دانلود نسخه هک شده بازی Infinifactory برای PS4 – ریلیز Playable

بازی Infinifactory با دارا بودن سبکی پازل و سندباکس توسط خالق بازی های مستقل و زیبای SpaceChem و Infiniminer ساخته شده است . در بازی شما باید کارخانه هایی بسازید که محصولات مختلفی را برای بیگانگان مونتاژ می کند و سعی کنید در این فرآیند کشته نشوید . همانند بازی SpaceChem به صورت اول شخص و در قالب سه بعدی کارخانه ها را ساخته و آن ها را برای خط تولید آماده کنید تمام محیط های بازی به صورت سه بعدی می باشند. به وسیله ی بهینه سازی موارد مختلف شما پی خواهید برد که دوستان خود نیز تا چه میزان بهینه سازی را انجام داده اند و می توانید آنها را با خود بسنجید . در بخش داستانی بازی شما شاهد بیش از ۳۰ پازل مختلف می باشید . ممکن است در طول مسیر به Log Audio نیز برخورد کنید که بسیاری موارد مخفی را در خود جای داده اند و در روند فهم داستان بازی بیشتر به شما کمک می کنند.

Infinifactory (CUSA-02841) PS4-Playable

قابل اجرا بر روی Exploit 5.05 و اکسپلویت های بالاتر

دانلود-بازی-Infinifactory

قابلیت‌های بازی Infinifactory:

  • عنوان خلاقانه با پایانی باز در حضور چالش‌های مختلف توسط سازنده بازی‌های SpaceChem و Infiniminer: در دید اول شخص اقدام به طراحی و اجرای کارخانه‌ها در یک محیط کاملاً سه بعدی نمایید.
  • با دوستان خود بازی را تکمیل کنید! راه‌حل‌های خود را بهینه‌سازی کرده و سپس باز هم آنها را بهینه‌سازی کنید تا ببینید نظر دوستانتان در مورد نتیجه نهایی چگونه خواهد بود.
  • در راه بازگشت به زمین مبارزه کنید! در اعماق داستان کمپین بازی با حضور بیش از ۳۰ پازل، صدا و … به کاوش بپردازید.
  • کارخانه‌های مبتکرانه خود را طراحی کنید! فراتر از کمپین بازی پیش بروید و با پشت سر گذاشتن محدودیت‌ها بوسیله موتور گرافیکی نسل بعد Infinifactory به کاوش در دنیای سندباکس بازی بپردازید.
info

Infinifactory is a sandbox puzzle game by Zachtronics, the creators of SpaceChem and Infiniminer. Build factories that assemble products for your alien overlords, and try not to die in the process.

* LIKE SPACECHEM… IN 3D! Design and run factories in a first-person, fully 3D environment.

* HISTOGRAMS ARE BACK! Optimize your solutions, and then optimize them more when you see how much better your friends did.

* VISIT EXOTIC ALIEN LOCALES! Explore a story-driven campaign with 50+ puzzles, audio logs, and more.

* BLOCKS THAT MOVE! Go beyond the campaign and push the limits of Infinifactory’s next-generation block engine in the sandbox.

سیستم مورد نیاز

For now, in order to play our rips you will need :

– a PS4 with Firmware 5.05 or upper

– a computer to run the PS4 Exploit Host

راهنمای نصب

آموزش نصب عناوین هک شده ی PS4 نیازمند دقت است. لطفا ابتدا جهت مشاهده ی روش جیلبریک کردن دستگاه خود، به پست ذیل مراجعه کنید:

آموزش نصب تصویری و قدم به قدم هک کردن کنسول PS4 به نسخه Exploit FW5.05

——

آموزش نصب بازی:

1) ابتدا تمامی فایل های فشرده دانلودشده را توسط آخرین نسخه نرم افزار WinRar اکسترکت کنید.

2) فایل pkg بدست آمده را بر روی هارد خود که به exFAT فرمت شده است، منتقل کنید. دقت داشته باشید که حتما در هیچ فولدری درون هارد اکسترنال خود کپی نکنید. بلکه فقط در آدرس اصلی هارد اکسترنال باشد نه هیچ زیرشاخه دیگری.

3) هارد خود را به کنسول PS4 متصل کنید. باتوجه به فعال بودن بخش Debug Settings بعد از هک شدن کنسول، وارد این بخش شوید. یعنی آدرس Settings => Debug Settings در کنسول.

4) به آدرس Debug Settings => Game => Package Installer مراجعه کنید. فایل دانلودی شما که در گام دوم بدست آمده، در اینجا نمایش داده خواهد شد.

5) با زدن کلید X نصب را شروع کنید. پس از اتمام نصب، بازی بر روی صفحه اصلی کنسول شما نمایش داده خواهد شد.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Infinifactory v1.00 PS4-Playable با لینک مستقیم

ADs