دانلود نسخه هک شده بازی Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm 4 برای PS4

بدون شک شخصیت ناروتو که توسط ماساشی کیشیموتو خلق شده است، یکی از محبوب ترین شخصیت های مانگاها و انیمه های ژاپنی است. انیمه این شخصیت نیز همچنان در حال پخش است و هنوز به پایان نرسیده است. بازی های ویدیویی بسیاری نیز بر اساس این شخصیت ساخته شده اند که تقریبا تمام آن ها در سبک مبارزه ای دسته بندی می شوند. در بازی Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm 4 اوزوماکی ناروتو، پسر نوجوان ساکن دهکده کونوها با پشت سر گذاشتن ماجراجویی‌های فراوان اکنون در کنار دوستان خود قدم به نبردی نهایی برای مقابله با نقشه‌های نا متعارف اوچیها مادارا گذاشته است.

با فرار اوچیها ساسکه، دوست و هم تیمی ناروتو از دهکده و به دنبال آن آغاز حملات گروه موسوم به آکاتسوکی، علی‌رغم دشمنی دیرینه دهکده‌های پنهان نینجا، ارتشی متحد تشکیل شده و در نهایت جنگ جهانی چهارم نینجاها میان آکاتسوکی و ارتش متحد شروع می‌شود. داستان بازی به ناگاه با مقدمه‌ای از نبرد حماسی مادارا از خاندان اوچیها و هاشیراما از خاندان سنجو آغاز می‌شود. در حالی که توسعه‌دهندگان می‌توانستند مانند شماره‌های قبل حداقل با پخش میان‌پرده‌هایی بازیکنان تازه‌وارد را با جهان ناروتو آشنا کنند؛ عدم پرداختن به پیشینه غنی داستان ناروتو نشان می‌دهد که سایبرکانتکت۲، توسعه‌دهنده بازی تنها جامعه طرفداران مجموعه ناروتو رو هدف گرفته است.

Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm 4 PS4-Playable

Update v1.09; ID: CUSA-02854

قابل اجرا بر روی Exploit 4.05 و اکسپلویت های بالاتر

دانلود-بازی-Naruto-Shippuden-Ultimate-Ninja-Storm-4

این بار برخلاف روش گذشته است که به ویژه در سه شماره قبلی ناروتو شاهد بودیم، مراحل نه به صورت ماجراجویی بلکه به صورت صحنه به صحنه و با میان‌پرده‌هایی تشکیل شده از مجموعه تصاویر روایت می شود. این روش که در نسخه فرعی Revelation نیز استفاده شده بود، یکی از بزرگترین نقصان‌های بخش داستانی اولتیمیت نینجا استورم ۴ محسوب می‌شود. تماشای میان‌پرده‌های طولانی و متشکل از تصاویری ثابت در کنار خسته کننده بودن برای طرفداران انیمه، مورد تازه‌ای را نیز به آنها ارائه نمی‌دهد. این برخلاف رویه‌ای است که در بازی فرعی Generations شاهد بودیم.

ناروتو شیپودن اولتیمیت نینجا استورم ۴ برخلاف مشکلات خط داستانی شامل تغییراتی در کنار نوآوری در سیستم مبارزات است. در کنار QTE‌ یا همان اینتر اکتیوهای موجود در باس فایت‌ها مانند رقابت مادارا و هاشیراما، خط داستانی شامل گیم‌پلی بسیار متنوع از جمله فرار از دست ده دم در حالت کیوبی، نبرد با ده‌ها دشمن در حالت داستانی به صورت Mob Battle و تغییر زمان میان گذشته و حال در نبرد کاکاشی و اوبیتو می‌شود. مکانیک مبارزه نینجا استورم ۴ برای نخستین بار دارای قابلیت سوئیچ میان شخصیت‌های پشتیبان بوده و برخلاف گذشته که تنها افراد تیم قادر به پشتیبانی در حالت‌های مختلف دفاعی و حمله بودند، در چهارمین شماره بازیکنان قادر به تغییر شخصیت در جریان بازی و حمله با نینجتسوهای منحصر به فرد هستند.

منبع توضیحات: دانلودها و زومجی

info

The latest opus in the acclaimed STORM series is taking you on a colorful and breathtaking ride. Take advantage of the totally revamped battle system and prepare to dive into the most epic fights you’ve ever seen in the NARUTO SHIPPUDEN™: Ultimate Ninja® STORM series!

In NARUTO SHIPPUDEN™: Ultimate Ninja® STORM 4, a broad set of Ninja Skills will be yours to use against the fiercest foes you’ll ever encounter. Massive attacks in the form of secret techniques, energetic evolutions with the “Awakening”, the inimitable shurikens & kunais and a unique playstyle for each ninja!

سیستم مورد نیاز

For now, in order to play our rips you will need :

– a PS4 with Firmware 4.05 or upper

– a computer to run the PS4 Exploit Host

راهنمای نصب

آموزش نصب عناوین هک شده ی PS4 نیازمند دقت است. لطفا ابتدا جهت مشاهده ی روش جیلبریک کردن دستگاه خود، به پست ذیل مراجعه کنید:

آموزش نصب تصویری و قدم به قدم هک کردن کنسول PS4 به نسخه Exploit FW5.05

——

آموزش نصب بازی:

1) ابتدا تمامی فایل های فشرده دانلودشده را توسط آخرین نسخه نرم افزار WinRar اکسترکت کنید.

2) فایل pkg بدست آمده را بر روی هارد خود که به exFAT فرمت شده است، منتقل کنید. دقت داشته باشید که حتما در هیچ فولدری درون هارد اکسترنال خود کپی نکنید. بلکه فقط در آدرس اصلی هارد اکسترنال باشد نه هیچ زیرشاخه دیگری.

3) هارد خود را به کنسول PS4 متصل کنید. باتوجه به فعال بودن بخش Debug Settings بعد از هک شدن کنسول، وارد این بخش شوید. یعنی آدرس Settings => Debug Settings در کنسول.

4) به آدرس Debug Settings => Game => Package Installer مراجعه کنید. فایل دانلودی شما که در گام دوم بدست آمده، در اینجا نمایش داده خواهد شد.

5) با زدن کلید X نصب را شروع کنید. پس از اتمام نصب، بازی بر روی صفحه اصلی کنسول شما نمایش داده خواهد شد.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com