دانلود بازی Halfway v1.2.14 برای کامپیوتر – نسخه SiMPLEX

Halfway یک بازی استراتژیک RPG نوبت محور است که در در چند صد سال آینده اتفاق می افتد. بشریت شروع ه استمعمار دنیاهای جدید کرده است و تا این زمان آنها تنها بوده اند. در بازی Halfway کترل تیم کوچکی که برای بقا می جنگند در دستان شما است. این گروه مورد هجوم غولی بزرگ قرار گرفته است و شما باید آنها را در یک دنیای تاریک راهنمایی کنید و به آرامی آنها را به جایگاه اصلی شان بازگردانید. بازی دارای سیستم نبرد جذابی است که شما را با ترس هایتان مقابله می دهد و باید نبردهای خود را با تاکتیک تمام اداره کنید. تمامی نبردها مبتی بر نوبت است و تجهیزات و مهارت های فردی اهمیت بالایی در آن دارد. تیم خود را انبوهی از کاراکترهای منحصر به فرد شکل دهید و سعی کنید که هسته اصلی بازی Halfway را با شوالیه های قدرتمند پر کنید. نبردها بر مبنای تجربه ای است که در طول سفر خود بدست آورده اید و بنابراین هرچه بیشتر بازی کنید، سازندگان شانس بالایی به شما برای پیروزی در نبردها می دهند. شما در بخش مرکزی داستان بازی قرار دارید و باید رویدادهای مرموز بازی را رفته رفته بگذرانید. بیش از ۱۰ ساعت گیم پلی در انتظار شما است و موسیقی حیرت انگیزی را از گاوین هریسون خواهید شنید.

Halfway v1.2.14 PC-SiMPLEX

دانلود-بازی-Halfway

بازی Halfway در مورد بشریت و تلاش آنها برای زنده ماندن در دنیاهای مختلف است. گیم به گام با شخصیت ها حرکت کنید و تاریخ مخصوص به خود را ثبت کنید. سرنوشت یک تیم در دستان شما قرار دارد و نبردها بیشتر از اینکه اکشن باشند، شکل و شمایل استراتژیکی دارند و مهارت شما بالاترین اهمیت را در آن دارد. اگر امید به زنده ماندن دارد به خود اعتماد کنید و تیم را هم با خود همراه کنید. ریتم بازی گرچه کند به نظر می رسد، اما انقدر درگیر ماجراها خواهید شد که گذر زمان را حس نخواهید کرد.

info

Halfway is a turn-based strategy RPG taking place a few hundred years into the future. Humanity has begun to colonise new worlds and until now, they were alone… In Halfway you take control of a small team of survivors faced with a violent invasion onboard the colonial vessel Goliath. As their leader you will guide them through the dark and cramped corridors of the ship to slowly take back control.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7 or higher

Processor: 2.0 GHz Dual Core

Memory: 2 GB RAM

Graphics: Intel HD3000 or higher with OpenGL 2.1 support

Storage: 300 MB available space

Sound Card: OpenAL supported sound card

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و با اجرای SiMPLEX.exe به نصب بازی بپردازید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Halfway v1.2.14-SiMPLEX با لینک مستقیم