دانلود نسخه هک شده بازی LEGO Star Wars The Force Awakens برای PS4

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

داستان بازی LEGO Star Wars The Force Awakens به طور کلی وقایع فیلم هفتم سری یعنی The Force Awakens را پی می‌گیرد و شما در نقش شخصیت‌های اصلی این عنوان همانند هان سولو، ژنرال لیا ارگانا، پو دمرون، رِی، فین، BB-8 و… به ایفای نقش می‌پردازید. البته روند وقایع داستانی بازی به هیچ وجه خسته کننده نیست و در کنار گیم پلی آن، اگر فیلم را هم تماشا کرده باشید بازی هم ارزش تجربه مجدد را دارند. ضمن این که در این میان اصلاً نمی‌توان طنز خاص سری عناوین لگو را نیز نادیده گرفت و همچنان نیز صحنه‌های خنده‌دار فراوانی در بخش‌های مختلف بازی، از میان‌پرده‌ها گرفته تا خود گیم پلی بازی شاهد هستیم.

LEGO Star Wars The Force Awakens PS4-CUSA

Update v1.05; ID: CUSA-03372

قابل اجرا بر روی Exploit 5.05 و اکسپلویت های بالاتر

دانلود-بازی-LEGO-Star-Wars-The-Force-Awakens

مثلاً در بخشی از بازی LEGO Star Wars The Force Awakens برای آماده کردن سفینه برای پرواز، علاوه بر این که باید موشک‌های آن را آماده کنید، باید غذای مخصوص Chewbacca را نیز در طی پروسه‌ای طولانی برای او آماده کنید که شاید در اصل فیلم و داستان انجام چنین کاری قبل از انجام عملیاتی مهم اصلاً منطقی به نظر نرسد ولی سری لگو برای انجام کارهای غیرمنطقی نیاز به هیچ دلیل خاصی ندارد و در ذات این سری، چنین چیزهایی به وفور یافت می‌شود.

در کنار داستان اصلی فیلم که در این عنوان روایت می‌شود، با جمع کردن بلوک‌های طلایی در هر مرحله، یک سری مراحل جانبی که همگی در حد مرحله‌های اصلی بازی هستند نیز فعال می‌شوند که در آن‌ها می‌توانید داستان‌های مختلفی را در مورد بعضی از شخصیت‌هایی بازی تجربه کنید. این بخش‌ها در واقع وقایع قبل از The Force Awakens و اتفاقاتی که برای شخصیت‌ها افتاده را روایت می‌کنند و به طور کلی به زمان تجربه بازی می‌افزایند و شاید به همین خاطر بتوان این بازی را یکی از طولانی‌ترین عناوین لگو دانست.

در زمینه تعداد شخصیت‌های قابل بازی نیز همیشه این سری یکی از عناوین رکورددار در این زمینه بوده است. در این نسخه بیش از ۲۰۰ شخصیت قابل بازی وجود دارند که البته شاید خیلی‌هایشان حتی در فیلم نیز حضور ندارند و از سایر عناوین جنگ ستارگان در این نسخه حضور پیدا کرده‌اند. این شخصیت‌ها نیز تقریباً همه نوع موجودی که در این سری وجود دارد را پوشش داده‌اند. از روبات‌هایی نظیر BB-8، C3-PO و R2-D2 گرفته تا شخصیت‌های تاریک سری نظیر Darth Vader همگی در این عنوان قابل انتخاب کردن هستند. خوشبختانه برخلاف عناوین قدیمی سری LEGO Star Wars در این نسخه هنگام انتخاب هر شخصیت در حالت Freeplay، توانایی‌های اصلی او نیز نوشته می‌شود تا نیاز به آزمون و خطا برای پیدا کردن شخصیت مناسب نباشد.

منبع توضیحات : گیمفا

info

The Force is strong with this one… The No. 1 LEGO® videogame franchise triumphantly returns with a fun-filled, humorous journey through the new Star Wars adventure. Play as all of the characters from the movie, including Rey, Finn, Poe Dameron, Han Solo, Chewbacca, C-3PO, and BB-8, as well as Kylo Ren, General Hux and Captain Phasma.

In LEGO® Star Wars™: The Force Awakens™, relive the epic action from the blockbuster film in way that only LEGO can offer, featuring brand new story content from the Star Wars Universe that explores the time between Star Wars: Return of the Jedi and Star Wars: The Force Awakens.

LEGO Star Wars: The Force Awakens introduces new gameplay mechanics, including the enhanced Multi-Builds system, where players can choose from multiple building options to advance the game, or engage in intense new Blaster Battles for the first time, utilizing surrounding environments to drive back the First Order.

سیستم مورد نیاز

For now, in order to play our rips you will need :

– a PS4 with Firmware 5.05 or upper

– a computer to run the PS4 Exploit Host

راهنمای نصب

آموزش نصب عناوین هک شده ی PS4 نیازمند دقت است. لطفا ابتدا جهت مشاهده ی روش جیلبریک کردن دستگاه خود، به پست ذیل مراجعه کنید:

آموزش نصب تصویری و قدم به قدم هک کردن کنسول PS4 به نسخه Exploit FW5.05

——

آموزش نصب بازی:

1) ابتدا تمامی فایل های فشرده دانلودشده را توسط آخرین نسخه نرم افزار WinRar اکسترکت کنید.

2) فایل pkg بدست آمده را بر روی هارد خود که به exFAT فرمت شده است، منتقل کنید. دقت داشته باشید که حتما در هیچ فولدری درون هارد اکسترنال خود کپی نکنید. بلکه فقط در آدرس اصلی هارد اکسترنال باشد نه هیچ زیرشاخه دیگری.

3) هارد خود را به کنسول PS4 متصل کنید. باتوجه به فعال بودن بخش Debug Settings بعد از هک شدن کنسول، وارد این بخش شوید. یعنی آدرس Settings => Debug Settings در کنسول.

4) به آدرس Debug Settings => Game => Package Installer مراجعه کنید. فایل دانلودی شما که در گام دوم بدست آمده، در اینجا نمایش داده خواهد شد.

5) با زدن کلید X نصب را شروع کنید. پس از اتمام نصب، بازی بر روی صفحه اصلی کنسول شما نمایش داده خواهد شد.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
ADs