دانلود نسخه هک شده بازی Rad Rodgers برای PS4 – ریلیز BlaZe

داستان بازی Rad Rodgers در واقع در مورد پسرکی است که به بازی‌های ویدیوی علاقه بسیاری دارد و ساعت‌ها و روز‌ها وقت خود را صرف بازی کردن می‌کند. یک شب پس از ساعت‌ها بازی، وی به خواب می‌رود و پس از بیداری خود را در دنیایی پیدا می‌کند که کنسول خود را زنده و در حال صحبت کردن می‌بیند. کاراکتر بازی Rad Rodgers برای PS4 یعنی راجرز حال در دنیایی بیدار شده است که بازی‌ ویدیویی است و البته این‌بار خبری از اتفاقات زیبا نیست و سراسر دنیای این بازی را خشونت فرا گرفته است. بارانی از خون‌های دشمنان کشته شده، تیرباران و انفجار، تنها از مواردی است که در دنیای این بازی دیده می‌شود. در مورد صداگذاری کاراکتر‌های این بازی باید گفت که John St. John، صدای کاراکتر بازی Duke Nukem، صداپیشگی داستی را بر عهده گرفته است.

موسیقی متن بازی Rad Rodgers برای PS4 به دست اندرو هول‌شالت تنظیم شده است و با داشتن المان‌های MIDI قصد دارد که یک روند قدیمی را برای طرفداران این سبک به ارمغان آورد. با توجه به تریلر منتشر شده به نظر می‌رسد بازی برای مخاطبانی که با تجربه بازی‌های قدیمی بزرگ شده‌اند و اواخر بازی‌های گرافیکی زیادی را انجام داده‌اند، لذت بیشتری خواهد داشت.

Rad Rodgers (CUSA-08954) PS4-BlaZe

نسخه کاملا هک شده بازی Rad Rodgers برای Exploit 5.05

دانلود-بازی-Rad-Rodgers-ps4

پس از سری World One که در نوامبر ۲۰۱۷ با اقبال زیاد گیمرها مواجه شد، تیم توسعه دهنده تصمیم به ساخت نسخه ای با امکانات جدید بسیار زیاد گرفت. شاهد قسمت لیدربورد در این نسخه هستیم. به طوری که شما پس از اتمام هر مرحله، امتیاز کسب می کنید، با دوستان خود می جنگید و برای رسیدن به صدر جدول تلاش می کنید. بیش از ۲۰کلاه مختلف در طول بازی برای آنلاک شدن قرار دارد تا با آن ها بتوانید Rad Rodgers را شخصی سازی کنید. مراحل جدید Pogo Vertigo نیز بخش جدیدی از بازی Rad Rodgers برای PS4 می باشد. اسلحه ای کاملا جدید با نام Excalibat که از Rise of the Triad برگرفته شده است، در اختیار شماست! برای دانلود نسخه جدید بازی Rad Rodgers که گروه Razor1911 آن را با عنوان Legacy Version شناسایی می کند، می توانید به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

منبع توضیحات: دانلودها و زومجی

info

Rad is a rambunctious but spirited young boy who maybe plays too many video games. After dozing off at the tail end of a long night of gaming, Rad awakens to find his dusty old console has turned itself back on. Suddenly a vortex emerges and he’s sucked into his TV, where he finds himself the star in his very own video game adventure.Dusty is Rad’s good-hearted but foul-mouthed, now-sentient game console. His clock speed isn’t what it used to be, but what he lacks for in megahertz he makes up for with experience and attitude!

Rad & Dusty’s adventure begins in the First World, taking them through seven dangerous stages of action-packed, humor-filled, hardcore platforming fun. This decaying jungle world has been infected by a fierce corruption, and it’s up to the unlikely buddy-duo Rad and Dusty to save the jungle’s inhabitants and restore the Elder Tree as guardian of the land.

سیستم مورد نیاز

For now, in order to play our rips you will need :

– a PS4 with Firmware 5.05

– a computer to run the PS4 Exploit Host

راهنمای نصب

آموزش نصب عناوین هک شده ی PS4 نیازمند دقت است. لطفا ابتدا جهت مشاهده ی روش جیلبریک کردن دستگاه خود، به پست ذیل مراجعه کنید:

آموزش نصب تصویری و قدم به قدم هک کردن کنسول PS4 به نسخه Exploit FW5.05

——

آموزش نصب بازی:

1) ابتدا تمامی فایل های فشرده دانلودشده را توسط آخرین نسخه نرم افزار WinRar اکسترکت کنید.

2) فایل pkg بدست آمده را بر روی هارد خود که به exFAT فرمت شده است، منتقل کنید. دقت داشته باشید که حتما در هیچ فولدری درون هارد اکسترنال خود کپی نکنید. بلکه فقط در آدرس اصلی هارد اکسترنال باشد نه هیچ زیرشاخه دیگری.

3) هارد خود را به کنسول PS4 متصل کنید. باتوجه به فعال بودن بخش Debug Settings بعد از هک شدن کنسول، وارد این بخش شوید. یعنی آدرس Settings => Debug Settings در کنسول.

4) به آدرس Debug Settings => Game => Package Installer مراجعه کنید. فایل دانلودی شما که در گام دوم بدست آمده، در اینجا نمایش داده خواهد شد.

5) با زدن کلید X نصب را شروع کنید. پس از اتمام نصب، بازی بر روی صفحه اصلی کنسول شما نمایش داده خواهد شد.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Rad Rodgers PS4-BlaZe با لینک مستقیم:

دانلود پارت 1 با لینک مستقیم

دانلود پارت 2 با لینک مستقیم

دانلود پارت 3 با لینک مستقیم