دانلود نسخه هک شده بازی Samurai Warriors 4 Empires برای PS4 – ریلیز DUPLEX

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

Samurai Warriors 4 Empires یک بازی اکشن است که بازیکنان را در نقش جنگجویان مشهور عصر پادشاهی ژاپن قرار می‌دهد. در این بازی کاراکتر‌ها از شمشیر، نیزه، کمان، تپانچه و تفنگ برای کشتن دشمن استفاده می‌کنند و مبارزات گروهی این اثر با انفجارهای بزرگ و نمایش خون همراه است. همچنین بازی Samurai Warriors 4 Empires دارای خط داستانی جداگانه‌ای برای شخصیت‌های مختلف دارد اما بازیکنان می‌توانند به جای دنبال کردن داستان شخصیت‌های مختلف بازی از جمله Sanada Yukimura با ساخت یک مبارز جدید داستان مربوط به خود را دنبال کنند.

اینجا آخرین نسخه از سری بازی های امپراطوران (Empires) در دسترس شماست. ویژگی هایی که در بازی Samurai Warriors 4 Empires گرداوردی شده به این شرح می باشد: انجام حرکات جنگی بسیار سریع توسط جنگجویان و استراتژی جدید برای افزایش فتوحات جنگی. در این بازی روش های جدید و کاربردی جهت مدیریت سیاسی ایجاد می شود ولی با توجه به اینکه مدیران این مجموعه در مقامات مناسب خود قرار دارند، شروع کار آنها دقیقا با اغاز مشکلاتی از قبیل جنگ داخلی همزمان میشود. لازم به ذکر است که توجه بیش از حد به مسائل قدیمی و تاثیراتی که شخصیت های مختلف بازی از یکدیگر دریافت میکنند باعث دراماتیک کردن بازی میشود. با استفاده از genesis mode می توانید قلمروی کاملا فردی برای خود ایجاد کنید و حکومت آن را به دست گیرید. بنابراین از نبرد نهایی لذت ببرید و برتری خود را ثابت کنید.

Samurai Warriors 4 Empires (CUSA-03858) PS4-DUPLEX

قابل اجرا بر روی Exploit 4.05 و اکسپلویت های بالاتر

دانلود-بازی-Samurai-Warriors-4-Empires

سایر ویژگی های بازی Samurai Warriors 4 Empires عبارتند از : نادیده گرفتن امور داخلی نبرد را برای بازیکن سخت تر میکند. قرارگاه بازیکن به میزان قدرت ملی بستگی دارد و هر لحظه ممکن است جا به جا شود و فتوحات جنگی فقط برای کسانیست که در نبرد شرکت کنند. این بازی تصوری را گسترش میدهد که در آن کشور ژاپن نسبت به دیگر کشورها برتری خاصی دارد. ویژگی جدید این بازی residential administration است که به شخصیت های مختلف بازی پیشنهاداتی جهت اداره ی امور داخلی ارائه میدهد.

در بازی Samurai Warriors 4 Empires، بازیکن اصلی پیشنهادات مختلفی را از طرف دولت دریافت میکند. وظیفه شناسی و وفاداری به کشور مستقیما بر روی تعداد کسانی که برای نبرد فرستاده می شوند تاثیر می گذارد. بدانید که بیش از ۸ نفر قابل اعزام هستند. سیاست ها و خط مشی های نبرد تن به تن (شخصی) مربوط به هرکدام از شخصیت ها قابل استفاده ی مجدد است. در طول جنگ سربازانی از لشکر دشمن هستند که ممکن است به طور مکرر یک شخصیت را انتخاب کرده و سعی کنند به آن شخص صدمه بزنند. به این سربازان nemesis یا الهه ی انتقام و کینه می گویند. اگر بازیکن بتواند از این مرحله عبور کند و به دفاع از یک شخصیت خاص بپردازد امتیازات ویژه ای کسب خواهد کرد.

info

The latest title in the acclaimed ‘Empires’ series is here, bringing together the fast-paced action of the Warriors series and territorial expansion strategy! A new, intuitive system of political management, in which the best officers can be simply placed in their most effective positions, makes its first appearance, while cooperative battles are powered up. Additional focus on historical episodes and the interplay between characters also serve to create a heightened sense of drama. ‘Genesis Mode,’ in which you can create your very own Warring States era, allows you more individual customization than ever before!

Enjoy the ultimate battle for supremacy!

سیستم مورد نیاز

For now, in order to play our rips you will need :

– a PS4 with Firmware 4.05 or upper

– a computer to run the PS4 Exploit Host

راهنمای نصب

آموزش نصب عناوین هک شده ی PS4 نیازمند دقت است. لطفا ابتدا جهت مشاهده ی روش جیلبریک کردن دستگاه خود، به پست ذیل مراجعه کنید:

آموزش نصب تصویری و قدم به قدم هک کردن کنسول PS4 به نسخه Exploit FW5.05

——

آموزش نصب بازی:

1) ابتدا تمامی فایل های فشرده دانلودشده را توسط آخرین نسخه نرم افزار WinRar اکسترکت کنید.

2) فایل pkg بدست آمده را بر روی هارد خود که به exFAT فرمت شده است، منتقل کنید. دقت داشته باشید که حتما در هیچ فولدری درون هارد اکسترنال خود کپی نکنید. بلکه فقط در آدرس اصلی هارد اکسترنال باشد نه هیچ زیرشاخه دیگری.

3) هارد خود را به کنسول PS4 متصل کنید. باتوجه به فعال بودن بخش Debug Settings بعد از هک شدن کنسول، وارد این بخش شوید. یعنی آدرس Settings => Debug Settings در کنسول.

4) به آدرس Debug Settings => Game => Package Installer مراجعه کنید. فایل دانلودی شما که در گام دوم بدست آمده، در اینجا نمایش داده خواهد شد.

5) با زدن کلید X نصب را شروع کنید. پس از اتمام نصب، بازی بر روی صفحه اصلی کنسول شما نمایش داده خواهد شد.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com