دانلود بازی Papercraft برای کامپیوتر

Papercraft یک بازی مستقل است که المان های موجود در سبک های روگ-لایک، TBS و DGB را به زیبایی با هم ادغام کرده. هر یک از قهرمانان این بازی دارای کارت های مخصوص به خود هستند که در فضای TBS این بازی، می توانید آن ها را به کار بگیرید. چگونگی اجرا و پیاده سازی این بازی کاملا به شما وابسته است و درواقع با گیم پلی کاملا پویا مواجه هستید. این بازی اثری از استودیو Overture می باشد که کمپانی Shenzhen Tanyu آن را در شبکه استیم منتشر کرده است. شما درواقع در نقش یک قهرمان هستید که با ملکه ی امپراطوری خود در حال اجرای بازی های کارتی هستید. شما باید اسراری که در داخل و خارج از این بازی کارتی هستند را حل کنید و در مبارزات شرکت کنید و کاوش های گوناگون را داشته باشید. این شما هستید که پایان داستان را باتوجه به شیوه ی بازی کردن خود تعیین می کنید.

بازی Papercraft از گرافیک مدرن و کارتونی بهره مند است که داستان های آن به ترکیب واقعیت و خیال پرداخته است. داستان بازی یک روایت خیالی است که شما را مجذوب خود خواهد کرد و یک کتاب سخنگو همیشه همراه شما خواهد بود تا در هر سفر ماجراجویانه برای شما صحبت کند. بازی از اتمسفر سه بعدی کاملا زیبایی بهره مند است که قصد دارد دنیای مجازی و کارت بازی های شما را با واقعیت کاراکترها پیوند بدهد. نقشه های متعدد، تمامی فصول، دشمنان زیاد، کارت ها و المان های دیگر همگی به صورت تصادفی تولید می شوند و باعث شده اند تا با نقشه ای عظیم با گیم پلی کاملا پویا و غیرخطی مواجه شوید. انتخاب های شما در اول بازی بسیار مهم هستند و ساختار کلی مبارزات و سفرهای ماجراجویانه ی شما را شکل خواهند داد. اچیومنت های متعددی در طی گیم پلی بازی قرار داده شده تا بتوانید با جمع آوری آن ها، جوایز گوناگونی را دریافت کنید.

Papercraft PC-SiMPLEX

دانلود-بازی-Papercraft

info

In Papercraft, you will play the protagonist in a virtual fantasy world within a boardgame which you are playing against the Queen in the reality. You solve mysteries inside and outside the game through step by step battles and explorations, weaving your own story and ending. Papercraft is an independent game that beautifully combines Rouguelike, TBS and DBG elements. Heroes from legends holding different cards battle in TBS style. How to play the game is entirely up to you.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7

Processor: Intel Core2DUO

Memory: 512 MB RAM

Graphics: DirectX 9 Compatible Graphics Card

DirectX: Version 9.0

Storage: 300 MB available space

Sound Card: DirectX 9 Compatible Audio

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 7

Processor: i7

Memory: 1 GB RAM

Graphics: DirectX 9 Compatible Graphics Card

DirectX: Version 9.0

Storage: 500 MB available space

Sound Card: DirectX 9 Compatible Audio

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و با اجرای SiMPLEX.exe به نصب بازی بپردازید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Papercraft-SiMPLEX با لینک مستقیم