دانلود نسخه هک شده بازی Game of Thrones A Telltale Games Series برای PS4

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

بازی Game of Thrones کاری از Telltale بر روی خاندان Forrester و اطرافیانشان تمرکز دارد و شما خود را در کنار حوادث بزرگی که در داستان اصلی کتب اتفاق می افتند می بینید. این در حالی است که خود خاندان Forrester هم داستان خود را دنبال می کنند. این خاندان در داستان اصلی هم وجود دارند اما تمرکز اصلی بر روی آن ها نیست. همزمانی با حوادث بزرگ داستان اصلی بدی و خوبی خود را دارد. از طرفی اگر هوادارار داستان باشید از قبل از آن ها خبر دارید و شدت قدرتمند بودن این حوادث حتی در این صورت هم می تواند داستان Forrester ها را بی ارزش جلوه دهد از طرفی وجود این حوادث شما را به دنیای Westeros بیشتر نزدیک می کند. همچنین شباهت های مختلفی بین حوادثی که برای خاندان Forrester رخ می دهد با حوادث داستان اصلی وجود دارد که به نوبه خود شاید جالب نباشد و بیان آن ها داستان را لو می دهد.

همانند کتب و سریال تلویزیونی داستان از دید چند شخصیت رخ می دهد و در قسمت اول داستان بین سه شخصیت دست به دست می شود. Gared که داستان را به سمت دیوار بزرگ و برادران نگهبان شب (Night’s Watch) می برد، Mira که داستان را به King’s Landing برده و Ethan که داستانش در Ironrath رخ می دهد. برخلاف Tales from the Borderlands که مکانیک های بازی از حد معمول مکانیک های بازی های telltale فراتر رفته بود در این بازی مکانیک های بازی همان مکانیک های معمول هستند. انتخاب های زمان دار (که می توانید Pause کنید اما بهترین تجربه از بازی زمانی حاصل می شود که در زمان محدود انتخاب ها را انجام دهید) و همچنین QTE ها (وقایعی که باید سریعا دکمه ای را فشار دهید). اما در عوض انتخاب ها عمیق تر و سخت تر از قبل شده اند یعنی همان چیزی که یک بازی با نام Game of Thrones نیاز دارد.

Game of Thrones A Telltale Games Series PS4-PRELUDE

Update v1.07; ID: CUSA-01427

قابل اجرا بر روی Exploit 4.05 و اکسپلویت های بالاتر

دانلود-بازی-Game-of-Thrones-A-Telltale-Games-Series

info

Game of Thrones – A Telltale Games Series is a six part episodic game series set in the world of HBO’s groundbreaking TV show.

This new story tells of House Forrester, a noble family from the north of Westeros, loyal to the Starks of Winterfell. Caught up in the events surrounding the War of the Five Kings, they are thrown into a maelstrom of bloody warfare, revenge, intrigue, and horror as they fight to survive while the seven kingdoms tear themselves apart. You will take on the role of different members of the Forrester household, and determine their fate through the choices you make; your actions and decisions will change the story around you.

• Developed by the creators of the award-winning The Walking Dead – A Telltale Games Series, and The Wolf Among Us

• Meet and interact with characters from HBO’s hit TV show

• Visit King’s Landing, The Wall and other familiar locations

• Feel what it is like to play the Game of Thrones, where you win…or you die

سیستم مورد نیاز

For now, in order to play our rips you will need :

– a PS4 with Firmware 4.05

– a computer to run the PS4 Exploit Host

راهنمای نصب

آموزش نصب عناوین هک شده ی PS4 نیازمند دقت است. لطفا ابتدا جهت مشاهده ی روش جیلبریک کردن دستگاه خود، به پست ذیل مراجعه کنید:

آموزش نصب تصویری و قدم به قدم هک کردن کنسول PS4 به نسخه Exploit FW5.05

——

آموزش نصب بازی:

1) ابتدا تمامی فایل های فشرده دانلودشده را توسط آخرین نسخه نرم افزار WinRar اکسترکت کنید.

2) فایل pkg بدست آمده را بر روی هارد خود که به exFAT فرمت شده است، منتقل کنید. دقت داشته باشید که حتما در هیچ فولدری درون هارد اکسترنال خود کپی نکنید. بلکه فقط در آدرس اصلی هارد اکسترنال باشد نه هیچ زیرشاخه دیگری.

3) هارد خود را به کنسول PS4 متصل کنید. باتوجه به فعال بودن بخش Debug Settings بعد از هک شدن کنسول، وارد این بخش شوید. یعنی آدرس Settings => Debug Settings در کنسول.

4) به آدرس Debug Settings => Game => Package Installer مراجعه کنید. فایل دانلودی شما که در گام دوم بدست آمده، در اینجا نمایش داده خواهد شد.

5) با زدن کلید X نصب را شروع کنید. پس از اتمام نصب، بازی بر روی صفحه اصلی کنسول شما نمایش داده خواهد شد.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
ADs