دانلود بازی MachiaVillain Electrocution برای کامپیوتر – نسخه PLAZA

بازی MachiaVillain اثر جذابی است که در شهر ویلیان رخ می دهد و شما در قالب یک گروه لوکس، وارد مسابقات می شوید و می توانید برای نجات خود و گروهتان، ماموریت های بازی را انجام دهید. در این بازی باید عمارت شیطانی خود را ساخته و در برابر شرورترین شخصیت های بازی، عرض اندام کنید. این افراد شرور قصد دارند که شما را از هدفتان باز دارند و این شما هستید که باید مجموعه گسترده ای از قربانیان خود را از روی زمین محو کرده و با سرعت و تمرکز در قبال برخی از مراحل عمل کنید. سبک های مختلف مبارزاتی در بازی، نمایان می شود و شما باید در برابر دشمنان، نهایت خشونت را داشته باشید. بازی MachiaVillain دارای قوانین زیادی می باشد که کلید موفقیت شما و بقا در محیط بازی است و همواره باید از آنها تبعیت کنید.

MachiaVillain Electrocution PC-PLAZA

نسخه کاملا آپدیت شده Electrocution جایگزین شد

دانلود-بازی-MachiaVillain


گرافیک بازی MachiaVillain در سبک و سیاق، کارتون های محبوب این زمانه است و شاهد طراحی مینیمالی در این زمینه هستیم. این طراحی اما در تضاد کامل با حالت ترسناک بازی قرار دارد و این ترکیب ضد و نقیض می تواند از اصلی ترین دلایل، جذابیت بازی باشد. یک تنوع عالی در زمینه سلاح ها نیز در بازی انجام شده است که باعث می شود، ساعت ها از انجام بازی لذت برده و به نابودی دشمنان خود بپردازید. وجود برخی از شخصیت های محبوب نیز در بازی تائید شده است و شما حتی برخی از حیوانات را نیز خال تجربه بازی مشاهده خواهید کرد.

داستان بازی در مورد فردی می باشد که قصد فرار از تله های مرگبار بازی را دارد و باید بتواند سطح شرارت خودش را بیشتر کرده و با خشونت کامل از سد موانع بازی عبور کنید. گیم پلی هیجان انگیز و استراتژیک بازی، از مهمترین فاکتورها برای اعتیادآور ظاهر شدن بازی و استفاده از تمامی پتانسیل بازی برای موفقیت است.

info

Welcome to Villain City, a luxury community entrenched in the hills of horror. Ax murderers, mad scientists and tax evaders, all kinds of bad guys consider this place to be their sweet home. This is the perfect place to rest, relax, and pursue a career in the noblest of professions: professional Villain!!

The real estate agent promised you a haunted house with jump scare devices and terrifying traps. Instead, you have a piece of empty land full of Vermin near a rubbish forest.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7 or later. 32 Bit supported.
Processor: Intel Core 2 Duo or faster
Memory: 2 GB RAM
Graphics: AMD Radeon HD 5750/Nvidia GT 450 or higher
DirectX: Version 9.0
Storage: 1 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه PLAZA را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی MachiaVillain Electrocution-PLAZA با لینک مستقیم