دانلود نسخه هک شده بازی Pier Solar and the Great Architects برای PS4

Pier Solar and the Great Architects درباره ی سه قهرمان کوچک از شهری به نام Reja است که سفر جالبی آغاز می کنند. Hoston ، Alina و Edessot سه دوست هستند که در این شهر دوست داشتنی و آرام زندگی می کنند. روزی تصمیم می گیرند برای درمان بیماری ناشناخته پدر هاستون به کشف گیاهان دارویی بپردازند. اما نمی دانند که این سفر در جوانی آغاز می شود و همه عمرشان به طول می انجامد. این سه یار همیشگی معنی واقعی رفاقت و هیجان اکتشاف را با همین سفر تجربه خواهند کرد. با توجه به این که هدف آن ها از سفرشان کشف رازی چندین ساله است باید از نهایت تلاش و عقلانیت خود مایه بگذارند زیرا در راه دستیابی به این راز باید با خطرات متفاوتی مقابله کنند.

یکی از بزرگترین تهدیداتی که در مسیرشان قرار دارد مرد شروری است که می خواهد جهان را مطابق میل خود تغییر دهد. با گذشت این سه جوان از چنین مرحله ای، جهان آنان را به عنوان کسانی که بشریت را حفظ کرده اند خواهند شناخت. حتما برایتان سوال ایجاد شده که چه چیزی بازی Pier Solar and the Great Architects را به یک بازی خاص تبدیل کرده است؟ بهتر است بدانید که این بازی اصالتا برای SEGA Mega Drive و SEGA Genesis طراحی شده است. بله! درست خواندید! در واقع تنها بازی جدیدی است که در هزاره ی جدید برای سیستم SEGA’s 16-bit طراحی شده است. مطمئنا این بازی کپی از هیچ بازی دیگری نیست! ما بازی Pier Solar and the Great Architects را به عنوان یک بازی ۱۰۰% جدید با سیستم نقش آفرینی ۱۶-bit معرفی می کنیم. آنچه که درباره ی بازی نقش آفرینی ۱۶-bit فکر می کنید با این بازی گسترش خواهد یافت و به قولی آپدیت خواهد شد.

Pier Solar and the Great Architects PS4-PRELUDE

Update v1.03; ID: CUSA-01467

قابل اجرا بر روی Exploit 4.05 و اکسپلویت های بالاتر

دانلود-بازی-Pier-Solar-and-the-Great-Architects

بازی Pier Solar and the Great Architects در یک کارتریج ۶۴ مگابایت پیاده شده است. توجه داشته باشید که متوسط سایز بازی های SEGA Mega Drive و SEGA Genesis حدودا ۱۲ مگابایت است. پس قبول کنید که این اثر، بزرگترین بازی نقش آفرینی ۱۶-bit در طول زمان است. همه ی این شرایطی برایمان ایجاد کرده است که بتوانیم بهترین ویژگی بازی های روز از جمله فول اسکرین و یا ۳D و بسیاری موارد قابل توجه دیگر به این بازی اضافه کنیم.

اما با تمام این اوصاف، Pier Solar and the Great Architects فقط یک بازی ساده نیست بلکه پدیده ای است که تشویق بازیکنان و تحسین منتقدان را یدک می کشد زیرا ایجاد یک داستان بسیار گسترده به همراه لوکشین های متنوع و چالش های متعدد کار هر کسی نیست. بهتر است در آخر به این نکته اشاره کنیم که اگر چنین ویژگی هایی در بازی Pier Solar and the Great Architects وجود نداشت قطعا با SEGA Mega Drive و SEGA Genesis میانه ای نداشت!

info

Pier Solar is an RPG that tells the story of Hoston, a young botanist who is on a quest to save his father from a mysterious illness. Along with his two best friends Alina and Edessot, the three friends embark on a quest seeking a rare herb to cure the illness of Hoston’s father. Little do they know, it is the beginning of a winding journey that unravels his father’s past and the mystery of Pier Solar and the Great Architects.

سیستم مورد نیاز

For now, in order to play our rips you will need :

– a PS4 with Firmware 4.05

– a computer to run the PS4 Exploit Host

راهنمای نصب

آموزش نصب عناوین هک شده ی PS4 نیازمند دقت است. لطفا ابتدا جهت مشاهده ی روش جیلبریک کردن دستگاه خود، به پست ذیل مراجعه کنید:

آموزش نصب تصویری و قدم به قدم هک کردن کنسول PS4 به نسخه Exploit FW5.05

——

آموزش نصب بازی:

1) ابتدا تمامی فایل های فشرده دانلودشده را توسط آخرین نسخه نرم افزار WinRar اکسترکت کنید.

2) فایل pkg بدست آمده را بر روی هارد خود که به exFAT فرمت شده است، منتقل کنید. دقت داشته باشید که حتما در هیچ فولدری درون هارد اکسترنال خود کپی نکنید. بلکه فقط در آدرس اصلی هارد اکسترنال باشد نه هیچ زیرشاخه دیگری.

3) هارد خود را به کنسول PS4 متصل کنید. باتوجه به فعال بودن بخش Debug Settings بعد از هک شدن کنسول، وارد این بخش شوید. یعنی آدرس Settings => Debug Settings در کنسول.

4) به آدرس Debug Settings => Game => Package Installer مراجعه کنید. فایل دانلودی شما که در گام دوم بدست آمده، در اینجا نمایش داده خواهد شد.

5) با زدن کلید X نصب را شروع کنید. پس از اتمام نصب، بازی بر روی صفحه اصلی کنسول شما نمایش داده خواهد شد.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود آپدیت بازی Update v1.03 PS4-PRELUDE با لینک مستقیم

————–

دانلود بازی Pier Solar and the Great Architects v1.00 PS4-PRELUDE با لینک مستقیم