دانلود بازی Objects in Space v1.0.3 برای کامپیوتر – نسخه SiMPLEX

Objects in Space یک بازی جهان باز دو بعدی است که بر اساس سفر فضایی آپولو ارائه شده است. بازی مجموعه عظیمی آماده کرده است که تا شما سیستمی که ده ها سال نوری با زمین فاصله دارد را درک کنید و به عنوان کاپیتان یک سفینه فضایی، به خرید و فروش در این فضا و شناسایی مجرمان سازمان یافته مشغول شوید. بازی بیشتر حالت محاسبانی دارد و علاوه مندان می توانند یک قدم جلوتر از دزدان پیش روند و کار خود را انجام دهند.

کهکشانی از کاراکترها را در بازی شاهد هستیم که در قالب اشیا فضایی در بازی مشخص هستند. هر کدام داستانی برای خودش دارند و شما باید با یک سفر قهرمانانه، آنها را درک کنید. وظیفه شما این است که به مانند جنگ جهانی دوم، همه چیز را شناسایی کنید و برنامه ریزی جذابی برای مقابله با بازی هایی که در جریان است انجام دهید. تعداد زیادی از افراد منتظر شما هستند تا مناطق ناشناخته فضا را معرفی کنید و به اخبار ضد و نقیض پایان دهید.

Objects in Space v1.0.3 PC-SiMPLEX

دانلود-بازی-Objects-in-Space

در بازی Objects in Space می توانید دنیای بسیار بزرگی را مشاهده کنید و با NPC ارتباط برقرار کنید. سیستم اقتصادی بازی مبتنی بر قرادادهای پیچیده ای است که با ۵۰ باس بسته می شود و شما باید از فرصت ها برای پایان دادن به سلطه بیگانگان استفاده کنید. سفینه ها قابل تنظیم هستند و می توانید برای حمل و نقل از طراحی خودتان هم استفاده کنید. می توانید ۱۲ ستاره پرجمعیت را کاوش کنید و به مصاف خطرات ناشناخته ای بروید که به صورت ماموریت های جانبی برای شما فعال خواهند شد. باید بتوانید در بحش چندنفره هم حضور داشته باشید و با استفاده از سیستم همکاری PvP در موقعیت های چالش برانگیز قد علم کنید. تهدیدها و گنج های ناشناخته در دنیای بزرگ بازی وجود دارد و باید آنها را کشف کنید

info

Objects in Space is an open world 2D stealth-action space trading game set in Apollo – a huge cluster of star systems dozens of lightyears away from Earth. You are a ship’s captain, buying and selling wares in order to keep your bucket o’ bolts afloat and stay one step ahead of pirates, organised criminals, corrupt governments and shady laws.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 7

Processor: Intel i5 Processor or faster

Memory: 2 GB RAM

Graphics: 2GB DirectX 10.1 Compatible Graphics Card

Storage: 1 GB available space

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 10

Processor: Intel i7 Processor

Memory: 4 GB RAM

Graphics: 2GB DirectX 10.1 Compatible Graphics Card

Storage: 1 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و با اجرای SiMPLEX.exe به نصب بازی بپردازید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Objects in Space v1.0.3-SiMPLEX با لینک مستقیم