دانلود نسخه هک شده بازی Oddworld New n Tasty برای PS4

بازی Oddworld New n Tasty نسخه ی بازسازی شده ی عنوان بسیار قدیمی Oddworld: Abe’s Oddysee است که در سال ۱۹۹۷ برای PSone منتشر شده بود. قرار بود این عنوان تنها یک نسخه ی HD شده از بازی اصلی باشند ولی سازندگان تصمیم گرفتند تا بازی را از نو با حال و هوای امروزی بسازند و به نوعی Remake کنند، داستان بازی حول محور Abe است، موجودی بسیار زشت با چشمانی بزرگ به رنگ نارنجی که در سیاره مودوکان اسیر است و به عنوان کارگر در مزرعه‌های رپچور در قسمت بسته‌بندی گوشت گیاهی کار می‌کند که آن‌ها متخصص در منقرض کردن گونه‌های جانوری هستند. او متوجه می‌شود که قربانی بعدی رپچورها برای تولید گوشت در آینده هنگامی که تمامی منابع به اتمام برسد، او و همنوع‌های مودوکانش هستند. بدین جهت تصمیم می‌گیرد از کارخانه فرار کند و تا آنجا که می‌تواند دوستان خود را نجات دهد.

Oddworld: New ‘n’ Tasty یک بازی پلتفرمر است که در آن، شخصیت اصلی یعنی ایب فاقد تجهیزاتی مثل تفنگ است و به همین دلیل هم برای از بین بردن دشمنانش باید از فکر خودش استفاده کند. برای مثال یکی از قابلیت‌های ایب راه رفتن بدون صدا است و در صورتی که نگهبانی خوابیده باشد، باید از این طریق از کنارش رد شوید. یا ایب قادر به تعامل با یک سری اجسام محیطی است که مثلا باعث می‌شوند قسمتی از مسیر حرکت نگهبانی باز شود و وی از روی پلتفرم به پایین سقوط کند و بمیرد.

Oddworld New n Tasty PS4-Fugazi

Update v1.07; ID: CUSA-00329

قابل اجرا بر روی Exploit 4.05 و اکسپلویت های بالاتر

دانلود-بازی-Oddworld-New-n-Tasty

پازل‌های بازی را بیش‌تر چنین مواردی تشکیل می‌دهند و باید سعی کنید ضمن بهره بردن از قابلیت‌هایی مثل پرش برای رسیدن به محیط‌های جدید، با استفاده از هوش‌تان دشمنان را هم از بین ببرید. از طرف دیگر ایب پس از مدتی قابلیت کنترل یک نوع از دشمنان را هم پیدا می‌کند و می‌توانید برای مدتی در نقش آن‌ها بازی کرده و با سلاحشان به دشمنان دیگر شلیک کنید!

اما مهم‌ترین ویژگی بازی Oddworld New n Tasty، نجات دادن سایر مودوکن‌ها است. درست است که بازی Oddworld New n Tasty یک بازسازی از نسخه اول سری Oddworld است، اما تعداد مودوکن‌ها در این بازی به نسبت آن نسخه چند برابر شده است. حال بر اساس تعداد مودوکنی که در طول بازی نجات می‌دهید، ممکن است در نهایت یکی از دو پایان بازی را مشاهده کنید. نحوه نجات دادن این موجودات هم به این شکل است که ایب قابلیت صحبت کردن و دادن یک سری دستور‌ها به هم‌نوعانش را دارد و مثلا می‌تواند از آن‌ها بخواهد که دنبالش کنند یا اینکه در نقطه‌ای منتظر بمانند و حال باید از این طریق آن‌ها را به سمت پرتال‌ها هدایت کنید تا نجات پیدا کنند. درست دستور دادن به مودوکن‌ها امر بسیار مهمی در بازی است و اگر در این کار درست عمل نکنید، به دست خودتان آن‌ها را به کشتن خواهید داد!

منبع توضیحات: دانلودها و زومجی

info

Explore ancient ruins, dodge carnivorous beasts and avoid trigger-happy hunting parties as Abe, the original Oddworld hero in this lovingly re-crafted take on PlayStation® classic Abe’s Oddysee. Once a happy floor waxer in Oddworld’s biggest meat processing plant, Abe stumbles across his boss’s secret plan to turn the factory’s slave labor force into the latest in the RuptureFarms Tasty Treats line of novelty meat snacks. Abe now has to save his own skin from the grinders even if simply escaping the flesh farm is only the start of his Oddysee. Many dangers await Abe on his journey to discover his people’s heritage. Built from the ground up, enjoy breathtaking visuals, enhanced audio and improved, deeper gameplay as New ‘n’ Tasty reignites the original Oddworld game using the latest next-generation technology.

سیستم مورد نیاز

For now, in order to play our rips you will need :

– a PS4 with Firmware 4.05 or upper

– a computer to run the PS4 Exploit Host

راهنمای نصب

آموزش نصب عناوین هک شده ی PS4 نیازمند دقت است. لطفا ابتدا جهت مشاهده ی روش جیلبریک کردن دستگاه خود، به پست ذیل مراجعه کنید:

آموزش نصب تصویری و قدم به قدم هک کردن کنسول PS4 به نسخه Exploit FW5.05

——

آموزش نصب بازی:

1) ابتدا تمامی فایل های فشرده دانلودشده را توسط آخرین نسخه نرم افزار WinRar اکسترکت کنید.

2) فایل pkg بدست آمده را بر روی هارد خود که به exFAT فرمت شده است، منتقل کنید. دقت داشته باشید که حتما در هیچ فولدری درون هارد اکسترنال خود کپی نکنید. بلکه فقط در آدرس اصلی هارد اکسترنال باشد نه هیچ زیرشاخه دیگری.

3) هارد خود را به کنسول PS4 متصل کنید. باتوجه به فعال بودن بخش Debug Settings بعد از هک شدن کنسول، وارد این بخش شوید. یعنی آدرس Settings => Debug Settings در کنسول.

4) به آدرس Debug Settings => Game => Package Installer مراجعه کنید. فایل دانلودی شما که در گام دوم بدست آمده، در اینجا نمایش داده خواهد شد.

5) با زدن کلید X نصب را شروع کنید. پس از اتمام نصب، بازی بر روی صفحه اصلی کنسول شما نمایش داده خواهد شد.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Oddworld New n Tasty v1.07 PS4-Fugazi :

دانلود پارت 1 با لینک مستقیم

دانلود پارت 2 با لینک مستقیم

دانلود پارت 3 با لینک مستقیم