دانلود نسخه هک شده بازی Little Nightmares Complete Edition برای PS4

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (1رای)
Loading...

بازی Little Nightmares داستان دخترکی ۹ ساله بنام سیکس را در سازه‌ای اسرارآمیز بنام (The Maw) به تصویر می‌کشد. سیکس دختری کوچک و لاغراندام است که خود را در مکانی نامعلوم و تاریک پیدا می‌کند. بارانی زردرنگ او نیز نمی‌تواند ضعف بدنی آشکارش را پنهان کند و او برای رهایی از این شرایط چاره‌ای جز پیشروی ندارد. در اعماق تونل‌ها و رهگذرهای تاریکی که پشت سر می‌گذارد تنها یاور او فندکی است که اندک روشنایی برای او فراهم می‌آورد. زمانی که در تاریکی و در قلب ناشناخته‌ها قدم برمی‌دارید در استفاده از همین فندک نیز ممکن است تعلل کنید.

شاید در تاریکی چیزی نباشد ولی اگر خطری در کمین باشد چطور؟ آیا جرات و قدرت مواجه با آن را دارید؟ درواقع همین موضوع یکی از اصلی‌ترین نقاط قوت بازی به شمار می‌رود. محیط‌های بازی “کابوس های کوچک” بسیار ابعاد بزرگی دارند و همه‌چیز بسیار بزرگ‌تر از چیزی که باید دیده می‌شوند؛ همان‌طور که یک کودک محیط اطراف خود را می‌بیند. در این دنیای بزرگ همه‌چیز یک خطر بالقوه است. ولی آیا واقعاً همه‌چیز خطرناک است؟ بازی Little Nightmares با اتکا به همین دیدگاه کودکانه مدام در مرز مابین خطرهای واقعی و تخیلی پرسه می زند. گاهی خطرها واقعاً خطر هستند و گاهی تخیل مطلق.

Little Nightmares Complete Edition PS4-Fugazi

Update v1.07; ID: CUSA-05952

قابل اجرا بر روی Exploit 5.05 و اکسپلویت های بالاتر

دانلود-بازی-Little-Nightmares-Complete-Edition

ترس و اضطرابی که بازی Little Nightmares ارائه می‌دهد به‌هیچ‌وجه متکی به خشونت و پرش‌های ناگهانی نیست بلکه ریشه در ترس‌هایی دارد شاید همه ما به‌نوعی در کودکی تجربه‌شان کرده‌ایم. ترس از تاریکی، ترس از غریبه‌ها، ترس از گرفته شدن یا حتی ترس از زاده‌های قوه تخیل خودمان که چیزهایی که از آن‌ها شناخت داشتیم را وارد دنیای ناشناخته‌ها می‌کرد. سیکس در طول مسیر خود بارها از مکان‌هایی مثل اتاق‌خواب، آشپزخانه و … می‌گذرد. مکان‌هایی که آشنا هستند ولی اتمسفر کابوس وار بازی به ما القا می‌کند که مشکلی در پس این ظاهر آرام نهفته است.

هربار که دخترک می‌میرد، لحظاتی بعد و در همان نزدیکی از خواب بیدار می‌شود. گویی هر آنچه تا آن لحظه تجربه کرده تنها یک کابوس بوده و او دوباره در آغوش همان مکان همیشگی امن بیدار شده است. او بیدار می‌شود اما در کابوسی دیگر؛ کابوسی که انگار تمامی ندارد. بازی Little Nightmares یک پلتفرمر ۲ بعدی (۲٫۵ بعدی) است که شاید بتوان نزدیک‌ترین نمونه‌ها به آن را دو اثر استودیوی پلی دد یعنی اینساید و لیمبو دانست. همانند آن دو عنوان در بازی لیتل نایتمرز نیز بخش اعظمی از بازی را پیدا کردن مسیر، حل معما و فرار از دست خطرها تشکیل می‌دهد اما تفاوت اصلی در همان نگرش کودکانه‌ای است که با آن گره‌خورده است.

گاهی برای پیشروی از قفسه‌های بزرگ کتاب‌ها بالا می‌روید و گاهی در دریای کفش‌ها غوطه‌ور می‌شوید. گاهی از سینک دستشویی برای بالا رفتن کمک می‌گیرید و گاهی از دستگیره در، برای باز کردن آن آویزان می‌شوید. گاهی نیز بدون هیچ دلیلی یک‌تخت خواب بزرگ گیر آورده و روی آن بالا و پایین می‌پرید و ناظر بازیگوشی سیکس می‌شوید. حتی صحنه‌های تنش‌زای بازی Little Nightmares نیز حس و حال مشابهی دارند و به‌نوعی تداعی‌گر بازی‌های خردسالی هستند. از تعقیب و گریزهای اضطراب‌آور گرفته تا مخفی شدن زیر یک کمد بزرگ و امیدواری برای دیده نشدن. درست مثل یک قایم باشک بزرگ سالانه.

منبع توضیحات: بازی سنتر

info

INCLUDES

– Little Nightmares™

– Little Nightmares™ Secret of The Maw

Immerse yourself in Little Nightmares, a dark whimsical tale that will confront you with your childhood fears! Help Six escape The Maw – a vast, mysterious vessel inhabited by corrupted souls looking for their next meal.

Unveil all the secrets in a parallel escape story where you play as the Runaway Kid, another prisoner looking for a way out of this place of misfortune. On his journey, The Kid will explore hidden parts of The Maw offering a different perspective on Six’s adventures.

سیستم مورد نیاز

For now, in order to play our rips you will need :

– a PS4 with Firmware 5.05

– a computer to run the PS4 Exploit Host

راهنمای نصب

آموزش نصب عناوین هک شده ی PS4 نیازمند دقت است. لطفا ابتدا جهت مشاهده ی روش جیلبریک کردن دستگاه خود، به پست ذیل مراجعه کنید:

آموزش نصب تصویری و قدم به قدم هک کردن کنسول PS4 به نسخه Exploit FW5.05

——

آموزش نصب بازی:

1) ابتدا تمامی فایل های فشرده دانلودشده را توسط آخرین نسخه نرم افزار WinRar اکسترکت کنید.

2) فایل pkg بدست آمده را بر روی هارد خود که به exFAT فرمت شده است، منتقل کنید. دقت داشته باشید که حتما در هیچ فولدری درون هارد اکسترنال خود کپی نکنید. بلکه فقط در آدرس اصلی هارد اکسترنال باشد نه هیچ زیرشاخه دیگری.

3) هارد خود را به کنسول PS4 متصل کنید. باتوجه به فعال بودن بخش Debug Settings بعد از هک شدن کنسول، وارد این بخش شوید. یعنی آدرس Settings => Debug Settings در کنسول.

4) به آدرس Debug Settings => Game => Package Installer مراجعه کنید. فایل دانلودی شما که در گام دوم بدست آمده، در اینجا نمایش داده خواهد شد.

5) با زدن کلید X نصب را شروع کنید. پس از اتمام نصب، بازی بر روی صفحه اصلی کنسول شما نمایش داده خواهد شد.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Little Nightmares Complete Edition v1.07 PS4-Fugazi :

دانلود پارت 1 با لینک مستقیم

دانلود پارت 2 با لینک مستقیم

دانلود پارت 3 با لینک مستقیم