دانلود نسخه هک شده بازی Lovers in a Dangerous Spacetime برای PS4

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

در نگاه نخست، بازی Lovers in a Dangerous Spacetime با آن ظاهر رنگارنگ، غیرجدی و مشنگش، اسم غیرعادی و عجیبش و شخصیت‌های اصلی‌اش که یک مشت خرگوش‌ و قورباغه و سگ‌های بامزه‌ و احمق فضایی هستند، مجبورمان می‌کند تا آن را بیشتر از یک بازی مسخره، جدی نگیریم و آدم حساب نکنیم. چون حتی در حوزه‌ی بازی‌های مستقل‌گونه‌ی کم‌خرج نیز که به ابتکار و نوآوری‌های شگفت‌انگیزشان معروف هستند، ساخته‌های پرتعداد بی‌خاصیتی وجود دارد. از این رو، خیلی کم پیش می‌آید، یکی از آنها در پرورش یک ایده و رساندن آن به معنا و تجربه‌ای ویژه و قبل‌ دیده‌ نشده، موفق شود. شاید هرساله از صدها بازی مستقلی که ساخته می‌شود، فقط کمتر از چهار-پنج‌تایشان اینقدر بکر، خارق‌العاده و بازکننده‌ی افق‌های نو باشند که به «لیمـبو»ها، «رزوگان»ها و «سـفر»های (Journey) جدید تبدیل شوند.

بازی Lovers in a Dangerous Spacetime یکی از بازی‌های جمع‌و‌جوری است علاوه‌بر سرگرم‌کننده بودن، عمیق و تامل‌برانگیز می‌شود و اصلا همین که اغلب مطبوعات و سایت‌های حوزه‌ی بازی به آن می‌پردازند باید شک و ظن‌تان را برانگیزد که این بازی چه دارد که عالم همه دیوانه‌ی اوست!

Lovers in a Dangerous Spacetime PS4-Fugazi

Update v1.01; ID: CUSA-04075

قابل اجرا بر روی Exploit 4.05 و اکسپلویت های بالاتر

دانلود-بازی-Lovers-in-a-Dangerous-Spacetime

بازی Lovers in a Dangerous Spacetime شاید همچون «لیمبو» اتمسفر سیاه، خفه‌کننده و منحصربه‌فردی نداشته باشد یا همچون «سفر» داستان سرگشتگی انسان امروز در بیابان‌های زیبای یک دنیای ناشناخته را تعریف نکند، اما اجازه ندهید چهره‌ی دخترانه‌اش گول‌تان بزند. بازی در ارائه‌ی صحیح حرفی که می‌خواهد بزند، چیزی از دوتای دیگر کم ندارد و همچون یک اثر هنری کوچک، با قدرت به مقصد می‌رسد و بدون اینکه متوجه شوید، از یک بازی ساده‌ی قابل‌فراموش‌‌شدن چندمگابایتی فراتر می‌رود و علاوه‌بر تغییر نگاه‌تان به اطراف‌تان، از قدرت گیم‌پلی و نقش اساسی آن به عنوان پُل ارتباطی هنری آینده می‌گوید و بدون دیالوگ‌های قصار فلسفی و شخصیت‌های عمیق و داستانی پُرپیچ‌و‌خم، تبدیل به یک آزمون روانکاوانه‌ی جذاب و باحال در رابطه با ارتباطات و تعاملاتِ انسان‌ها، به‌خصوص عشاق می‌شود!

بازی Lovers in a Dangerous Spacetime آزمون جالبی درباره‌ی همکاری، مدیریت، اعتماد‌ و وابستگی به یکدیگر در حل مشکلات زندگی واقعی بین دو نفر است. حالا این دو نفر می‌توانند، اعضای یک خانواده، دختر و پسری که تازه با یکدیگر آشنا شده‌اند یا زن و شوهری که مدت‌ها است زیر یک سقف زندگی می‌کنند، باشند. بازی موفق می‌شود پیام و درس‌های گرانبهایش را در قالب یک اکشنِ دونفره‌ی پُرسرعت، آتشین و آرکید در مدت ۶ تا ۷ ساعت منتقل کند. بدون اینکه نه درس‌ها و تلنگرهای زیرپوستی‌اش جلوی هیجان بازی‌کننده را بگیرد و نه آنها زوری و توهین‌آمیز احساس شوند.

منبع توضیحات: زومجی

info

Explore a neon galaxy in your very own battleship in LOVERS IN A DANGEROUS SPACETIME, a thrilling 1- to 4-player couch co-op adventure. Take control of turrets, lasers, shields and thrusters, using teamwork to triumph over the evil forces of Anti-Love. Deep space is a dangerous place, but you don’t have to face it alone!

CO-OP GAMEPLAY

Team up with friends (or an AI space-pet) to man the different battle stations. All players fill important roles at all times and nobody gets left behind.

UPGRADEABLE SHIPS

Find and combine powerful space-gems to customize your ship. Each gem gives different abilities, letting you use the right tool for every situation.

SIMPLE CONTROLS, DEEP CHALLENGE

Controlling your spacenaut is so simple that anyone can jump in. Getting all players to work together – that’s the tricky part.

WITH LOVE FROM OUR FRIENDS

Lovers in a Dangerous Spacetime was supported by The Gold Egg Project, the funding arm of The Behemoth, makers of Castle Crashers and BattleBlock Theater.

سیستم مورد نیاز

For now, in order to play our rips you will need :

– a PS4 with Firmware 4.05 or upper

– a computer to run the PS4 Exploit Host

راهنمای نصب

آموزش نصب عناوین هک شده ی PS4 نیازمند دقت است. لطفا ابتدا جهت مشاهده ی روش جیلبریک کردن دستگاه خود، به پست ذیل مراجعه کنید:

آموزش نصب تصویری و قدم به قدم هک کردن کنسول PS4 به نسخه Exploit FW5.05

——

آموزش نصب بازی:

1) ابتدا تمامی فایل های فشرده دانلودشده را توسط آخرین نسخه نرم افزار WinRar اکسترکت کنید.

2) فایل pkg بدست آمده را بر روی هارد خود که به exFAT فرمت شده است، منتقل کنید. دقت داشته باشید که حتما در هیچ فولدری درون هارد اکسترنال خود کپی نکنید. بلکه فقط در آدرس اصلی هارد اکسترنال باشد نه هیچ زیرشاخه دیگری.

3) هارد خود را به کنسول PS4 متصل کنید. باتوجه به فعال بودن بخش Debug Settings بعد از هک شدن کنسول، وارد این بخش شوید. یعنی آدرس Settings => Debug Settings در کنسول.

4) به آدرس Debug Settings => Game => Package Installer مراجعه کنید. فایل دانلودی شما که در گام دوم بدست آمده، در اینجا نمایش داده خواهد شد.

5) با زدن کلید X نصب را شروع کنید. پس از اتمام نصب، بازی بر روی صفحه اصلی کنسول شما نمایش داده خواهد شد.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Lovers in a Dangerous Spacetime v1.01 PS4-Fugazi