دانلود نسخه هک شده بازی Forma.8 برای PS4 – ریلیز Fugazi

بازی forma 8 یک بازی منحصر به فرد است که در آن به ماجراجویی های جنگی با یک سبک خاص و قابل توجه می پردازید البته با جهانی سرشار از کشفیات جدید رو به رو میشوید. زمانی شروع به کشفیات جدید میکنید که در سیاره ای ناشناخته تنها مانده اید. شما(جدا از باقی همراهان خود) ماموریتی دارید که در آن پای مرگ و زندگی درمیان است. قبل از اینکه خیلی دیر شود منبع انرژی قدرتمند گم شده را پیدا کنید. تمدنهای باستانی و رویارویی با خطری بزرگ در انتظار شماست. بدانید که همه چیز آنطور که به نظر می آید نیست.

بازی Forma.8 یک عنوان ماجراجویی جذاب است که دارای سبک بصری قابل توجه به همراه جهانی وسیع و بزرگ می باشد. در جهان گسترده و وسیع بازی می توانید به اکشتاف و بررسی بپردازید و در آن نکات جدیدی را پیدا کنید. داستان بازی Forma.8 در یک سیاره رخ می‌دهد و بازیکنان کنترل یک prob به نام forma.8 را در اختیار خواهند داشت. هدف این است که بدنبال منبع قدرت از دست رفته سیاره بگردید. در بازی Forma.8 بازیکنان قادر خواهند بود که با اکتشاف دنیای بزرگ بازی و رسیدن به موقعیت‌های جدید، سطح خود را بالا ببرند.

Forma.8 PS4-Fugazi

Update v1.06; ID: CUSA-03486

قابل اجرا بر روی Exploit 5.05 و اکسپلویت های بالاتر

دانلود-بازی-Forma.8

به علت وقوع یک تصادف وحشتناک شما از دیگر دوستان و همراهانتان جدا افتاده اید و یک زندگی جدید و یا یک مرحله مرگ را آغاز کرده اید. برای زنده ماندن و موفق شدن شما باید کار مهمی را انجام دهید. در مرحله اول باید منبع انرژی قدرتمند و گمشده ای را پیدا کنید و این عمل باید در زمان معینی صورت گیرد تا زمان باقی مانده از دست نرود. در طی موقعیت های مختلف شما با تمدن های باستانی, خطرات بزرگ و … رو به رو خواهید شد.

دیگر ویژگی های بازی:

  • به کشف جهانی پهناور و پر از رمز و راز بپردازید.
  • اسرار باستانی را رمز گشایی کنید.
  • قدرتی عظیم به دست آوردید تا در ماجراجویی خود به راحتی پیش روید.
  • با دشمنانی کشنده بجنگید و با رؤسای قدرتمند رو در رو شوید.
  • در جهان عمیق و مرموز غرق بازی شوید.
  • با کیفیتی عالی و دست ساز از بازی خود لذت ببرید.
info

forma.8 is a unique take on the proven Metroidvania action-adventure formula, with a striking visual style and a huge world to explore.

As the small exploration probe forma.8 you’re stranded alone on the surface of an alien planet. Separated from your companions by accident you have a life or death mission to accomplish: find and recover a lost, powerful energy source before it’s too late. Ancient civilisations, great perils and dystopian visions await you. And not everything is what it seems…

– Explore a huge, open world full of secrets

– Solve ancient mysteries

– Gain new power-ups to progress in your adventure

– Fight deadly enemies and face powerful bosses

– Delve into a deep and cryptic lore

– Beautifully hand-drawn vector graphics, presented in silky smooth 60fps

Are you ready to uncover the truth?

سیستم مورد نیاز

For now, in order to play our rips you will need :

– a PS4 with Firmware 5.05 or upper

– a computer to run the PS4 Exploit Host

راهنمای نصب

آموزش نصب عناوین هک شده ی PS4 نیازمند دقت است. لطفا ابتدا جهت مشاهده ی روش جیلبریک کردن دستگاه خود، به پست ذیل مراجعه کنید:

آموزش نصب تصویری و قدم به قدم هک کردن کنسول PS4 به نسخه Exploit FW5.05

——

آموزش نصب بازی:

1) ابتدا تمامی فایل های فشرده دانلودشده را توسط آخرین نسخه نرم افزار WinRar اکسترکت کنید.

2) فایل pkg بدست آمده را بر روی هارد خود که به exFAT فرمت شده است، منتقل کنید. دقت داشته باشید که حتما در هیچ فولدری درون هارد اکسترنال خود کپی نکنید. بلکه فقط در آدرس اصلی هارد اکسترنال باشد نه هیچ زیرشاخه دیگری.

3) هارد خود را به کنسول PS4 متصل کنید. باتوجه به فعال بودن بخش Debug Settings بعد از هک شدن کنسول، وارد این بخش شوید. یعنی آدرس Settings => Debug Settings در کنسول.

4) به آدرس Debug Settings => Game => Package Installer مراجعه کنید. فایل دانلودی شما که در گام دوم بدست آمده، در اینجا نمایش داده خواهد شد.

5) با زدن کلید X نصب را شروع کنید. پس از اتمام نصب، بازی بر روی صفحه اصلی کنسول شما نمایش داده خواهد شد.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود آپدیت بازی Update v1.06 PS4-Fugazi با لینک مستقیم

————–

دانلود بازی Forma.8 v1.00 PS4-Fugazi با لینک مستقیم