دانلود بازی Gauntlet Slayer Edition برای PS4 – نسخه هک شده DUPLEX

بازی کلاسیک Gauntlet که یک بازی ۴نفره در کنسول های قدیمی بود، حال بازسازی شده و با حال و هوایی جدید عرضه شده است. در دانلود بازی Gauntlet Slayer Edition برای PS4 یکی از ۴ قهرمان را انتخاب کنید و پا به سیاه چالی مملوء از هیولاها بگذارید و ترکیبی از منحصر به فرد بودن ساختمان ها و سطوح تصادفی بازی را تجربه نمایید. با دشمنان و دزدان، با همراهی دوستان خود به نبرد بپردازید تا ثروت و شکوه را بدست بیاورید. این بازی به ۲صورت تک نفره و چندنفره قابل بازی می باشد که شما می توانید برحسب تمایل خود، یکی از آن ها را انتخاب نمایید و طعم جدیدی از این سری بازی ها را بچشید.

این بازی co-op به شما فرصت انتخاب بین چهار شخصیت فانتزی جنگجو، جادوگر، موجود افسانه ای از شمال اروپا و الف ها می دهد. هر کدام از این شخصیت ها سبک متفاوتی در بازی دارد و همچنین دارای ضعف ها و قدرت های منحصر به خودش می باشد. دانلود بازی Gauntlet Slayer Edition برای PS4 شما را در یک قلمرو ناشناخته قرار می دهد که در آن بازیکنان با سلاح ها و قابلیت های جدیدی برای قهرمانان خود رو به رو خواهند شد. همچنین این نسخه شامل هیولا های جدید، قابلیت های جدید که پویایی بازی و استراتژی آن را بهبود می دهند و حالتی جدید برای گیم پلی بازی می باشد.

Gauntlet Slayer Edition PS4-DUPLEX

Update v1.03; CUSA-00690

قابل اجرا بر روی Exploit 4.05 و اکسپلویت های بالاتر

دانلود-بازی-Gauntlet-Slayer-Edition-ps4

info

Invade the darkness with the new Gauntlet: Slayer Edition! Fight with your friends through the monstrous hordes lurking in a myriad of unique dungeons as you scour them for gold with new hero weapons, abilities and customizations. Available exclusively on PlayStation®4 system.

سیستم مورد نیاز

For now, in order to play our rips you will need :

– a PS4 with Firmware 4.05 or upper

– a computer to run the PS4 Exploit Host

راهنمای نصب

آموزش نصب عناوین هک شده ی PS4 نیازمند دقت است. لطفا ابتدا جهت مشاهده ی روش جیلبریک کردن دستگاه خود، به پست ذیل مراجعه کنید:

آموزش نصب تصویری و قدم به قدم هک کردن کنسول PS4 به نسخه Exploit FW5.05

——

آموزش نصب بازی:

1) ابتدا تمامی فایل های فشرده دانلودشده را توسط آخرین نسخه نرم افزار WinRar اکسترکت کنید.

2) فایل pkg بدست آمده را بر روی هارد خود که به exFAT فرمت شده است، منتقل کنید. دقت داشته باشید که حتما در هیچ فولدری درون هارد اکسترنال خود کپی نکنید. بلکه فقط در آدرس اصلی هارد اکسترنال باشد نه هیچ زیرشاخه دیگری.

3) هارد خود را به کنسول PS4 متصل کنید. باتوجه به فعال بودن بخش Debug Settings بعد از هک شدن کنسول، وارد این بخش شوید. یعنی آدرس Settings => Debug Settings در کنسول.

4) به آدرس Debug Settings => Game => Package Installer مراجعه کنید. فایل دانلودی شما که در گام دوم بدست آمده، در اینجا نمایش داده خواهد شد.

5) با زدن کلید X نصب را شروع کنید. پس از اتمام نصب، بازی بر روی صفحه اصلی کنسول شما نمایش داده خواهد شد.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Gauntlet Slayer Edition PS4-DUPLEX:

دانلود پارت 1 با لینک مستقیم

دانلود پارت 2 با لینک مستقیم