دانلود بازی Nitroplus Blasterz Heroines Infinite Duel برای PS4

بازی Nitroplus Blasterz Heroines Infinite Duel در سبک مبارزه‌ای بوده که صحنه‌های سینماتیک در بعضی از حمله‌ها را می‌توان در آن مشاهده کرد. یک سیستم کمک نیز در بازی وجود دارد که این اجازه را به بازی‌باز می‌دهد تا به طور هم‌زمان تا شش شخصیت را بتواند در یک مبارزه استفاده کند. این بازی دوازده شخصیت قابل بازی را شامل می‌شود که شامل اِین،مورا،رویلی،اَل اَزیف،سایا،ایگنیس،آنا،موراماسای سوم،کیباناهارا اتیکا،سیبر،اوکا و سوپر سونیکو به همراه شخصیت‌های کمکی است.نسخه پلی استیشن ۴ شامل ویژگی‌های بیشتری در بخش بازی آنلاین مانند انیمیشن‌های پیروزی جدید برای بعضی‌ از مبارزات،انیمیشن‌های جدید پشت ‌زمینه محل مبارزه و تنظیمات فهرست بازی در بخش تمرینات است.

Nitroplus Blasterz Heroines Infinite Duel (CUSA-03812) PS4-DUPLEX

قابل اجرا بر روی Exploit 4.05 و اکسپلویت های بالاتر

دانلود-بازی-Nitroplus-Blasterz-Heroines-Infinite-Duel

بازی Nitroplus Blasterz Heroines Infinite Duel به شکل ماهرانه‌ای توسط استدیوی EXAMU که سابقه ساخت مجموعه بازی‌های مبارزه‌ای Arcana Heart را دارد ساخته شده است.موتور بازی‌سازی به کار رفته به خوبی تعادل در بازی را ایجاد کرده و کارهای هنری خیره‌کننده و مبارزات سریع و راضی‌کننده مطمئنا تمام بازی‌بازان با سطح‌های مهارتی مختلف را پوشش می‌دهد.

با وجود کومبوهای راحت،صحنه‌ها و حمله‌های سینماتیک و سیستم‌های کمک‌رسانی بازی،این اجازه به بازی‌باز داده می‌شود تا شش شخصیت را در یک مبارزه بتواند به کار ببرد. سرعت مبارزات در بازی Nitroplus Blasterz Heroines Infinite Duel تضمین‌شده است. بازی شامل تعداد زیادی از قهرمانان محبوب شرکت رمان مصور‌سازی Nitroplus است. در این عنوان می‌توانید بازی با شخصیت‌هایی چون اِین،مورا،رویلی،اَل اَزیف،سایا،ایگنیس،آنا،موراماسای سوم،کیباناهارا اتیکا،سیبر،اوکا و سوپر سونیکو را تجربه کنید.بازی‌بازان هم‌چنین می‌توانند مهارت‌های مبارزه‌ای خود را به صورت آنلاین و در رقابت با بازی‌بازان دیگر بسنجند.

بعد از انتخاب شخصیت اصلی،بازی‌بازان مشغول به ارتقا دادن مهارت‌های دو شخصیت همراه خود می‌شوند تا از آن‌ها در نبرد خود به خوبی استفاده کنند. ضربه‌هایی که بازی‌باز به حریف وارد می‌کند منجر به پر شدن یک درجه در پایین صفحه می‌شود که با پر شدن هر سه درجه بازی‌باز می‌تواند از قابلیت‌های تخریب‌کننده شخصیت‌ خود شامل حرکات سریع و حمله‌های قدرتمند که آسیب زیادی به حریف می‌رساند استفاده نماید.

این بازی هم‌چنین شامل یک سیستم مبارزه‌ای نوآورانه است که به بازی‌باز این اجازه را می‌دهد تا در هر نوبت مبارزه از یکی از سه حرکات شانسی مانند ایجاد فاصله بین شخصیت‌ بازی‌باز و شخصیت حریف،دفع کردن ضربه حریف و بالا بردن محدوده ضربه شخصیت بازی‌باز استفاده کند. زمانی که وضعیت Blast فعال شود میزان سلامت و درجه کمبو فرد هردو شروع به افزایش می‌‌کنند.

منبع توضیحات: گیمفا

info

The greatest heroines of the Nitroplus visual novels come together in a battle royale! Choose from 12 core characters (plus two DLC characters), bring any two of 20 partners, and build up your Power Gauge to unleash your awe-inspiring Lethal Blaze!

When an ancient evil awakens, blurring the boundaries between worlds, she brings together the mightiest champions from across the multiverse. As they struggle to comprehend her strange realm, she presents them all with a challenge: Fight to prove that their worlds are worthy to go on living.

Though the champions come from wildly different backgrounds, with a variety of strengths and weaknesses, all of them share the same goal: Defeat all the others, prove themselves to be the strongest, and protect every last thing they hold dear.

سیستم مورد نیاز

For now, in order to play our rips you will need :

– a PS4 with Firmware 4.05 or upper

– a computer to run the PS4 Exploit Host

راهنمای نصب

آموزش نصب عناوین هک شده ی PS4 نیازمند دقت است. لطفا ابتدا جهت مشاهده ی روش جیلبریک کردن دستگاه خود، به پست ذیل مراجعه کنید:

آموزش نصب تصویری و قدم به قدم هک کردن کنسول PS4 به نسخه Exploit FW5.05

——

آموزش نصب بازی:

1) ابتدا تمامی فایل های فشرده دانلودشده را توسط آخرین نسخه نرم افزار WinRar اکسترکت کنید.

2) فایل pkg بدست آمده را بر روی هارد خود که به exFAT فرمت شده است، منتقل کنید. دقت داشته باشید که حتما در هیچ فولدری درون هارد اکسترنال خود کپی نکنید. بلکه فقط در آدرس اصلی هارد اکسترنال باشد نه هیچ زیرشاخه دیگری.

3) هارد خود را به کنسول PS4 متصل کنید. باتوجه به فعال بودن بخش Debug Settings بعد از هک شدن کنسول، وارد این بخش شوید. یعنی آدرس Settings => Debug Settings در کنسول.

4) به آدرس Debug Settings => Game => Package Installer مراجعه کنید. فایل دانلودی شما که در گام دوم بدست آمده، در اینجا نمایش داده خواهد شد.

5) با زدن کلید X نصب را شروع کنید. پس از اتمام نصب، بازی بر روی صفحه اصلی کنسول شما نمایش داده خواهد شد.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Nitroplus Blasterz Heroines Infinite Duel v1.00 PS4-DUPLEX با لینک مستقیم