دانلود نسخه هک شده بازی Hue v1.01 برای PS4 – ریلیز Fugazi

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

داستان بازی Hue در مورد پسربچه‌ای با همین نام است که سعی دارد مادر گم شده‌ی خود را پیدا کند. هیو برای پیدا کردن مادر خود باید به دنیایی خاکستری به نام «مونو» (mono) پا بگذارد و با خطرات زیادی مواجه بشود. مادر هیو، دانشمندی است که روی مفهوم رنگ‌ها کار می‌کند و حلقه‌ای را ایجاد کرده که می‌توان به کمک آن، روی رنگ محیط اطراف تأثیر گذاشت؛ اما به دلایلی مادر وی با گروه تحقیقاتی خود به مشکل برخورده و به خانه بازنمی‌گردد. در بازی Hue شخصیت اصلی سعی دارد مادر خود را که توسط دکتر گِری اسیر شده و دیگر قابل دیدن نیست نجات دهد.

داستان این بازی با استفاده از نامه‌هایی که مادر هیو در هر بخش از مونو به جای گذاشته است روایت می‌شود؛ اما متأسفانه این نامه‌ها به درستی دلیل ناپدید شدن مادر و انگیزه‌ی هیو برای پیدا کردن وی را شرح نمی‌دهد. در مقابل در بعضی از این نامه‌ها مادر هیو در مورد مفهوم رنگ‌های مختلف از دیدگاه خود و دیگران صحبت می‌کند که می‌تواند برای بازی‌کننده جذاب باشد.

Hue PS4-Fugazi

Update v1.01; ID: CUSA-05091

قابل اجرا بر روی Exploit 4.05 و اکسپلویت های بالاتر

دانلود-بازی-Hue

برخلاف داستان که در کلیشه‌های هاچ زنبور عسلی غوطه می‌خورد (!) هیو یک بازی سکوبازی ماجرایی دوبعدی با ایده‌ای بکر و تازه است. شخصیت اصلی بازی به مرور زمان و با پیشرفت در دنیای خاکستری، قطعات حلقه‌ای را پیدا می‌کند که قدرت تغییر رنگ‌ها را به او می‌دهد. ایده‌ی بازی بسیار ساده است. هر رنگی که توسط کاربر انتخاب بشود، پس‌زمینه‌ی بازی به همان رنگ در آمده و تمام اشیایی که به آن رنگ هستند ناپدید خواهند شد. همین مکانیک ساده معماهای جذاب و متنوعی را به وجود آورده است. بازیکن باید در هر مرحله با تغییر رنگ محیط به دنبال یافتن راه‌حل برای رسیدن به خروجی بگردد. وی می‌تواند با استفاده از تغییر رنگ یک مانع را از سر راه برداشته یا مانعی را برای محافظت از خود ظاهر کرده، آن‌ها را حل داده یا بکشد.

رابط کاربری تغییر رنگ محیط به صورت یک دایره نمایش داده شده و زمانی که کاربر قصد تغییر رنگ را دارد بازی آهسته می‌شود تا به کاربر فرصت فکر کردن بدهد. از طرفی برای اینکه شخصیت مورد هدایت در موانع بازی گیر نکند، امکان تغییر رنگ، زمانی که در محیط یک شی قرار دارید وجود ندارد. در هیو هیچ دشمنی وجود ندارد که بخواهید با آن مبارزه کنید و تنها دشمن کاربر محیط و موانع بازی است. طراحی همه‌ی مراحل به خوبی انجام شده و همه‌ی لیزرها، موانع متحرک و دیگر موانع به درستی در جای خود قرار گرفته‌اند.

هیو با اولین ضربه جان خود را از دست داده و به ابتدای مرحله بازمی‌گردد؛ اما بعضی از مراحل طولانی بوده و کوچک‌ترین اشتباه ممکن است باعث شود تا چند دقیقه‌ای را از دست بدهید. در بازی ۲۸ جام مخفی هم وجود دارد که انگیزه انجام دوباره‌ی مراحل را برای پیدا کردن آن‌ها در بازیکن ایجاد می‌کند.

منبع توضیحات: دنیای بازی

info

Hue is a vibrant, award-winning puzzle adventure, where you alter the world by changing its background colour. You explore a dangerous grey land, unearthing coloured fragments on a journey to find your missing mother. As obstacles match the background, they disappear, creating new and exciting puzzles – full of peril, mystery… and colours unseen.

سیستم مورد نیاز

For now, in order to play our rips you will need :

– a PS4 with Firmware 4.05 or upper

– a computer to run the PS4 Exploit Host

راهنمای نصب

آموزش نصب عناوین هک شده ی PS4 نیازمند دقت است. لطفا ابتدا جهت مشاهده ی روش جیلبریک کردن دستگاه خود، به پست ذیل مراجعه کنید:

آموزش نصب تصویری و قدم به قدم هک کردن کنسول PS4 به نسخه Exploit FW5.05

——

آموزش نصب بازی:

1) ابتدا تمامی فایل های فشرده دانلودشده را توسط آخرین نسخه نرم افزار WinRar اکسترکت کنید.

2) فایل pkg بدست آمده را بر روی هارد خود که به exFAT فرمت شده است، منتقل کنید. دقت داشته باشید که حتما در هیچ فولدری درون هارد اکسترنال خود کپی نکنید. بلکه فقط در آدرس اصلی هارد اکسترنال باشد نه هیچ زیرشاخه دیگری.

3) هارد خود را به کنسول PS4 متصل کنید. باتوجه به فعال بودن بخش Debug Settings بعد از هک شدن کنسول، وارد این بخش شوید. یعنی آدرس Settings => Debug Settings در کنسول.

4) به آدرس Debug Settings => Game => Package Installer مراجعه کنید. فایل دانلودی شما که در گام دوم بدست آمده، در اینجا نمایش داده خواهد شد.

5) با زدن کلید X نصب را شروع کنید. پس از اتمام نصب، بازی بر روی صفحه اصلی کنسول شما نمایش داده خواهد شد.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Hue v1.01 PS4-Fugazi با لینک مستقیم

ADs