دانلود نسخه هکی بازی Kingdom Hearts HD 2.8 Final Chapter Prologue برای PS4

در بازی Kingdom Hearts HD 2.8 Final Chapter Prologue، دو بازی Kingdom Hearts 3D: Dream Drop Distance و Kingdom Hearts Birth by Sleep قرار دارند که اولی برای ۳DS در سال ۲۰۱۲ عرضه و دومی برای PSP و در سال ۲۰۱۰ عرضه شده اند و در این کالکشن به صورت HD شده برای PS4 نیز عرضه شده اند. همچنین در دیسک این بازی Kingdom Hearts x Back Cover نیر گنجانده شده که داستان بازی را به صورت سینماتیک معرفی می کند و بازی نیست.

در خلاصه‌ی توصیفات این بازی از سوی ESRB آمده:” بازی Kingdom Hearts HD 2.8 مجموعه‌ای از بازی‌های اکشن نقش آفرینی‌ست که در آن بازیکنان در نقش جنگجوهای جوان باید در سرزمین‌های فانتزی گشت و گذار کنند و جلوی گسترش تاریکی را بگیرند. بازیکنان از طریق شمشیر کلید شکلی بزرگ و همچنین سحر جادو باید با موجوداتی نظیر Dream Eaters [رویا خواران]، خائنان کلاسیک دیزنی و همچنین مخلوقاتی نظیر اژدها، ایمپ‌ها و slimes و… به مبارزه بپردازند. مبارزات همراه با اثرات نور، گریه کردن از درد شدید، صداهای صوتی خواهند بود. دشمنان پس از شکست ناپدید خواهند شد. در موارد انگشت‌شماری بازیکنان قادر خواهند بود تا از دیدگاهی اول شخص، شخصیت‌های دیگر را پرتاب کنند. برخی از صحنه‌های سینمایی بازی انسان‌های آسیب دیده را نیز به تصویر می‌کشد.”

Kingdom Hearts HD 2.8 Final Chapter Prologue PS4-DUPLEX

Update v1.02; ID: CUSA-05787

قابل اجرا بر روی Exploit 4.05 و اکسپلویت های بالاتر

دانلود-بازی-Kingdom-Hearts-HD-2.8-Final-Chapter-Prologue

info

The KINGDOM HEARTS HD 2.8 FINAL CHAPTER PROLOGUE digital edition features 3 magical experiences:

KINGDOM HEARTS Dream Drop Distance HD: A full-HD remaster. Sora and Riku take on the Mark of Mastery exam in preparation for their coming showdown with Master Xehanort.

KINGDOM HEARTS χ Back Cover (movie): A new HD movie that tells the mysterious story of the Foretellers from the series’ origins

KINGDOM HEARTS 0.2 Birth by Sleep – A fragmentary passage – : A brand new episode that links to KINGDOM HEARTS III

سیستم مورد نیاز

For now, in order to play our rips you will need :

– a PS4 with Firmware 4.05 or upper

– a computer to run the PS4 Exploit Host

راهنمای نصب

آموزش نصب عناوین هک شده ی PS4 نیازمند دقت است. لطفا ابتدا جهت مشاهده ی روش جیلبریک کردن دستگاه خود، به پست ذیل مراجعه کنید:

آموزش نصب تصویری و قدم به قدم هک کردن کنسول PS4 به نسخه Exploit FW5.05

——

آموزش نصب بازی:

1) ابتدا تمامی فایل های فشرده دانلودشده را توسط آخرین نسخه نرم افزار WinRar اکسترکت کنید.

2) فایل pkg بدست آمده را بر روی هارد خود که به exFAT فرمت شده است، منتقل کنید. دقت داشته باشید که حتما در هیچ فولدری درون هارد اکسترنال خود کپی نکنید. بلکه فقط در آدرس اصلی هارد اکسترنال باشد نه هیچ زیرشاخه دیگری.

3) هارد خود را به کنسول PS4 متصل کنید. باتوجه به فعال بودن بخش Debug Settings بعد از هک شدن کنسول، وارد این بخش شوید. یعنی آدرس Settings => Debug Settings در کنسول.

4) به آدرس Debug Settings => Game => Package Installer مراجعه کنید. فایل دانلودی شما که در گام دوم بدست آمده، در اینجا نمایش داده خواهد شد.

5) با زدن کلید X نصب را شروع کنید. پس از اتمام نصب، بازی بر روی صفحه اصلی کنسول شما نمایش داده خواهد شد.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com