دانلود بازی Second Coming برای کامپیوتر – نسخه SKIDROW

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

Second Coming یک بازی تخیلی و با گرافیک کارتونی می باشد که به صورت یک کتاب داستان روایت می شود و از نبردهای نوبتی با گرافیک سه بعدی (به صورت X-COM) استفاده می کند. یک ماجراجویی تخیلی در انتظار شماست که شما و تیم همراهتان باید سفینه ی فضایی بیگانه ای را کاوش کرده و اسرار آن را کشف نمایید. این بازی هم می تواند طرفداران سبک بازی های کتابی و هم گیمرهای قدیمی را مجذوب خود کند – چرا که فرمت این بازی با جلوه های دیجیتال و روایت داستانی فوق العاده ای همراه است. داستان بازی به بررسی جنبه های متعدد نشئت و طریقه ی زندگی تمدن های بیگانه می پردازد.

داستان بازی از جایی شروع می شود که یک سفینه ی فضایی بر روی زمین فرود آمده و یک سری افراد خرافه پرست آن را به عنوان ظهور مسیح تلقی می کنند! آن ها سعی می کنند تا این سفینه ی فضایی را به مسیح ارتباط دهند و باید شما آن ها را از این اشتباه منصرف کنید. درواقع در این سفینه ی فضایی، وقایع دلخراشی از حقیقت و ریشه ی اصلی حیات وجود دارد که شما باید به همراه تیم کاوشگرانه ی خود بررسی کنید. شما با دستنوشته های تاریخی مواجه می شوید که گوشزدهایی به شما می کنند و باید منشاء ایجاد و شکل گیری این فرقه ی بیگانه را کشف کنید. بازی Second Coming اثری از استودیو Seen in a Dream و KLURA Design است که در ۸م آپریل ۲۰۱۹ در شبکه استیم منتشر شده.

Second Coming PC-SKIDROW

دانلود-بازی-Second-Coming

info

Second Coming is a sci-fi cartoon gamebook with turn-based 3D battles (xcom-style). It is a sci-fi adventure where you and your team explore an alien ship and uncovers its secrets. This game will appeal to both gamebook enthusiasts as more traditional gamers – extending the gamebook format with digital effects and narration. The story explores the concept of origin of life and alien civilizations.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7

Processor: 2 GHz Dual Core

Memory: 4 GB RAM

Graphics: Graphics: NVIDIA GeForce 8600 GT / ATI Radeon HD 2600 XT or greater

DirectX: Version 11

Storage: 500 MB available space

Sound Card: DirectX Compatible

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 10

Memory: 8 GB RAM

Graphics: NVIDIA GeForce 9000 series / ATI Radeon HD 3000 series or greater

DirectX: Version 11

Storage: 500 MB available space

Sound Card: DirectX Compatible

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه SKIDROW را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Second Coming-SKIDROW با لینک مستقیم

ADs