دانلود نسخه هک شده بازی Overcooked Gourmet Edition برای PS4

بازی Overcooked شما و دوستانتان را در نقش ۱ تا ۴ آشپز قرار می‌دهد که برای مقابله با حمله بیگانگان به زمین باید آشپزی کنید! داستان بازی واقعا اضافی است و بعد از دیدن ویدئوی اولیه بازی و مرحله آموزشی، هیچ دلیلی برای دنبال کردن داستان بازی باقی نمی‌ماند! در هر مرحله شما باید سفارش‌های مشتری‌های رستوران را در مدت زمان محدودی آماده کنید. لیست غذا‌ها از سوپ گوجه و پیاز که فقط به پیاز و گوچه نیاز دارد شروع شده، و کم‌کم به همبرگر تبدیل می‌شود که نیاز به کاهو، گوشت، گوجه و نان دارد. مواد اولیه نیاز به خورد شدن، در مواردی سرخ شدن و پختن بر روی اجاق دارند. باید به موقع از روی اجاق برداشته، بر روی بشقاب گذاشته و به مشتری تحویل داده شوند. در پایان بشقاب‌ها باید شسته و برای سفارش بعدی آماده شوید.

مکانیک‌های کلی بازی Overcooked ساده هستند. چیزی که به بازی پیچیدگی می‌بخشد طراحی مراحل است. مراحل اولیه ساده و سرراست هستند؛ یک آشپزخانه، میز خورد کردن مواد اولیه یک طرف، اجاق‌ها یک طرف، قسمت تحویل غذا سمت دیگر و ظرفشویی در قسمت خود. ولی کم‌کم خود طراحی مراحل مانعی بزرگ برای گرفتن بالاترین امتیاز در هر مرحله خواهند شد. برای مثال در یکی از جالب‌ترین مراحل، آشپزخانه به دو تکه تبدیل شده که هر تکه بر روی یک کامیون در حال حرکت در جاده قرار دارد و قسمت اجاق و میز آماده کردن مواد بر روی هر کامیون جدا است. هر چند ثانیه این دو کامیون از هم جدا می‌شوند و عملا آشپزخانه را تبدیل به دو تکه می‌کنند! یا مرحله‌ای برو روی یک کشتی که با تکان خوردن هراز گاهی، جای تمام میز‌های آشپزخانه را عوض می‌کند!

Overcooked Gourmet Edition (CUSA-05399) PS4-HOODLUM

قابل اجرا بر روی Exploit 5.05 و اکسپلویت های بالاتر

دانلود-بازی-Overcooked-Gourmet-Edition

این مراحل هستند که نیاز به همکاری و انجام نقشی خاص در بین بازیکن‌ها را لازم می‌کنند. در هر مرحله شما، مدتی را برای تقسیم نقش‌ها و مشخص کردن مکان هر بازیکن صرف می‌کنید، ولی همیشه مدت زمان کمی نمی‌گذرد که نظم به هم می‌ریزد و کمی بعد هر کس در حال دویدن به سمتی برای انجام کاری، و فریاد زدن برای کمک خواستن در قسمتی است! شنیدن جملاتی مثل «یکی ظرفا رو بشوره» یا «غذا داره می‌سوزه» و یا «بابا از جلو من برو کنار می‌خوام رد شم» کاملا در طول یک مرحله عادی است!

و این خود بزرگترین نکته مثبت بازی Overcooked است و بازی را به یکی از بهترین بازی‌های به اصطلاح Couch Co-Op تبدیل می‌کند. با اینکه بازی در ادامه خیلی سخت می‌شود و گرفتن سه ستاره از هر مرحله به تلاش و هماهنگی زیادی نیاز دارد، ولی همیشه درجه سرگرمی و خنده بازی بالا می‌ماند، حتی مواقعی که مرحله با شکست کامل به اتمام می‌رسد. اتفاقا این شکست‌ها از بهترین و بامزه‌ترین لحظات بازی هستند! کمتر می‌شود که شکست در بازی Overcooked، به اطلاح انگلیسی، فان باشد، ولی واقعا ناراحت بودن از شکست، بعد از دیدن یک نفر که در حال دویدن به دنبال موش برای پس گرفتن گوجه و سد کردن راه کسی که در حال برداشتن غذای نزدیک به سوختن از روی اجاق است تقریبا غیر ممکن است.

منبع توضیحات: بازیسنتر

info

The Overcooked Gourmet Edition stirs together the smash hit co-op cooking game and the Lost Morsel content pack into one delicious package that will test your culinary skills to the limit!

Overcooked is a chaotic couch co-op cooking game for one to four players. Working as a team, you and your fellow chefs must prepare, cook and serve up a variety of tasty orders before the baying customers storm out in a huff. Sharpen your knives and dust off your chef’s whites, there isn’t mushroom for error and the steaks are high in these crazy kitchens!

The Overcooked Lost Morsel content pack continues the chefs’ crazy culinary adventure through six new campaign levels, featuring challenging new kitchens set in an exotic jungle world, a new vehicle to navigate the world map in and six new chef characters to unlock!

سیستم مورد نیاز

For now, in order to play our rips you will need :

– a PS4 with Firmware 5.05 or upper

– a computer to run the PS4 Exploit Host

راهنمای نصب

آموزش نصب عناوین هک شده ی PS4 نیازمند دقت است. لطفا ابتدا جهت مشاهده ی روش جیلبریک کردن دستگاه خود، به پست ذیل مراجعه کنید:

آموزش نصب تصویری و قدم به قدم هک کردن کنسول PS4 به نسخه Exploit FW5.05

——

آموزش نصب بازی:

1) ابتدا تمامی فایل های فشرده دانلودشده را توسط آخرین نسخه نرم افزار WinRar اکسترکت کنید.

2) فایل pkg بدست آمده را بر روی هارد خود که به exFAT فرمت شده است، منتقل کنید. دقت داشته باشید که حتما در هیچ فولدری درون هارد اکسترنال خود کپی نکنید. بلکه فقط در آدرس اصلی هارد اکسترنال باشد نه هیچ زیرشاخه دیگری.

3) هارد خود را به کنسول PS4 متصل کنید. باتوجه به فعال بودن بخش Debug Settings بعد از هک شدن کنسول، وارد این بخش شوید. یعنی آدرس Settings => Debug Settings در کنسول.

4) به آدرس Debug Settings => Game => Package Installer مراجعه کنید. فایل دانلودی شما که در گام دوم بدست آمده، در اینجا نمایش داده خواهد شد.

5) با زدن کلید X نصب را شروع کنید. پس از اتمام نصب، بازی بر روی صفحه اصلی کنسول شما نمایش داده خواهد شد.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Overcooked Gourmet Edition v1.00 PS4-HOODLUM با لینک مستقیم