دانلود نسخه هک شده بازی Marvel Puzzle Quest Dark Reign برای PS4

بازی هیجان انگیز و بسیار جالب بازی Marvel Puzzle Quest Dark Reign که برنده ی ۳ جایزه در میان تمام بازی ها بوده است، شرایطی برای بازیکنان مهیا می کند که در آن بتوانند شخصیت های معروف، قهرمانان فوق العاده و تبهکاران بزرگ را دور هم جمع کنند و با شخصیت مورد علاقه ی خود به بازی بپردازند. حالا می توانید ترکیبی از ابرقهرمان های مارول شامل مرد آهنین، ثور، ونوم و هالک را داشته باشید که هر کدام از آنها اتفاقات و داستان های اپیزودی خاص خود را به دنبال دارند که در آنها از داستانی که نویسندگان مارول خلق کرده اند نیز استفاده می شود.

به گروهان خود کمک کنید تا در جنگ های مختلف در مقابل حریفان قدرتمند ( انلاین و افلاین ) خود را محک بزنند و برای دستیابی به بالاترین سطوح به رقابت بپردازند. با رهایی ابر قهرمان درونی خود و جدی گرفتن توانایی هایتان و با کمک ابر قهرمان های نام برده علیه دشمنان خود قیام کنید. البته تا قبل از اینکه نورمن آسبرن و مینیون هایش به قلمرو ابر قهرمان ها چیره شودند کاری کنید!

Marvel Puzzle Quest Dark Reign (CUSA-01300) PS4-Fugazi

قابل اجرا بر روی Exploit 4.05 و اکسپلویت های بالاتر

دانلود-بازی-Marvel-Puzzle-Quest-Dark-Reign

بازی Marvel Puzzle Quest Dark Reign با ایجاد شرایط عالی و کیفیت مناسب توانسته است شخصیت های جهان مارول را به زندگی واقعی بسیار نزدیک کند. می توانید با ابر قهرمان های محبوب خود در چنین بازی بی نظیری هم پیمان و متحد شوید. این اتحاد شامل آپشن هایی مثل همکاری قهرمان ها و تبهکاران با یکدیگر، نقش آفرینی یکپارچه، ایجاد یک گروه سازمان یافته متحد و بسیاری موارد دیگر می شود. شما هم یکی از ۵ میلیون طرفدار این بازی باشید و با ابر قدرت ها درونی خود آشنا شوید. بازی Marvel Puzzle Quest Dark Reign با امتیازی کم نظیر یعنی ۹٫۱ از ۱۰، تجربه ای بسیار پیچیده و کیفیت قابل توجهی را در دسترس شما قرار می دهد که نه تنها پاسخگوی همه ی انتظارات بازکنان است بلکه فراتر از آن پیش می رود.

  • مسابقه دهید و خشم خود را بیرون بریزید.

کاشی ها را با هم تطبیق دهید تا به کمک آن حریفان نابود شوند. با بهره برداری از قدرت ماورایی هالک و ترکیب آن با هوش سرشار پروفسور X حتما دشمنان خود را شکست خواهید داد.

  • بهترین قهرمان ها و تبهکارات مارول را بکار گیرید.

با عضویت همه ی قهرمانان و تبهکاران قدرتمند مارول می توانید بزرگ ترین، رویایی ترین و قدرتمندترین گروه دفاعی تاریخ مارول را ایجاد کنید. اگر مرد عنکبوتی با ونوم و کاپیتان مارول را با هم همراه کنید مطمئن باشید گروهی حماسی و هیجان انگیز را ایجاد خواهید کرد.

  • قهرمانان خود را ارتقا دهید تا به جوایزی ارزشمند دست یابید.

قدرت ISO-8 را مهار کنید تا بتوانید با جمع آوری کمیک های فراوان شخصیت های بازی و توانایی آنها را ارتقا دهید. برای درهم کوبیدن دشمنان، اداره ی کل گروه به دست شماست پس توانایی های اعضا گروه خود را افزایش دهید تا به خوبی در کنار شما و برای بهتر شدن تلاش کنید.

  • با دوستان خود مسابقه دهید.

برای دستیابی به شخصیت های جدید و فصل های بهتر بازی، بهترین رتبه را در مسابقه با دوستانتان به دست آورید.

  • در آخر بخشی از جهان مارول خواهید شد!

با توجه به اینکه داستان بازی از داستان های واقعی مارول گرفته شده است در بازی Marvel Puzzle Quest Dark Reign با شخصیت های بی نظیر جهان مارول هم بازی هستید پس شما هم بخشی از این جهان محسوب می شوید.

info

The award winning match-3 puzzle gameplay meets Marvel’s biggest Super Heroes and Super Villains in the most epic puzzle adventure. Combine your favorite characters from the Marvel Universe (including Iron Man, Hulk, Thor, and Venom) with deep RPG leveling, episodic events written by Marvel writers, and much more. Put your squad to the test in battles against players in both online and local multiplayer to compete for the top of the leaderboards. Unleash your inner Super Hero and wage war against your enemies before Norman Osborn and his minions reign supreme!

سیستم مورد نیاز

For now, in order to play our rips you will need :

– a PS4 with Firmware 4.05 or upper

– a computer to run the PS4 Exploit Host

راهنمای نصب

آموزش نصب عناوین هک شده ی PS4 نیازمند دقت است. لطفا ابتدا جهت مشاهده ی روش جیلبریک کردن دستگاه خود، به پست ذیل مراجعه کنید:

آموزش نصب تصویری و قدم به قدم هک کردن کنسول PS4 به نسخه Exploit FW5.05

——

آموزش نصب بازی:

1) ابتدا تمامی فایل های فشرده دانلودشده را توسط آخرین نسخه نرم افزار WinRar اکسترکت کنید.

2) فایل pkg بدست آمده را بر روی هارد خود که به exFAT فرمت شده است، منتقل کنید. دقت داشته باشید که حتما در هیچ فولدری درون هارد اکسترنال خود کپی نکنید. بلکه فقط در آدرس اصلی هارد اکسترنال باشد نه هیچ زیرشاخه دیگری.

3) هارد خود را به کنسول PS4 متصل کنید. باتوجه به فعال بودن بخش Debug Settings بعد از هک شدن کنسول، وارد این بخش شوید. یعنی آدرس Settings => Debug Settings در کنسول.

4) به آدرس Debug Settings => Game => Package Installer مراجعه کنید. فایل دانلودی شما که در گام دوم بدست آمده، در اینجا نمایش داده خواهد شد.

5) با زدن کلید X نصب را شروع کنید. پس از اتمام نصب، بازی بر روی صفحه اصلی کنسول شما نمایش داده خواهد شد.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Marvel Puzzle Quest Dark Reign v1.00 PS4-Fugazi با لینک مستقیم

ADs
تبلیغات