دانلود بازی Last Will برای PC

بازی Last Will در سبک استراتژیک و ماجراجویی می باشد که توسط استودیو Lizard Factory طراحی و منتشر شده است. در یک خانه بزرگ و قدیمی اسیر شده اید که بوسیله طلسم های گوناگون از آن مراقبت می شود و شما نمی توانید به راحتی مسیری برای خروج از آن پیدا کنید. در این بازی باید منطق را رعایت کنید و احساسی حرکت نکنید زیرا این عمل باعث ایجاد اشتباهاتی می شود که غیرقابل جبران هستند. باید از تمام توانایی های خود برای یافتن مسیری درست در بازی استفاده کنید و بهتر است بدانید که هر مسیر دارای معماهای پیچیده ای می باشد و شما تنها با عبور از آن ها می توانید چاره ای برای نجات خود پیدا کنید. این بازی را می توانید به صورت تک نفره و یا به همراه دوستان خود در یک تیم ۴ نفره تجربه کنید ولی همراهی دوستانتان باعث می شود تا شما با فضایی متفاوت از خانه و معماها روبرو شوید.

Last Will PC-HI2U

Last Will-pc-cover

تصاویری از محیط بازی:

Last Will-screenshots Last Will-screenshots

Last Will-screenshots Last Will-screenshots

Last Will-screenshots

info

Last Will is a reverse Escape Room game, where you need to get into the center of a grand old mansion, made by a eccentric and paranoid old professor. The player will be tested in all manner of skills like logic, perception, maths, communication, timing and riddles. The game can be played alone, or in teams of up to 4 players. The mansion is randomly generated each time, and the difficulty will mold to the player. The game can be played in ESCAPE ROOM mode with a countdown clock, or in FREE PLAY where you can set your own pace. The game has some mild paranormal undertones, without going all out on a horror limb.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7

Processor: Intel Core2 Quad Q8400

Memory: 4 GB RAM

Graphics: NVIDIA GeForce GTX 560 1GB / Radeon R7 250X 1GB

DirectX: Version 11

Storage: 2 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه Crack را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

=========================================

HI2U Release

 دانلود: Direct Link