دانلود بازی Project Hospital v1.1.16587.4 برای کامپیوتر – نسخه GOG

در بازی Project Hospital شما تبدیل به یک دکتر می شوید و می توانید بیمارستان تخصصی خود را مدیریت کنید. بازی دارای طراحی جذابی است و می توانید به صورت استراتژیک، مدیریت تمامی بخش های بیمارستان خود را برعهده بگیرید. وظایف زیادی به عنوان نقش های مختلف به شما محول می شود و باید به عنوان یک دکتر، مدیر بیمارستان و پرستار وظایف خود را انجام دهید. شما با شرکت های مختلف بیمه ای قرار امضا می کنید و می توانید شرایط جسمانی و روحی بیماران خود را مورد بررسی قرار دهید.

امکان استفاده از ابزارهای مختلف بیمارستانی در اختیار شما قرار گرفته است و می توانید حتی از پیش ساخته ها نیز استفاده کرده و ابزارهای بیمارستانی جدید برای خود بسازید. دانلود بازی Project Hospital دارای ماموریت های مختلفی است که در جریان بازی به شما محول می شود و می توانید چندین حالت را در بازی تجربه کنید. سطوح بازی برحسب مهارت های شما رتبه بندی شده است و می توانید از هدایت کلینیک های کوچک تا هدایت یک بیمارستان کامل را برعهده بگیرید.

Project Hospital v1.1.16587.4g (31694) PC-GOG

دانلود-بازی-Project-Hospital

دانلود بازی Project Hospital محتواهای بسیاری برای شما دارد که شامل ماموریت های مختلف است. باید در ۶ چالش بازی شرکت کنید و با تست مهارت های مختلف بیمارستانی، از بخش های تخصصی پیشرفت خود را شروع کرده و به مدیریت بیمارستان برسید. در بازی Project Hospital می توانید پزشکان زیادی را استخدام کنید و مستخدمین را برای نظافت بیمارستان به اختیار درآورید. باید همه کاره این بیمارستان شوید و وظایف خود را به درستی انجام دهید. سیستم بازی به گونه ای است که بر همه بخش ها احاطه کامل دارید و می توانید به طور همزمان کارهای خود را انجام دهید. شما یک دکتر هستید و وظیفه محافظت از جان بیمار، به طور کامل در اختیار شماست. دیواره ها کاملا مشخص است و گویی از اتاقی به اتاق دیگر خواهید رفت و نقش های مختلف را تجربه خواهید کرد.

info

Become an ace doctor, an aspiring architect and a successful manager at the same time. Design your very own hospital, tweak every detail or use one of the predefined models and just jump to the doctor’s duty. Contract different insurance companies to gain access to patients with interesting medical conditions, perform examinations, laboratory tests and use various equipment to solve the diagnostic puzzles. Hospitalize your patients, perform surgery and more!

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 7 64bit
Processor: i3
Memory: 4 GB RAM
Graphics: Integrated Intel HD 4000
Storage: 800 MB available space

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 7 64bit
Processor: i5
Memory: 4 GB RAM
Graphics: Dedicated, 1 GB VRAM
Storage: 800 MB available space

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Project Hospital v1.1.16587.4g-GOG با لینک مستقیم

——————–

دانلود بازی Project Hospital v1.1.16587.2-SiMPLEX با لینک مستقیم

ADs