دانلود نسخه هک شده بازی Penarium برای PS4 – ریلیز PRELUDE

همکاری استودیوی Team 17 و Self Made Miracle منجر به ساخت یکی از اعتیادآورترین و سخت‌ترین بازی‌ها شده است؛ از آن دسته بازی‌هایی که هر بار شکست می‌خورید با خودتان می‌گویید: «این بار، دیگر آخرین بار است که بازی می‌کنم» و قطعا آخرین بارتان هم نیست و نخواهد بود. بازی داستان آنچنانی ندارد و درباره شخصی است که در هر مرحله باید با انجام کارهای جالب، خطرناک و حیرت‌انگیز، تماشاگران سیرک را به وجد آورد. انجام این ماموریت‌ها شاید در حالت عادی کار سختی نباشد، اما وقتی دستگاه‌های مختلفی از بالا و پایین به روش‌های گوناگون در کار شما خلل ایجاد می‌کنند، آسان‌ترین کارها هم سخت می‌شود.

طراحی مراحل بازی Penarium واقعا جالب است. شاید انتظارش را هم نداشته باشید که در چنین بازی‎‌ای، سازندگان حافظه شما را به چالش بکشند. در حالی که سرعت‌عمل در بازی حرف اول و آخر را می‌زند، اما گاهی اوقات لازم است که هم چشما‌نتان به خوبی بالا و پایین صفحه را همزمان ببیند و هم اینکه حافظه‌تان شما را یاری کند. ضمن تنوع فوق‌العاده مراحل، نقشه بازی Penarium و مکانی که در آن قرار دارید هم پس از چند مرحله تغییر می‌کند.

Penarium (CUSA-02472) PS4-PRELUDE

قابل اجرا بر روی Exploit 4.05 و اکسپلویت های بالاتر

دانلود-بازی-Penarium

مراحل بازی Penarium به طرز بی‌رحمانه‎‌ای رفته رفته سخت‌تر می‌شود و شاید برای طی کردن مراحل ابتدایی بازی هم چندین بار شکست بخورید؛ چه برسد به مراحل پایانی. چیزی که پس از هر بار باختن شما را دیوانه می‌کند، شروع بازی از ابتدای مرحله است. البته همین دشواری بالای بازی است که آن را این‌قدر جذاب و اعتیادآور می‌کند.

بازی در کنار بخش مرحله‌ای، یک بخش آرکید یا به اصطلاح رکوردزنی هم دارد که هر چه بیشتر در آن پیش بروید، با سلاح‌های خطرناک‌تری روبه‌رو خواهید شد. تنوع بالای این سلاح‌ها نیز یکی از جذابیت‌های بازی است. وقتی بار اول با یک دستگاه روبه‌رو می‌شوید، واقعا نمی‌دانید که قرار است چطور به جان شما بیفتد و در همان لحظه است که امکان اینکه از مهلکه جان سالم به در ببرید، بسیار نزدیک به صفر می‌شود.

منبع توضیحات: زومجی

info

Penarium is set in a sinister circus arena, where contestants, much like Gladiators of old, are forced to entertain a sadistic crowd. In this frantic 2D arena arcade game, you take on the role of our quirky antihero Willy who, to survive, is forced to run, jump and avoid an array of killer death-traps. Succeed and Willy will become the Champion of Penarium. Fail and he will die in a most horrendous way, much to the delight of the baying crowd.

Guide poor Willy through this evil madness in single player and 2 player local COOP and Competitive modes.

سیستم مورد نیاز

For now, in order to play our rips you will need :

– a PS4 with Firmware 4.05 or upper

– a computer to run the PS4 Exploit Host

راهنمای نصب

آموزش نصب عناوین هک شده ی PS4 نیازمند دقت است. لطفا ابتدا جهت مشاهده ی روش جیلبریک کردن دستگاه خود، به پست ذیل مراجعه کنید:

آموزش نصب تصویری و قدم به قدم هک کردن کنسول PS4 به نسخه Exploit FW5.05

——

آموزش نصب بازی:

1) ابتدا تمامی فایل های فشرده دانلودشده را توسط آخرین نسخه نرم افزار WinRar اکسترکت کنید.

2) فایل pkg بدست آمده را بر روی هارد خود که به exFAT فرمت شده است، منتقل کنید. دقت داشته باشید که حتما در هیچ فولدری درون هارد اکسترنال خود کپی نکنید. بلکه فقط در آدرس اصلی هارد اکسترنال باشد نه هیچ زیرشاخه دیگری.

3) هارد خود را به کنسول PS4 متصل کنید. باتوجه به فعال بودن بخش Debug Settings بعد از هک شدن کنسول، وارد این بخش شوید. یعنی آدرس Settings => Debug Settings در کنسول.

4) به آدرس Debug Settings => Game => Package Installer مراجعه کنید. فایل دانلودی شما که در گام دوم بدست آمده، در اینجا نمایش داده خواهد شد.

5) با زدن کلید X نصب را شروع کنید. پس از اتمام نصب، بازی بر روی صفحه اصلی کنسول شما نمایش داده خواهد شد.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Penarium v1.00 PS4-PRELUDE با لینک مستقیم

ADs