دانلود نسخه هک شده بازی Lethal League برای PS4 – ریلیز DUPLEX

بازی Lethal League یک اثر اکشن است که باید با توپ های مختلف به نبرد بپردازید و از کاراکترهای مختلف استفاده کنید. بازی واقعا اعتیادآور است و می توانید از سیستم جذاب بازی، برای تجربه یک نبرد عالی استفاده کنید. در بازی Lethal League توپ ها ضدگرانش هستند و بدین ترتیب هر کدام برای خودشان اسم خاصی دارند. شما باید با این توپ ها به حریف حمله ور شوید و تا می توانید ضربات خود را با تاکتیک مناسب وارد کنید. در لیگ های مختلف رقابت ها برگزار می شود و شما نیز بنا به مهارت خود، می توانید رفته رفته در لیگ های بالاتر قرار بگیرید. در بخش آنلاین بازی Lethal League می توانید با ۴ بازیکن رقابت کنید و تجربه چالش برانگیز و سختی را داشته باشید. بازی Lethal League می تواند مهارت های شما را بهبود دهد و در نهایت امکان بازکردن شخصیت های بیشتر و لباس های هرکدام را برایتان فراهم کند.

Lethal League (CUSA-06061) PS4-DUPLEX

قابل اجرا بر روی Exploit 5.05 و اکسپلویت های بالاتر

دانلود-بازی-Lethal-League

با بازی Lethal League خواهید دید که موسیقی متن بسیار گوش نواز است و تاثیر زیادی در بالارفتن آدرنالین خون بازیکنان دارد. شما در ابتدا باید سبک مورد نظر خود را انتخاب کنید و سپس وارد نبردها شوید. در ابتدا پیروزی های راحتی را کسب می کنید و می توانید وارد نبردهای حساس تر شوید. در نظر داشته باشید که لیگ های بالاتر شامل بازیکنان قدر این دنیا هستند و انتظار پیروزی های آسان را نباید داشته باشید. می توانید شخصیت های خود را ارتقا دهید و از حالت های قدرتی مختلف استفاده کنید.

به طور مثال دوبرابر کردن سرعت توپ، تاثیر زیادی در شانس پیروزی شما خواهد داشت. شما باید اسرار بازی را کشف کنید و سعی کنید که به تکنیک های ناشناخته بازی مسلط شوید. یقینا اگر ساعت ها بازی را تجربه کنید، می توانید این شانس را برای خود حفظ کنید. محیط های بازی واقعا چشم نواز هستند و به خودی خود، رح اکشن بازی را به رخ می کشند.

info

Lethal League is a competitive projectile fighting game where you have to hit an anti-gravity ball into the face of your opponent to win. The ball speeds up with every strike, up to explosively extreme velocities. Play locally or battle it out online.

Features:

– Up to 4 players:

Play locally AND online with up to 4 players in free-for-all, teams or strikers mode.

– Online multiplayer:

Invite friends for a Private Match or head into a Quick Match.

– Easy to pick up, hard to master:

Improve by learning how to use Smashing, Bunting, Parrying and Special Abilities to your advantage.

– Street-styled characters:

From the mad Candyman to the cyborg crocodile Latch, every character has their own unique play-style and abilities.

– Challenge mode:

Step up to the plate by yourself and beat a series of opponents arcade-style to reach the beat-blasting bossfight.

– Banging beats:

A Big-beat, Hip-Hop and House soundtrack featuring the likes of Grillo, Bignic, Dr. Lazer and more.

سیستم مورد نیاز

For now, in order to play our rips you will need :

– a PS4 with Firmware 5.05 or upper

– a computer to run the PS4 Exploit Host

راهنمای نصب

آموزش نصب عناوین هک شده ی PS4 نیازمند دقت است. لطفا ابتدا جهت مشاهده ی روش جیلبریک کردن دستگاه خود، به پست ذیل مراجعه کنید:

آموزش نصب تصویری و قدم به قدم هک کردن کنسول PS4 به نسخه Exploit FW5.05

——

آموزش نصب بازی:

1) ابتدا تمامی فایل های فشرده دانلودشده را توسط آخرین نسخه نرم افزار WinRar اکسترکت کنید.

2) فایل pkg بدست آمده را بر روی هارد خود که به exFAT فرمت شده است، منتقل کنید. دقت داشته باشید که حتما در هیچ فولدری درون هارد اکسترنال خود کپی نکنید. بلکه فقط در آدرس اصلی هارد اکسترنال باشد نه هیچ زیرشاخه دیگری.

3) هارد خود را به کنسول PS4 متصل کنید. باتوجه به فعال بودن بخش Debug Settings بعد از هک شدن کنسول، وارد این بخش شوید. یعنی آدرس Settings => Debug Settings در کنسول.

4) به آدرس Debug Settings => Game => Package Installer مراجعه کنید. فایل دانلودی شما که در گام دوم بدست آمده، در اینجا نمایش داده خواهد شد.

5) با زدن کلید X نصب را شروع کنید. پس از اتمام نصب، بازی بر روی صفحه اصلی کنسول شما نمایش داده خواهد شد.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Lethal League v1.00 PS4-DUPLEX با لینک مستقیم