دانلود بازی Forgotton Anne برای کامپیوتر به همراه ریپک FitGirl

بازی Forgotton Anne یک اثر ژاپنی ناب است که شما را به عمق داستان معرکه و حیرت انگیز بازی می برد. بازی نمره های بسیار خوبی را از سایت های معتبر گرفته است و نوید یک بازی هیجان انگیز با چالش های بسیار را می دهد. تصویر کنید در دنیایی که همه چیز از بین رفته است و تاریکی حکم فرما شده است، اسباب بازی های قدیمی، نامه ها، جوراب ها، زمین های فراموش شده به عنوان بخشی از یک جهان جادویی، کنترل را بدست می گیرند و این موجودات عجیب دوباره بر زمین حکم فرمایی می کنند. حال وجود چنین تم داستانی، قطعا تنها از تیم سازنده خلاق ژاپنی برمی آید و مطمئنا با تجربه این بازی متوجه خواهید شد که یک ماجراجویی سینماتیک ناب، بدون تمرکز کامل روی قصه گویی، تا چه حدی می تواند جذاب و درگیر کننده باشد.

با دانلود بازی Forgotton Anne یک اثر معنادار فانتزی را خواهید داشت که در زمین های فراموش شده جریان دارد و شاهد شورش بزرگی از جانب این وسایل عجیب و غریب هستیم. در این زمینه شاهد استبداد زیادی خواهید بود و از بازگشت دوباره به جهان بشری، تقریبا ناامید خواهید شد. اما نکته ای که وجود دارد، توجه ویژه به عناصر بازی و استفاده از قدرت های درونی برای غلبه بر چنین دنیای است. شما در این دنیای زیبا اما پر از تعجب، به زندگی روزمره ای روی خواهید آورد که با انفجار شخصیت ها روبرو شده است و شاهد حقایق دردناکی در پس زمینه شخصیت های مهم بازی هستیم.

Forgotton Anne PC-CODEX + FitGirl Repack

دانلود-بازی-Forgotton-Anne


بازی Forgotton Anne دارای گیم پلی خوب و جالبی است و در آن شما می توانید منطاق حساس را گذر کرده و ماجراهای هر کدام از این وسایل را بشنوید. سیستم گفتگوی بازی، شاخه پراهمیتی از قدرت شما است و باید بتوانید با همین گفتگوها، روند داستانی بازی را تغییر دهید. باید از تکنیک های سنتی استفاده کرده و بتوانید یک روند صعودی را در بازگشت چنین دنیایی داشته باشید. این دنیا زندگی اصلی شما را به فراموشی سپرده است و روند تغییر ان، نیاز به ساعت ها گیم پلی هیجان انگیز و تجربه داستان بازی دارد.

ویژگی های نسخه فشرده FitGirl بازی:

  • بر اساس نسخه رسمی CODEX با نام Forgotton Anne-CODEX فشرده سازی شده است.
  • هیچ چیزی از بازی کسر نشده است. هیچ چیزی تبدیل یا انکود نشده است. همه چیز بر اساس MD5 رسمی دیتای بازی است.
  • حجم بازی از ۲٫۶گیگابایت به ۱٫۷گیگابایت کاسته شده است.
  • مدت زمان نصب باتوجه به سیستم شما حدود ۲ دقیقه خواهد بود.
  • فضای مورد نیاز پس از نصب کامل بازی ۷یگابایت است.
  • حداقل ۲گیگابایت فضای رم خالی برای نصب بازی نیاز است.
info

Imagine a place where everything that is lost and forgotten goes; old toys, letters, single socks. The Forgotten Lands is a magical world inhabited by Forgotlings; creatures composed of mislaid objects longing to be remembered again. Forgotton Anne is a seamless cinematic adventure with a focus on meaningful storytelling and light puzzle platforming. You are Anne, the enforcer who keeps order in the Forgotten Lands, as she sets out to squash a rebellion that might prevent her master, Bonku, and herself from returning to the human world…

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7 or above
Processor: Intel Core i3-530, 2.93 Ghz or AMD Phenom II X4 965, 3.40Ghz
Memory: 3 GB RAM
Graphics: Nvidia GeForce GT 630 or AMD Radeon HD 4870
DirectX: Version 9.0c
Storage: 12 GB available space

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 10
Processor: Intel Core i3-2125, 3.30 Ghz or AMD FX-4350, 4.20 Ghz
Memory: 4 GB RAM
Graphics: Nvidia GeForce GTX 650 Ti or AMD Radeon HD 5850
DirectX: Version 9.0c
Storage: 12 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) محتوای موجود در پوشه CODEX را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Forgotton Anne-CODEX با لینک مستقیم:

دانلود پارت 1 با لینک مستقیم

دانلود پارت 2 با لینک مستقیم

———————–

دانلود فیت گرل Forgotton Anne-FitGirl با لینک مستقیم