دانلود بازی London Detective Mysteria برای کامپیوتر – نسخه GOG

London Detective Mysteria یک داستان فانتزی و بسیار جذاب در مورد ملکه ای است که جشن تولدش به عنوان اولین وارث خانه هاوس ویتلی برگزار خواهد شد. او یک ذهن پرسشگر دارد و باید در تاریک ترین گوشه لندن به دنبال ماجراهایش بگردد. لیدی ویتلی به عنوان یک کارگاه جوان در کنار این ملکه حضور دارد تا اتفاقات را بررسی کند و پرده از اسراری بردارد که حقایق گذشته در آن جریان دارد. با یکی از ارتباطات گسترده بین شخصیت های یک بازی روبرو هستیم و روایت در آن وارد مرحله ای جذاب می شود. شخصیت های بازی پرداخت خوبی دارند و بازیکن را دلسوزانه به توجه به خودشان معطوف می کند. شما در این بازی باید مقصد نهایی خود را پیدا کنید و از چهره های معروف الهام بگیرید. شرلوک هولمز و جک ریپر مهم ترین شخصیت هایی هستند که می توانید با آنها اخت شوید و داستان را بهتر درک کنید. تصمیمات اتخاذ شده توسط شما کاملا روی پاداش های نهایی تاثیر دارد و باید آینده لیدی ویتلی را رقم بزنید. عواقب ناگوار تصمیمات می تواند تاثیر بدی روی ملکه داشته باشد.

London Detective Mysteria PC GOG-DARKSiDERS

دانلود-بازی-London-Detective-Mysteria

بازی London Detective Mysteria از رمان فوق العاده Emily Whiteley الهام گرفته است و جلوه های تصویری وارد روایت آن شده است. این اثر ابتدا در اختیار کاربران پی سی و سپس برای پلی استیشن ویتا عرضه شده است. نسخه انگلیسی بازی صداهای جذاب شخصیت های اصلی را در خودش دارد و متون هم سرعت و روایی بسیار عالی دارند. مطابق انتظار خشونت و عاشقانه های خاص ژاپنی هم در بازی دیده می شود و در انتهای داستان شدت بیشتری پیدا خواهد کرد. شخصیت های منفی داستان ذهن خطرناکی دارند و بدون توجه به عواقب آن انجام می دهند. کنترل داستان در دست شما است و گاهی باید از قوه تخیل خود هم بهره ببرید.

info

Her Majesty the Queen’s birthday was to be the heiress of House Whiteley’s debut into high society, but an inquiring mind begs for more than parties as she stumbles into the many curiosities that lay hidden in London’s darkest corners. Help sharpen Lady Whiteley’s instincts as a budding detective, take control of her present to uncover the mysteries of her past, and grow an unbreakable bond with one of many dashing personalities from well-known works of fiction.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7+

Processor: Intel(R) Core(TM) i7-8550U @ 1.80GHz

Memory: 2 GB RAM

Graphics: Intel(R) UHD Graphics 620

DirectX: Version 11

Storage: 4 GB available space

Sound Card: Compatible with DirectX 11.0

راهنمای نصب

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید. بازی به صورت DRM-Free می باشد و نیازی به کرک ندارد.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی London Detective Mysteria GOG-DARKSiDERS:

دانلود پارت 1 با لینک مستقیم

دانلود پارت 2 با لینک مستقیم

ADs
تبلیغات