دانلود بازی Lost Dimension برای PC

سرانجام پس از موفقیت دانلود بازی Lost Dimension در کنسول های نسل هفتمی، این عنوان در تاریخ ۳۰اکتبر ۲۰۱۷ برای پلتفرم PC منتشر شد. این بازی در سبک استراتژیک، RPG، انیمه و JRPG می باشد. در آینده نزدیک یک مغز متفکر تروریستی که تنها با لقب «The End» شناخته می‌شود، بشریت را با به وجود آوردن آخرالزمانی به واسطه بمب‌های اتمی تهدید می‌کند. یک گروه ضربت ویژه به نام S.E.A.L.E.D تنها افرادی هستند که می‌توانند جلوی او را بگیرند: گروهی تشکیل شده از مبارزان جوان با توانایی‌های فوق‌العاده که هر یک دارای گذشته مرموزی هستند. با کمک یکدیگر آن‌ها باید یکی یکی طبقات برج غول‌آسای The End را طی کرده و او را به سزای اعمالش برسانند. قدرت‌های ذهنی هر عضو گروه S.E.A.L.E.D در هر طبقه مورد آزمایش قرار گرفته، زیرا آن‌ها در کنار کمبود وقت باید با دشمنان شیطانی موجود در این برج – و افرادی خائنی که در میان اعضای گروه S.E.A.L.E.D قرار گرفته‌اند – مبارزه نموده و سیاره خود را نجات دهند. برای اولین بار حال شما می‌توانید عنوان تحسین شده نقش‌آفرینی Lost Dimension را بر روی رایانه‌های شخصی تجربه کرده، که در کنار تمامی عناصر هیجان‌انگیز از گیم‌پلی تاکتیکی نسخه‌های کنسولی، ویژگی‌ها و پیشرفت‌های انحصاری برای پلتفرم رایانه‌های شخصی نیز خواهد داشت. در نقش Sho Kasugai رهبر گروه S.E.A.L.E.D، شما باید در استفاده از یک سیستم مبارزات کارا اما عمیق حرفه‌ای شده، روابط خود را با اعضای گروه بهتر کرده و با استفاده از منطق خود در هر طبقه خائن موجود در گروه را شناسایی نموده و در بازی پیشروی کنید. تنها Sho توانایی‌های لازم برای شناسایی خائنین و شکست دادن The End را دارد. دنیا انتظار شما را می‌کشد…

Lost Dimension PC-SKIDROW

دانلود-بازی-Lost-Dimension

ویژگی های کلیدی نسخه کامپیوتر دانلود بازی Lost Dimension:

  • – گیم‌پلی نقش‌آفرینی تاکتیکی، عمیق و نوبتی – نوبت خود را عقب انداخته، به متحدین خود کمک نموده و با ترکیب قدرت‌های ذهنی فوق‌العاده اعضای تیم در نبرد پیروز شوید.
  • – خائنین را شناسایی کنید – از قدرت‌های ذهنی خود استفاده کرده تا افکار اعضای تیم را شنیده و و مظنونین را شناسایی کنید. هرچند مراقب باشید زیرا لیست خائنین با هر بار بازی کردن تغییر می‌کند.
  • – درخت مهارت فوق‌العاده – مهارت‌های بی‌نظیر و فوق‌العاده‌ای را باز کرده و بهبود ببخشید. سعی نموده تا شخصیت خود را به قوی‌ترین فرد ممکن بدل کرده یا یک شخصیت کاملا حمایتی بسازید، و با استفاده از Materia باقی مانده از اعضای حذف شده گروه، مهارت‌های بسیار قدرتمندی را باز کنید.
  • – حقیقت را آشکار سازید – این عنوان از پایان‌های مختلفی برخوردار است. چه کسی پشت نقاب The End قرار دارد؟ انگیزه واقعی او برای انجام این کارها چیست؟ تنها با بدست آوردن اعتماد تمامی اعضای گروه می‌توانید به این سوال‌ها پاسخ دهید.

منبع توضیحات: گیم فا

 

تصاویری از محیط بازی:

دانلود-بازی-Lost-Dimension دانلود-بازی-Lost-Dimension

دانلود-بازی-Lost-Dimension دانلود-بازی-Lost-Dimension

دانلود-بازی-Lost-Dimension دانلود-بازی-Lost-Dimension

info

 Taking place In the near future with the world in ruin, a terrorist mastermind known only as ‘The End’ threatens humanity with nuclear armageddon. A special task force of eleven young psychics each with incredible superhuman abilities and a mysterious past, are the only ones who can stop him. Together, they must climb The End’s formidable tower one floor at a time and bring him to justice. Their psychic powers will be put to the test against the sinister occupants of each floor as they race against the clock – and the traitors hidden within their ranks – to save the planet.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7 (64-bit)
Processor: Intel Core 2 Quad 2.4GHz or comparable
Memory: 4 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce 8800 or comparable
DirectX: Version 11
Storage: 1100 MB available space
Sound Card: Windows compatible sound card

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 10
Processor: Intel i5 3.3 GHz or comparable
Memory: 8 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 960 or comparable
DirectX: Version 11
Storage: 1100 MB available space
Sound Card: Windows compatible sound card

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه SKIDROW را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Lost.Dimension-SKIDROW با لینک مستقیم