دانلود نسخه هک شده بازی Kingdom Hearts HD 1.5 and 2.5 Remix برای PS4

بازی Kingdom Hearts HD 1.5 and 2.5 Remix شامل ۴ بازی و ۲ فیلم سینمایی هست و از این چهار بازی، دوتاشون بازی های اصلی که همون نسخه اول و دوم بازی هستند و دوتای دیگه جزو زیر مجموعه های سری محسوب می شن و از کنسول های دیگه برای PS4 پورت شدند و اومدند تا به داستان عمق بیشتری بدن. در نسخه اصلی اول، شما با سورا، شخصیت اصلی داستان و دوستانش آشنا می شین و می بینید که سورا چطوری جهانی رو که در حال فروپاشی هست، با استفاده از قدرت keyblade یا همون کلید شمشیر و همچنین کمک دوستانش، نجات می دهد.

بازی Kingdom Hearts با یک میان پرده سینمایی زیبا شروع می شود و از همین اول می توانید حدس بزنید که داستان بازی قراره حول چه محوری بچرخد. سپس طی چند مرحله کوتاه که حدود نیم ساعت طول می کشد، خط کلی سیستم بازی مشخص و به شما آموزش داده می شود. اول از شما خواسته می شود که بین سه قدرت جادوگر، محافط و جنگجو یکی را انتخاب کنید و بعدش از یکی از دوتای باقی مونده چشم پوشی کنید.خب اشتباهی که ممکن هست اینجا پیش بیاد، این هست که فکر کنید مثل بازی های امروزی مثلا اگه جنگجو انتخاب شود، دیگر نمی توانید از جادو استفاده کنید و… . اما اینطور نیست و در اصل این انتخاب ها به اینکه قدرت حمله شما چقدر باشد و یا اینکه توانایی حمل چند تا آیتم رو همزمان داشته باشید، ختم می شود.

Kingdom Hearts HD 1.5 and 2.5 Remix PS4-DUPLEX

Update v1.04; ID: CUSA-05786

قابل اجرا بر روی Exploit 4.05 و اکسپلویت های بالاتر

دانلود-بازی-Kingdom-Hearts-HD-1.5-and-2.5-Remix

بنابراین بدون نگرانی انتخاب های خود را انجام دهید چون توی سیستم مبارزه بازی تغییری ایجاد نمی شود و شما هرچی بدستتون برسد، می توانید به عنوان شمشیر ازش استفاده کنید! بعد از انتخاب قدرت، کنترل های بازی Kingdom Hearts طی چند مرحله به شما آموزش داده می شود و با تموم شدن این مراحل، داستان بازی تازه شروع می شود.

داستان بازی مثل بیشتر بازی های ژاپنی از عمق خوبی برخوردار می باشد و شما را تا آخرین لحظه به دنبال خودش می کشوند. شما همینطور که از دنیایی به دنیای دیگه سفر می کنید با شخصیت های زیادی آشنا می شوید و قدرت های جدیدی کسب می کنید. سفر به دنیاها با سفینه “گومی” انجام می شود و شما با جاخالی دادن و تیر زدن راهتون رو به دنیای دیگه باز می کنید. حتی می توانید سفینه‌ خود را در گاراژ مخصوصش تغییر و ارتقا بدید. لوازم مخصوص برای این کار را هم حین بازی و یا با ترکیب کردن موادی که دارید بدست میارید.

منبع توضیحات: بازی مگ

info

KINGDOM HEARTS HD 1.5 + 2.5 ReMIX is an HD remastered collection of 6 unforgettable KINGDOM HEARTS experiences available for the first time on the PlayStation® 4. The HD collection features:

• KINGDOM HEARTS FINAL MIX

• KINGDOM HEARTS Re:Chain of Memories

• KINGDOM HEARTS 358/2 Days (HD Remastered cinematics)

• KINGDOM HEARTS II FINAL MIX

• KINGDOM HEARTS Birth by Sleep Final MIX

• KINGDOM HEARTS Re:coded (HD Remastered cinematics)

Key Features

• Celebrate 15 years of KINGDOM HEARTS with this essential collection – Remember and relive 6 adventures from KINGDOM HEARTS Dark Seeker Saga before the release of highly anticipated KINGDOM HEARTS III.

• Experience the magic of KINGDOM HEARTS – If you are new to the franchise, KINGDOM HEARTS HD 1.5 + 2.5 ReMIX is the perfect opportunity to start wielding your Keyblade to save the Disney worlds from darkness.

سیستم مورد نیاز

For now, in order to play our rips you will need :

– a PS4 with Firmware 4.05 or upper

– a computer to run the PS4 Exploit Host

راهنمای نصب

آموزش نصب عناوین هک شده ی PS4 نیازمند دقت است. لطفا ابتدا جهت مشاهده ی روش جیلبریک کردن دستگاه خود، به پست ذیل مراجعه کنید:

آموزش نصب تصویری و قدم به قدم هک کردن کنسول PS4 به نسخه Exploit FW5.05

——

آموزش نصب بازی:

1) ابتدا تمامی فایل های فشرده دانلودشده را توسط آخرین نسخه نرم افزار WinRar اکسترکت کنید.

2) فایل pkg بدست آمده را بر روی هارد خود که به exFAT فرمت شده است، منتقل کنید. دقت داشته باشید که حتما در هیچ فولدری درون هارد اکسترنال خود کپی نکنید. بلکه فقط در آدرس اصلی هارد اکسترنال باشد نه هیچ زیرشاخه دیگری.

3) هارد خود را به کنسول PS4 متصل کنید. باتوجه به فعال بودن بخش Debug Settings بعد از هک شدن کنسول، وارد این بخش شوید. یعنی آدرس Settings => Debug Settings در کنسول.

4) به آدرس Debug Settings => Game => Package Installer مراجعه کنید. فایل دانلودی شما که در گام دوم بدست آمده، در اینجا نمایش داده خواهد شد.

5) با زدن کلید X نصب را شروع کنید. پس از اتمام نصب، بازی بر روی صفحه اصلی کنسول شما نمایش داده خواهد شد.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود آپدیت بازی Update v1.04 PS4-PRELUDE

دانلود پارت 1 با لینک مستقیم

دانلود پارت 2 با لینک مستقیم

دانلود پارت 3 با لینک مستقیم

————–

دانلود بازی Kingdom Hearts HD 1.5 and 2.5 Remix v1.00 PS4-DUPLEX :

دانلود پارت 1 با لینک مستقیم

دانلود پارت 2 با لینک مستقیم

دانلود پارت 3 با لینک مستقیم

دانلود پارت 4 با لینک مستقیم

دانلود پارت 5 با لینک مستقیم

دانلود پارت 6 با لینک مستقیم

دانلود پارت 7 با لینک مستقیم

دانلود پارت 8 با لینک مستقیم

دانلود پارت 9 با لینک مستقیم

دانلود پارت 10 با لینک مستقیم

دانلود پارت 11 با لینک مستقیم

دانلود پارت 12 با لینک مستقیم

دانلود پارت 13 با لینک مستقیم

دانلود پارت 14 با لینک مستقیم

دانلود پارت 15 با لینک مستقیم

دانلود پارت 16 با لینک مستقیم

دانلود پارت 17 با لینک مستقیم

دانلود پارت 18 با لینک مستقیم

دانلود پارت 19 با لینک مستقیم

دانلود پارت 20 با لینک مستقیم

دانلود پارت 21 با لینک مستقیم

دانلود پارت 22 با لینک مستقیم

دانلود پارت 23 با لینک مستقیم