دانلود نسخه هک شده بازی Republique برای PS4 – ریلیز GCMR

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

بازی Republique عنوانی است که شما به عنوان یک کامپیوتر در آن حضور دارید و باید برای خارج شدن شخصیت اصلی از مکان خاصی که هر گوشه از آن مراقب های مختلفی حضور دارند، هر کاری بکنید. هک کردن درها، پرت کردن حواس نگهبانان، راهنمایی کردن شخصیت اصلی به راهی درست، داشتن نقشه و استراتژی خاص و هم چنین باز کردن تمامی راه های بسته بر عهده ی شماست. پس باید تمام فکر و دقت خود را روی بازی بگذارید تا این که در انتها از آن موفق بیرون آمده و در این بین به امکانات بیشتری نیز دست پیدا کنید. سازنده داستان خاص و خیلی مبهمی برای بازی در نظر نگرفته است و نقطه ی اصلی آن بر روی گروهی متمرکز شده که جامعه ای جدید در مکانی بزرگ و بسته برای خود ساخته اند. در این جامعه افراد بسیاری وجود دارند که همه با وجود تمام مراقب هایی که در اطراف خود دارند و تمام دستورات اجباری که سردسته ی این گروه با نام Headmaster یا The Overseer به آن ها ابلاغ می کند، باز هم در این جامعه زندگی می کنند.

در این میان خانومی که میلر نامیده می شود و به عنوان مدیر دوم بر بخش اعظمی از این مجموعه نظارت می کند متوجه ی دختری با نام هوپ می شود که به تازگی نارضایتی خود را از بودن در این مکان نشان داده است. او برای این که خطر را از بین برده و این دختر را ساکت کند او را در اتاقی بسته قرار داده و به دنبال راهی برای ساکت کردن او می گردد. هوپ نباید حرفی از این جامعه ی بسته بزند اما خودش هم نمی داند کجاست و چگونه باید از این جا خارج شود، در این بین کوپِر که به ظاهر یکی از افراد و مراقبان این مکان است سعی می کند تا به هوپ کمک کند اما متاسفانه امکان این که خود حضوری این کار را انجام بدهد وجود ندارد.

Republique PS4-GCMR

Update v1.01; ID: CUSA-03853

قابل اجرا بر روی Exploit 4.55 و اکسپلویت های بالاتر

دانلود-بازی-Republique

در این بین شما به عنوان کامپیوتر اصلی درون بازی Republique وارد می شوید و در ابتدا هوپ از درون موبایل خود از شما کمک می خواهد. کوپِر این تلفن را پیدا کرده و اینجاست که شما باید از طریق کنترل تمامی دوربین های امنیتی و شبکه ی اصلی که در این مکان وجود دارد، راهی برای کمک به هوپ پیدا کنید. در این بین کوپِر نیز سعی می کند با راهنمایی هایش شما را بیشتر با این مکان آشنا کرده و به شما کمک کند تا با دقت بیشتری بتوانید راه اصلی را پیدا کرده و هوپ را به خارج از این مکان هدایت کنید. اینجاست که شما وارد بازی می شوید و در ابتدا هیچ دیدی نسبت به گیم پلی و جایی که در آن هستید در نظر نخواهید داشت، همه چیز مبهم است و شما نمی دانید طور ممکن است به همین راحتی بتوانید حتی کارت شناسایی افراد حاضر در محل را مشاهده کنید.

منبع توضیحات: بازی تاک

info

You receive a call from Hope, a woman trapped inside a mysterious totalitarian state. Hacking into an elaborate surveillance network, you guide Hope through a web of danger and deception across five thrilling episodes.

Developed over five years by industry veterans (Metal Gear Solid 4, Halo 4, Middle-earth: Shadow of Mordor, F.E.A.R., SOCOM), Republique is a thrilling and topical adventure that explores the perils of government surveillance in the internet age.

Key Features:

Remastered in Unity 5 for PlayStation 4

“One Touch” stealth action gameplay reimagined for the Dualshock 4 – take control of Hope like never before

Immersive puzzles and strategic choices

Innovative, interactive developer commentary – eavesdrop on conversations recorded during the making of the game

سیستم مورد نیاز

For now, in order to play our rips you will need :

– a PS4 with Firmware 4.55

– a computer to run the PS4 Exploit Host

راهنمای نصب

آموزش نصب عناوین هک شده ی PS4 نیازمند دقت است. لطفا ابتدا جهت مشاهده ی روش جیلبریک کردن دستگاه خود، به پست ذیل مراجعه کنید:

آموزش نصب تصویری و قدم به قدم هک کردن کنسول PS4 به نسخه Exploit FW5.05

——

آموزش نصب بازی:

1) ابتدا تمامی فایل های فشرده دانلودشده را توسط آخرین نسخه نرم افزار WinRar اکسترکت کنید.

2) فایل pkg بدست آمده را بر روی هارد خود که به exFAT فرمت شده است، منتقل کنید. دقت داشته باشید که حتما در هیچ فولدری درون هارد اکسترنال خود کپی نکنید. بلکه فقط در آدرس اصلی هارد اکسترنال باشد نه هیچ زیرشاخه دیگری.

3) هارد خود را به کنسول PS4 متصل کنید. باتوجه به فعال بودن بخش Debug Settings بعد از هک شدن کنسول، وارد این بخش شوید. یعنی آدرس Settings => Debug Settings در کنسول.

4) به آدرس Debug Settings => Game => Package Installer مراجعه کنید. فایل دانلودی شما که در گام دوم بدست آمده، در اینجا نمایش داده خواهد شد.

5) با زدن کلید X نصب را شروع کنید. پس از اتمام نصب، بازی بر روی صفحه اصلی کنسول شما نمایش داده خواهد شد.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود آپدیت بازی Update v1.01 PS4-PRELUDE :

دانلود پارت 1 با لینک مستقیم

دانلود پارت 2 با لینک مستقیم

————–

دانلود بازی Republique v1.00 PS4-GCMR :

دانلود پارت 1 با لینک مستقیم

دانلود پارت 2 با لینک مستقیم

دانلود پارت 3 با لینک مستقیم