the Sky شما کاناتا کوجو را کنترل می‌کنید، و هدف، جستجوی سیاه‌چاله‌هایی خاص، برآوردن درخواست‌ها، پیدا کردن گنج‌ها که با عنوان «غلاف‌ها » شناخته می‌شوند و شکست دادن اربابان خشن است. هر سیاه‌چاله بیش از یک پیمایش برای جستجوی کامل و یافتن هرآنچه درونش است، نیاز خواهد داشت. همین‌که شما یک درخواست را در یک سیاه‌چاله کامل کردید، می‌تواند در حالتی آزاد دوباره در آن بازی کنید. هرچه در بازی پیشرفت کنید، بخش‌های بیشتری از هر سیاه‌چاله نمودار می‌شود. بعد از تکمیل هر یک به شما رتبه‌ای بین A تا D داده می‌شود – D ضعیف‌ترین و A بالاترین رتبه هستند. هرچه رتبه‌ی بالاتری بدست آورید، جوایز بهتری دریافت می‌کنید.

مانند هر بازی جی.آر.پی.جیِ استاندارد دیگری، سطح شما بالاتر رفته و مهارت‌های جدید و دسته‌هایی را باز می‌کنید که در ماجراجویی شما کمک خواهند کرد. برای مثال، بخش‌های خاصی وجود دارند که نیاز به مهارت پرش دوگانه هستند و تا زمانی که آن را بدست آورید، بقیه‌ی سیاه‌چاله در دسترس نخواهد بود، بنابراین راهنمایی اندکی از مترویدوانیا در بازی وجود دارد.

منبع توضیحات: گیم فا و بازی پی اس ۴

info

Exist Archive: The Other Side of the Sky is an RPG where Kanata and various others have been imbued with pieces of the dark god, Yamatoga’s soul and are sent to Protolexa, for reasons unbeknownst to them.Battle enemies and the armies of Chasseur as you search out for your other teammates, complete quests and side events, and learn the truth of why you have been chosen.

سیستم مورد نیاز

For now, in order to play our rips you will need :

– a PS4 with Firmware 5.05 or upper

– a computer to run the PS4 Exploit Host

راهنمای نصب

آموزش نصب عناوین هک شده ی PS4 نیازمند دقت است. لطفا ابتدا جهت مشاهده ی روش جیلبریک کردن دستگاه خود، به پست ذیل مراجعه کنید:

آموزش نصب تصویری و قدم به قدم هک کردن کنسول PS4 به نسخه Exploit FW5.05

——

آموزش نصب بازی:

1) ابتدا تمامی فایل های فشرده دانلودشده را توسط آخرین نسخه نرم افزار WinRar اکسترکت کنید.

2) فایل pkg بدست آمده را بر روی هارد خود که به exFAT فرمت شده است، منتقل کنید. دقت داشته باشید که حتما در هیچ فولدری درون هارد اکسترنال خود کپی نکنید. بلکه فقط در آدرس اصلی هارد اکسترنال باشد نه هیچ زیرشاخه دیگری.

3) هارد خود را به کنسول PS4 متصل کنید. باتوجه به فعال بودن بخش Debug Settings بعد از هک شدن کنسول، وارد این بخش شوید. یعنی آدرس Settings => Debug Settings در کنسول.

4) به آدرس Debug Settings => Game => Package Installer مراجعه کنید. فایل دانلودی شما که در گام دوم بدست آمده، در اینجا نمایش داده خواهد شد.

5) با زدن کلید X نصب را شروع کنید. پس از اتمام نصب، بازی بر روی صفحه اصلی کنسول شما نمایش داده خواهد شد.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Exist Archive The Other Side of the Sky v1.01 PS4-P2P:

دانلود پارت 1 با لینک مستقیم

دانلود پارت 2 با لینک مستقیم

دانلود پارت 3 با لینک مستقیم