دانلود نسخه هک شده بازی Outlast Trinity برای PS4 – ریلیز Playable

بازی Outlast یک بازی ویدئویی ترس و بقا با دید اول شخص و ترسناک می‌باشد که توسعه یافته برخی از بزرگترین بازی‌های تاریخ بازی سازی است. در این بازی شما به عنوان یک روزنامه‌نگار برای کشف محل پناهجویان و همچنین شما باید به اندازه کافی شجاع باشید و برای کشف رازهای پنهان و وحشتناک زنده بمانید. در کوه‌های کلرادو وحشتی بزرگ منطقه را فرا گرفته است. اخیراً خانه‌ای توسط مرکز تحقیقات برای بیماران روانی دوباره بازگشایی شده است که بیماران در مکان‌هایی به شکل پنهان و مخفی محافظت می‌شوند. بازی Outlast یک تجربه واقعی زنده ماندن است که نشان می‌دهد ترسناک‌ترین موجودات از ذهن انسان به وجود می‌آیند. بازی Outlast Trinity در واقع باندل فیزیکی بازی‌های Outlast 2، Outlast و بسته‌ی الحاقی Whisteblower می باشد.

Outlast Trinity PS4-Playable

Update v1.04; ID: CUSA-06633

قابل اجرا بر روی Exploit 5.05 و اکسپلویت های بالاتر

دانلود-بازی-Outlast-Trinity

در قسمت اول بازی Outlast، مایلز آپشر (Miles Upshur) روزنامه‌نگار آزادکاری است که از یک منبع مخفی اطلاعات محرمانه‌ای از تیمارستان ماونت مسیو (Mount Massive Asylum) به دست می‌آورد که تحت مدیریت شرکت مارک‌آف (Murkoff) است. مایلز وقتی وارد این تیمارستان روانی می‌شود، جنازه نگهبانان و کارکران این تیمارستان را می‌بیند که در راهروها به طرز فجیعی پخش شده‌اند. به همین دلیل بیماران روانی آن نیز فرار کرده و در سرتاسر تیمارستان آزادانه رفت‌ و آمد می‌کنند. مایلز در تیمارستان پیش روی می‌کند و وقتی به قسمت خوابگاه می‌رسد با یک سرباز پلیس رو به رو می‌شود که به میخ کشیده شده است.

او به مایلز می‌گوید که تا وقت هست از این تیمارستان فرار کند زیرا او نمیتواند با آنها بجنگد و باید مخفی شود و خودش را به اتاق کنترل امنیت برساند. او ادامه می‌دهد و توسط یکی از افراد تیمارستان به نام کریس واکر مورد حمله قرار می‌گیرد و به همین دلیل از پنجره سقوط کرده و وارد قسمت دیگری از تیمارستان می‌شود. وقتی مایلز به هوش می‌آید یک کشیش کاتولیک نگاهی به دوربینش می اندازد به او می گوید که از طرف خدا فرستاده شده است تا کاری غیرممکن انجام دهد…

در قسمت دوم بازی Outlast، داستان بازی درباره شخصی به نام بلیک کلینگرمن است که همراه همسرش قصد تحقیق درباره قتل زنی باردار دارند زمانی که با هلیکوپتر قصد سفر به روستایی که زن باردار را به قتل رسیده را دارند هلیکوپتر سقوط می کند بلیک جان سالم به در می برد اما خبری از همسرش نیست بلیک زمانی که قصد دارد همسرش را پیدا کند توسط ساکنین روستا مورد حمله قرار میگیرد و متوجه می شود که در گم شدن همسرش دخیل هستند.

info

You are Blake Langermann, a cameraman working with your wife, Lynn. The two of you are investigative journalists willing to take risks and dig deep to uncover the stories no one else will dare touch.

You’re following a trail of clues that started with the seemingly impossible murder of a pregnant woman known only as Jane Doe.

The investigation has lead you miles into the Arizona desert, to a darkness so deep that no one could shed light upon it, and a corruption so profound that going mad may be the only sane thing to do.

سیستم مورد نیاز

For now, in order to play our rips you will need :

– a PS4 with Firmware 5.05 or upper

– a computer to run the PS4 Exploit Host

راهنمای نصب

آموزش نصب عناوین هک شده ی PS4 نیازمند دقت است. لطفا ابتدا جهت مشاهده ی روش جیلبریک کردن دستگاه خود، به پست ذیل مراجعه کنید:

آموزش نصب تصویری و قدم به قدم هک کردن کنسول PS4 به نسخه Exploit FW5.05

——

آموزش نصب بازی:

1) ابتدا تمامی فایل های فشرده دانلودشده را توسط آخرین نسخه نرم افزار WinRar اکسترکت کنید.

2) فایل pkg بدست آمده را بر روی هارد خود که به exFAT فرمت شده است، منتقل کنید. دقت داشته باشید که حتما در هیچ فولدری درون هارد اکسترنال خود کپی نکنید. بلکه فقط در آدرس اصلی هارد اکسترنال باشد نه هیچ زیرشاخه دیگری.

3) هارد خود را به کنسول PS4 متصل کنید. باتوجه به فعال بودن بخش Debug Settings بعد از هک شدن کنسول، وارد این بخش شوید. یعنی آدرس Settings => Debug Settings در کنسول.

4) به آدرس Debug Settings => Game => Package Installer مراجعه کنید. فایل دانلودی شما که در گام دوم بدست آمده، در اینجا نمایش داده خواهد شد.

5) با زدن کلید X نصب را شروع کنید. پس از اتمام نصب، بازی بر روی صفحه اصلی کنسول شما نمایش داده خواهد شد.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com