دانلود بازی Dawn of Man – Spiritual Update برای کامپیوتر

در بازی Dawn of Man شما کنترلی یکی از فصول زندگی اولین انسان مدرن را برعهده می گیرید و هدایت وی را از طریق مبارزاتی که برای بقای خود انجام می دهد، صورت می دهید. سازندگان بازی Planetbase حال روی این بازی تمرکز کرده اند و یک اثر تلاش برای بقای هیجان انگیز را ارائه کرده اند. این بازی در عصر حجر شروع می شود و شما را به سمت عصر آهنین می برد. این عصر بیش از ۱۰ هزار سال قبل از تاریخ انسانی را شامل می شود و باید از ابتدایی ترین وسایل برای زنده ماندن، گسترش و تکامل استفاده کنید. چالش های زیست محیط زیادی در انتظار شما است و حیوانات ما قبل تاریخ بسیاری روبروی شما قرار می گیرند. شما باید با چالش ها روبرو شوید و به مانند اجداد خود سعی کنید که به تکامل برسید. شکار کردن جز جدانشدنی بازی است و باید باهوش عمل کنید.

Dawn of Man Spiritual PC-PLAZA

آپدیت بازی Update v1.1.1-PLAZA اضافه شد

دانلود-بازی-Dawn-of-Man

با دانلود بازی Dawn of Man می توانید از گوشت حیوانات برای تغذیه استفاده کنید و از استخوان آنها هم برای ساخت وسایل مختلف استفاده کنید. می توانید در غار زندگی کنید و روزهای بیشتری را به عمر خود اضافه کنید. گونه های دیگری هم از حیوانات به بازی اضافه می شوند و شاهد محیط های باستانی بسیاری هم در بازی هستیم. منابع گیاهی هم می توانند تغذیه خوبی برای شما باشند و توت ها، گل سرخ و دیگر انواع میوه ها برای بقا بسیار مناسب هستند.

همه این منابع از محیط زیست کسب می شود و بدین ترتیب باید به گشت و گذار در مناطق مختلف هم ادامه دهید. هر کشفی که شما در بازی انجام می دهید باعث ایجاد فصل جدیدی در زندگی آدمیان می شود و چالش های جدیدی هم به بازی اضافه می کند. مسائل روحی و روانی بسیار مهم است و حتی با افزایش جمعیت باید به فکر غذاهای بیشتری برای گروه خود باشید. ساخت سازه های مگالیتیکی هم می تواند شما را به سمت سازه های سنگین تر هدایت کند.

info

Take control of a settlement of the first modern humans, guide them through the ages in their struggle for survival. Dawn of Man is a survival/city-builder from the creators of Planetbase. The game starts in the Stone Age, and takes you up to the Iron Age, spanning more than 10,000 years of human prehistory. You will have to get your people to survive, expand and evolve, just like our ancestors, facing the challenges that the environment will throw at you.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 7/8/10 (64 bit)

Processor: 2 GHz Dual Core

Memory: 4 GB RAM

Graphics: 1 GB VRAM (Shader Model 3)

DirectX: Version 11

Storage: 2 GB available space

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 7/8/10 (64 bit)

Processor: Intel Core i5 or equivalent

Memory: 8 GB RAM

Graphics: 2 GB AMD or NVIDIA Card

DirectX: Version 11

Storage: 2 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه PLAZA را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود آپدیت بازی Update v1.1.1-PLAZA با لینک مستقیم

—————

دانلود بازی Dawn of Man Spiritual-PLAZA با لینک مستقیم