دانلود بازی Robo Instructus برای کامپیوتر – نسخه DARKZER0

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

بازی Robo Instructus شما را در نقش یک مهندس تعمیر و نگهداری یک ربات قرار می دهد که وظیفه ای در یک دنیای دوردست به شما محول شده است. این اثر را می توانید در سبک پازل تجربه کنید و هربار با استفاده از کدهای ساده برنامه نویسی روی یک ربات مانور بدهید. این کدها ربات را حرکت می دهد و باعث می شود که بتوانید معماهای جذاب بازی را حل کنید. شما رفته رفته می توانید توابع دیگری را فعال کنید تا ربات توان حل کردن پازل های آینده بازی را داشته باشد. این پازل ها به طرق مختلف حل می شوند و هرچه بیشتر از ربات خود کار بکشید، او بهتر می تواند یاد بگیرد و راه حل های ارائه شده توسط شما قوی تر خواهد بود. سعی کنید نقش یک مهندس را ایفا کنید و برای هر مشکل این ربات راه حلی داشته باشید. از عقل خود بهره گیرید و برای کشف اسرار این جهان یخ زده و متروک سست نشوید.

Robo Instructus PC-DARKZER0

دانلود-بازی-Robo-Instructus

بازی Robo Instructus برای علاقه مندان برنامه نویسی و هوش مصنوعی طراحی شده است و هرچه قدر که مهارت بالایی داشته باشید می توانید توابع جدید را کشف کنید و سیستم بهتری را برای حل پازل ها اتخاذ کنید. یک زبان برنامه نویسی ساده برای بازی ارائه شده است که شما حتما آن را دیده اید و قرار نیست که وارد فازهای سخت این زبان شوید. تنها راه ارتباط شما با این ربات، زبان برنامه نویسی است و باید به دنبال جواب یساری از سوالات باشید. این ربات را باید سفارشی سازی کنید و بسیاری از قابلیت های وی را گسترش دهید. هربار که شما راه حلی پیدا می کنید، مستقیم در زبان برنامه نویسی وی وارد می شود و می تواند یک بار یادگیری جذاب هم برای شما داشته باشد. فرصت را از دست ندهید و راهی برای خروج از برهوت یخ زده پیدا کنید.

info

Robo Instructus is a puzzle game in which players manoeuvre a robot by issuing instructions via a simple programming language. As players progress through the game they unlock new functions to overcome new puzzles, each of which can be solved in multiple ways. The more you master the robot, the more elegant and powerful your solutions will be.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 7, 8, 10

Processor: x86-64 2.0GHz

Graphics: OpenGL 3.3 compatible graphics

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Robo Instructus-DARKZER0 با لینک مستقیم