دانلود نسخه هک شده بازی Road Rage + Update v1.02 برای PS4

بازی Road Rage اثری در سبک اکشن، موتورسواری و خشونت آمیز می باشد که در تاریخ ۱۴نوامبر ۲۰۱۷ توسط Maximum Games در شبکه PSN منتشر شد. وظیفه ی توسعه ی این بازی بر عهده استودیو Team 6 بوده است. تمرکز اصلی دانلود بازی Road Rage روی مسابقه با موتور سیکلت است که البته این مسابقات، شکلی قانونی و رسمی ندارند و در اصل شما باید در خیابان‌های شهر، وارد مسابقات غیرقانونی شوید؛ مسابقاتی که در آن‌ها می‌ توانید به رانندگان دیگر ضربه زده و آن‌ ها را سرنگون کنید و البته در مقابل آن‌ ها نیز می‌ توانند چنین کاری با شما انجام دهند. بازی Road Rage همچنین یک بازی جهان‌ باز است و می‌ توانید آزادانه در سطح شهر آن، رانندگی کنید.

هدف شما در بازی Road Rage، کسب پول و شهرت است تا خودتان را به عنوان بهترین راننده موتور سیکلت در شهر مطرح کنید. در این راه می‌ توانید موتور‌های جدیدی خریداری کرده یا موتور خودتان را شخصی‌ سازی کنید. همچنین شاهد تنوع بالایی از سلاح‌ ها شامل زنجیر و چوب و موارد دیگر نیز خواهیم بود که با آن‌ها، می‌ توانید رقبای خودتان را در طول مسابقات سرنگون کنید. طبق اعلام سازندگان، بازی در مجموع ۹۰ مرحله اصلی و فرعی خواهد داشت. آنچه شما را به آینده امیدوار می کند دو چیز است: کسب درآمد و تبدیل شدن به رئیس باشگاه. برای کسب درآمد باید سواری خوبی را از خود بر روی موتور به نمایش بگذارید. موتور های مختلفی در بازی وجود دارد که هر کدام دارای ویژگی و قدرت منحصر به فردی است. برای آنکه بتوانید هر یک از آنها را به دست آورید نیاز به پول خواهید داشت. در مسابقات مبارزه ای انتخابی شرکت کنید و پاداش های بسیار را از آن خود کنید.

Road Rage PS4-PRELUDE

Update v1.02; ID: CUSA-06426

قابل اجرا بر روی Exploit 5.05 و اکسپلویت های بالاتر

دانلود-بازی-Road-Rage

info

Road Rage is an over-the-top, knock-down-drag-out motorcycle combat game that tests your skill on a range of badass bikes. Race, fight, and hustle your way through the ranks of an insane outlaw motorcycle gang.

• Extensive Gameplay Variety. Play 42 story-driven missions and 56 additional side missions ranging from delivery and escort jobs to combat races to all-out gang brawls!

• Open-World Exploration. Joyride around a massive city and discover a wide variety of missions and objectives throughout its distinctive neighborhoods.

• Insane Weaponry. Equip yourself with a range of weapons for knock-down-drag-out encounters with rivals on the road!

• Ride in Style. Choose from a variety of motorcycles and customize your bike to suit your style.

سیستم مورد نیاز

For now, in order to play our rips you will need :

– a PS4 with Firmware 5.05 or upper

– a computer to run the PS4 Exploit Host

راهنمای نصب

آموزش نصب عناوین هک شده ی PS4 نیازمند دقت است. لطفا ابتدا جهت مشاهده ی روش جیلبریک کردن دستگاه خود، به پست ذیل مراجعه کنید:

آموزش نصب تصویری و قدم به قدم هک کردن کنسول PS4 به نسخه Exploit FW5.05

——

آموزش نصب بازی:

1) ابتدا تمامی فایل های فشرده دانلودشده را توسط آخرین نسخه نرم افزار WinRar اکسترکت کنید.

2) فایل pkg بدست آمده را بر روی هارد خود که به exFAT فرمت شده است، منتقل کنید. دقت داشته باشید که حتما در هیچ فولدری درون هارد اکسترنال خود کپی نکنید. بلکه فقط در آدرس اصلی هارد اکسترنال باشد نه هیچ زیرشاخه دیگری.

3) هارد خود را به کنسول PS4 متصل کنید. باتوجه به فعال بودن بخش Debug Settings بعد از هک شدن کنسول، وارد این بخش شوید. یعنی آدرس Settings => Debug Settings در کنسول.

4) به آدرس Debug Settings => Game => Package Installer مراجعه کنید. فایل دانلودی شما که در گام دوم بدست آمده، در اینجا نمایش داده خواهد شد.

5) با زدن کلید X نصب را شروع کنید. پس از اتمام نصب، بازی بر روی صفحه اصلی کنسول شما نمایش داده خواهد شد.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود آپدیت بازی Update v1.02 PS4-PRELUDE با لینک مستقیم

————–

دانلود بازی Road Rage PS4 v1.00 PS4-RESPAWN با لینک مستقیم