دانلود بازی Offworld Trading Company – Market Corrections برای کامپیوتر

بازی Offworld Trading Company را می توان یکی از قدرتمندترین عناوین در سبک استراتژیک فضایی دانست که با بهره گیری از هوش شبیه سازی اقتصادی توانسته طعم جدیدی را برای گیمرها به ارمغان آورد. شما در این بازی نقش یک پیشگام را خواهید داشت که می خواهد کنترل سیاره مریخ را با داد و ستدهای خود به دست بگیرد. طراح این بازی، عنوان معروف Civilization IV را در کارنامه خود دارد. سیاره مریخ حالت سکونت و کلونی به خود پیدا کرده و از شما دعوت می شود تا به عنوان ناظر وارد این کلونی شوید تا در تایید موفقیت آن نقش داشته باشید.

اما شما تنها کسی نمی باشید که دعوت شده است! سایر تاجران موفق دنیا نیز دعوت شده اند و بدون هیچ ترس و خودداری برای انجام ندادن عملیات غیرمنصفانه، می خواهند قلمرو خود را افزایش دهند و سهم بیشتری از مریخ را داشته باشند. حال این حرفه شماست که چگونه قلمرو خود و گسترش آن را مدیریت کنید. بازی Offworld Trading Company یک اثر استراتژی هم زمان (RTS) است که وظیفه کاربران تاسیس کمپانی‌هایی در منظومه شمسی است که مسئولیت مهیا کردن حیات در سیاره‌های دیگر را بر عهده گرفته است.

Offworld Trading Company Market Corrections PC-RELOADED

دانلود-بازی-Offworld-Trading-Company-Market-Corrections

توضیحات بسته الحاقی Jupiter’s Forge:

سیاره جدید یعنی آیو (Io) که از اقمار سیاره مشتری به شمار می‌رود؛ سیستم منابع جدید؛ گرو‌های جدید با نام‌های The Penrose Collective و The Diadem Trust؛ منابع جدید با نام Basalt؛ ساختمان و ساز‌ه‌های جدید؛ حق امتیاز‌های جدید به همراه رویداد‌های بازار سیاه؛ بلایای طبیعی که شامل طوفان‌های رادیو اکتیو، یخبندان گوگردی، رانش زمین و زمین لرزه می‌شود و بیش از ۱۰۰۰ چالش جدید. به نقل از سورن جانسون، طراح ارشد، بقا در سیاره جدید بسیار دشوار خواهد بود و برخلاف سیاره مریخ، منابع سیاره آیو (Io) محدود خواهد بود. کاربران در سیاره جدید شاهد بلایای طبیعی خواهند بود که باید خود را برای آنها آماده کنند.

info

From the lead designer of Civilization IV comes a new kind of strategy game: Offworld Trading Company, an economic strategy game.

Mars has been colonized and has invited you to lend a hand to make sure the new colony has a shot at success. But you’re not the only one that’s been invited, other business rivals are here as well and they have no qualms about playing dirty to gain the choicest territories on the Martian surface and driving their competitors out of business.

Venture to Mars to Earn Your Fortune
With space travel becoming a reality and the easy-to-reach resources on Earth dwindling, hopeful people seeking their fortune are rushing to the next great frontier: Mars. Rekindle humanity’s adventurous spirit by leaving Earth behind and make a new name for yourself as a titan of industry on the red planet.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 10 / 8.1 / 7 64-bit
Processor: 1.8 GHz Intel Core 2 Duo / 2.0 GHz AMD Athlon X2 64
Memory: 2 GB RAM
Graphics: Nvidia GeForce 8800 GT / ATI Radeon HD 3870 / Intel HD Graphics 4600
DirectX: Version 11
Network: Broadband Internet connection
Storage: 2 GB available space

سیستم پیشنهادی:

Processor: 3 GHz Intel Quad-Core Processor / 3.2 GHz AMD Six-Core Processor
Memory: 4 GB RAM
Graphics: Nvidia GeForce GTX 460 / AMD Radeon HD 7850
DirectX: Version 11
Network: Broadband Internet connection
Storage: 2 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه Crack را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

توضیحات: نسخه پیش رو دارای دیتای اصلی بازی + تمامی آپدیت ها و بسته های الحاقی تا 28م فوریه 2019 + بسته الحاقی Market Corrections DLC می باشد.

—————-

دانلود بازی به همراه کرک نهایی RELOADED با لینک مستقیم